Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jófiúk, mennyire működött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiúk, mennyire működött a rosszfiús attitűdre váltás a csajozásnál? És fordítva?

Figyelt kérdés

Itt nagyon sokan írják, hogy "amikor rendes voltam, a nők lexartak, de amióta bunkó vagyok, imádnak" és hasonlók - de kíváncsi lennék, tényleg így van-e vagy csak a "szátok nagy" :D


Tényleg működhet, ha valaki ennyire "meghasonlik" önmagával egy cél érdekében? A lelkiismeret nem kínoz titeket ilyenkor? Nem érzitek, hogy a két énetek harcot vív egymással? Mint a filmekben: a pasi egyik vállán az angyal ül, a másikon az ördög és vitatkoznak egymással, ő meg nem tudja, melyikükre hallgasson :D


Aki a fordítottját alkalmazta, szintén írhat. Bár a GYK-s logika szerint elképzelhetetlen - de rosszfiúként folyamatos lepattintásokban volt része, és amióta rendes pasiként tündököl, révbe ér a nőknél.


Milyen mértékben hozott változást a másik nemmel való kapcsolatotokban ez a jellembeli élesváltás? Akinél igen, az hogy tudott "egy csapásra" átvedleni jó- ill. rosszfiúvá, hogy arathasson a csajoknál? Vagy lelkünk mélyén mindnyájan rosszak vagyunk, igazából csak a társadalmi konvenciók miatt vagyunk "erőltetetten" jók és ha magunkban leásunk egy kicsit, felszínre tudjuk hozni a rosszaságot? Mit gondoltok erről?



2019. jan. 15. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es: Ne beszélj többesszámban kérlek! Ez a baj, hogy általánosítotok ti is, a nők is szoktak.

Most rólam van szó, egy emberként beszélek arról, ami velem történt.

Tudod, miért csak vele beszéltem? Mert NORMÁLISnak tűnt, semmi feszítés, semmi filter vagy bármi hülyeség.

Nem volt bunkó, csak az lett.

Nem tudom kiszűrni sajna egyből, hogy igen, majd olyan két tali után egy szemétláda lesz... mert pont, hogy jófiúnak tűnt.

Ne vádolgassuk itt egymást, hogy ki milyen.

Ti is belekóstoltok abba, hogy milyen ge_i nők vannak meg mi normális lányok is belefutunk sajna ilyenekbe.

De majd remélhetőleg legközelebb nem futunk bele ilyenekbe, hanem végre a normális lány megtalálja a hozzá való normális pasit.

2019. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!