Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 közötti férfiak nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti férfiak nektek bejön az ilyen alak, vagy már túl sovány?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 12. 23:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
30%
Bejönne, de folyamatosan nyaggatnám, hogy szedjen fel pár kilót, mert így veszélyessn gebe, viszont az alapok jók.
2019. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
48%

20: Most jó alakod van az edzéstől, vagy olyan ramatyul nézel ki, mint ez a kamaszfiútestű nő?


Egyébként meg nem én kötöttem beléd, te nem bírtál elmenni amellett, hogy nem istenítem ezt az alakot és számomra mást jelent a jó nő fogalma. Fogadd el, hogy nem jöhet be mindenkinek. Neked gusztustalan a modorom, nekem meg gusztustalan ez a test.:)

2019. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
68%
Nekem is hasonló alakom van, csak sportosabb. Szerintem a fiúk többségének tetszik.
2019. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
0%
Ha 180cm, akkor igen.
2019. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
47%
Lány vagyok és szerintem ez nagyon vékony! Én is vékony vagyok (utálom is) de nekem valahogy ez az alak nem tetszik. 10 kilot szedjél fel :D
2019. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
89%

Szintén lány vagyok, a tapasztalataim szerint a férfiaknak tetszenek az ennyire vékony nők, csak a lány a képen nem a legszerencsésebb alkat, ugyanis alig van dereka. Itt látható:

[link]

Ugyanilyen vékonyan, de szebb arányokkal ez a legnépszerűbb testalkat a férfiak körében:

[link]

2019. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
44%
Nem jó alak, az a nő anorexiás. Kb. egy tízéves kamaszfiúnak van ilyen "alakja". Hát gratula, ha a pasiknak EZ a szépségideál.
2019. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
66%
Ez az alsó határ ami bejön. ettől vékonyabb már ne legyél.
2019. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nagyon jó alakja van, nekem is volt ilyen. aki ilyen vékony, annak legtöbbször nincs dereka, a másik (pózolós) csaj is csak azért mutat jól, mert 50 árnyalattal barnább, nőiesebb a póz, amiben feszít.


Szerintem ez 32-34es méret, valóban vékony, de nem betegesen. Igaz, hogy izomból és zsírból sincs rajta sok, de szerintem ezzel nincs semmi gond, amíg a lány eszik naponta és jól is szokott lakni.


Engem aztán nem érdekel, hogy le tud e futni egy félmaratont, vagy kinyomni 50 kilót fekve.


A tinifiúk teste nem ilyen, semmi fiús sincs benne. gömbölyű vállai vannak, arányosan kicsit szélesebb csípője, irigylésre méltó bordái(nekem szélesebb a mellkasom).


Nincs melle, de szerintem 5-10 kilóval többel sem lenne.


Szerintem ez ideális tinitest, így kell kinéznie egy 20 alatti lánynak.


Majd idővel megasszonyosodik, ha emelgeti a gyereket és szalad utána, és megeszi helyette azt a rengeteg ételmaradékot, mert sajnálja kidobni. tapasztalat.


Aki meg piszkálja, hogy lusta.. honnan tudod, hogy lusta? Szerintem tetszik magának, közben meg ledoktorált, családot alapított, céget alapított a hobbijában sikeres stb.. mert az érdekli, ezek számára fontosak. Nektek hogy megy a tanulás, vagy az élet konditeremmentes részei? Vagy csak edzeni nem vagytok lusták, minden máshoz igen?


Szintén saját tapasztalat alapján étrendet tartani és kifulladásnál tovább futni sokkal könnyebb, mint elolvasni egy rakás jegyzetet, bevágni egy csomó képletet és küzdeni azért, hogy megérts valamit(olyan dolgokból, amiket haszontalannak érzel).


Még ennél is nehezebb x évig párkapcsolatban élni, kitartani a másik mellett jóban-rosszban-hűségben.

Ehhez rettentő energia, tenni akarás és kitartás kell.


Persze mindenkinek más megy nehezen, mindenkinek más a fontos(van, akit boldoggá tesz a képesítésmentes munka, vagy a családmentes élet), de egy tényező alapján lustának nevezni valakit rendkívül sértő és ostoba és felszínes.


Én sportoltam gimiben ilyen alakkal, sikerült is hazavinnem egykét megyei érmet.


Az emberek sokféleképpen tetszhetnek maguknak. Ő is tetszhet magának. Mit nem adtam volna ilyen nőies vállakért, bezzeg nekem széles jutott a génlottón.

2019. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem szörnyű, nekem nem tetszik. Semmi nőieset nem látok benne.
2019. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!