Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért tart vonzóbbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tart vonzóbbnak egy diplomás férfit szemben egy szakmunkás férfival?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha nagyon sok esetben pl. egy szakmunkás is keres olyan jól mint az a férfi aki diplomás. Tehát az egzisztenciája ugyanolyan jó, csak ő nem öltönyben dolgozik hanem munkásruhában.

2019. jan. 24. 22:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden az egzisztencia, szükséges a közös vagy hasonló érdeklődési kör, ízlés, műveltség, életritmus is.
2019. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

A férjem nem öltönyben dolgozik, pedig elég jó végzettsége van. Talán több a közös témánk, a kultúrális igényeink, stb.


Persze tudom, itt minden munkás intelligensebb és műveltebb, mint a diplomások....

2019. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, de néhány szakmunkásnak hagy kívánni valót a műveltsége, intelligenciája, viselkedése, mentalitása, kommunikációja. Természetesen van ilyen diplomások között is. De valóban fontos a hasonló intelligencia és érdeklődés. Nem a pénz számít amit megkeres, hanem hogy mennyire értelmes és mennyi tudása van a világról a szakterületén kívül, mennyire tudtok elbeszélgetni bármiről stb. Egy intelligensebb nőnek szüksége van a szellemi partnerre. Sajnso én személy szerint kevés olyan szakmunkást ismerek, aki nem ragadt meg a magyar melós "Béla a kva anyádat hozz má egy sört bmeg" szinten.
2019. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
A szakmunkások többsége primitív, igénytelen alkoholista, káromkodnak, verekednek. Sokkal vonzóbb egy művelt, intelligens, választékos szókinccsel rendelkező férfi, aki nem csak kettőig tud elszámolni és a munka utáni program nem a kocsmában sörözés.
2019. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Talán mert én is diplomás vagyok?

Nem minden pénz.

Bár ezen az oldalon a népszerű felfogás szerint a diplomások ostobák, bunkók, műveletlenek, szemben a szakmunkásokkal.

2019. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%
Sok diplomas nem er annyit mint egy muvet szakmunkas!
2019. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%

Napi szinten látom ,hogy viselkednek a nagy szakmunkás ferfiak

Egy jóképű szakmunkás férfit se láttam meg soha

Többsége alkoholista és arra keres

Nőt tárgynak nézik vagy cselednek elvárják hogy ki legyenek szolgálva

Nekem nem kell diplomás férfi de ne egy epitomunkas legyen

2019. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%
Egy percet nwm dolgoztam öltönyben. Úgy tapasztaltam, hogy a nőknek általában bejön az intelligencia, valamint az, hogy nem azon kell izgulniuk, hogy a tetőfedő párjuk lezuhan-e munka közben és hasonlók. Plusz megemelem a kalapom, ha bármely szakmunkás jobban keres, mint mondjuk én. (az utolsó rész kicsit fellengzősen hangzik, de ez van)
2019. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

#8

Nem ismered a szolgáltatások árait úgy tűnik.

2019. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%
8 nagyon műveletlen vagy. Egy átlag diplomás csak álmodozik akkora fizetésről amit egy jó szakember megkeres. Én öltönyös diplomás vagyok. És csak nézek amikor hallom hogy mennyit megkeresnek a klímaszerelő, autószerelő, kőműves ismerőseim. És még csak nem is prolik.
2019. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!