Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért tart vonzóbbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tart vonzóbbnak egy diplomás férfit szemben egy szakmunkás férfival?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha nagyon sok esetben pl. egy szakmunkás is keres olyan jól mint az a férfi aki diplomás. Tehát az egzisztenciája ugyanolyan jó, csak ő nem öltönyben dolgozik hanem munkásruhában.

2019. jan. 24. 22:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%

Mert garanciának gondolják az intelligenciát.

Tehát nem egy buta ember, akit zsinóron rángathatnak, kihasználhatnak mások.

2019. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

"8 nagyon műveletlen vagy. Egy átlag diplomás csak álmodozik akkora fizetésről amit egy jó szakember megkeres"


Nem lehet, hogy szó, amit kerestél, nem a "műveletlen", hanem a "tájékozatlan"?

2019. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
12 de igen, igazad van.
2019. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
A fizetésükkel való kérkedés is az egyik proli tulajdonsága a szakmunkásoknak.
2019. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Csak a magam neveben beszelhetek.

Nekem nem a magasabb fizetes, jobb egzisztencia miatt "fontos", hogy a ferfinak legyen diplomaja (sot, magam ellen beszelek, de diploma ide vagy oda, az ismeroseim kozul egy-egy jo szakember az en fizetesem 3-4*-et keresi), hanem, mert nekem fontos az, hogy vegre legyen egy ember az eletben, akivel olyan dolgokrol el tudok beszelgetni, ami erdekel. (tudomanyok,muveszetek,filozofia)

Elso diplomas vagyok, munkas csaladbol. Jo fej a csaladom, evekig meghallgatott, de erdemi beszelgetest pl. Bosch festmenyeirol sosem tudtam veluk kialakitani.

Barati korom pedig a sok koltozes miatt eleg szukos.

Nem azt varom, hogy a ferfi legyen mindig, mindenben felkeszult, hanem azt, hogy legyen kedve, erdeklodese (!) uj temakat felfedezni, azokat megbeszelni stb.

Szoval, en a masikban tarsat keresek szellemi teren is.

Nem azt mondom, hogy pl egy szakmunkasban nem lelnem meg, de realisan a magasabb vegzettseguek nagyobb %-val egyezik az izlesem.

2019. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%

Khm, nem leszek bépszerű a válasszal, de az az igazság, hogy már egy érettségi is többletet adhat. Itt nem a papírra kell gondolni !

Hiába értelmes, nyitott valaki mondjuk szakmunkásként, , de nem mer vagy nem jól tud beszélgetni, egy idő után nincs kultúrális / szociális téma , ami közös pont lehet.

Egy diplomával, egy kvázi oktatási múlttal, más szocializációval , azért könnyebb az ilyesmi, hiszen más közegben, más kulturális hatások érik az embert.

Én egy kommunikatív nő vagyok, és sekélyes, semmitmondó hümmögések nem tudnak lelkesíteni ; szeretem, ha beszéltetnek, ha kérdeznek, ha oda-vissza megy a kommunikáció.

2019. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%

még azzal kiegészíteném, hogy nekem spec. a pénz se szempont, hogy egy szakmunkás bezzeg 2x annyit keres..... kereshet akár, persze,; de nem ennyiből áll össze egy párkapcsolat.

Fontosabb a szellemi tőke, az azonos nézőpontok, kommunikáció ....stb.

2019. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges felhozni, hogy xy szakmunkás vállalkozó mennyit keres.

A statisztikák átlag alapján a magasabb végzettség magasabb jövedelmet jelent.

A szakmunkasok nagyrésze nem menő vállalkozó.

2019. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert hiába állok úgy az emberhez, hogy nem a papír számít, többször találkoztam már művelt diplomással, mint művelt szakmunkással.


Persze, pozitív példával már találkoztam, de nem az az átlag.Meg találkoztam már tajparaszt diplomással is, 1-2 alkalommal.

2019. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert műveltebb, több témáról tudok vele beszélgetni, a szórakozása is minőségi és nem a kocsmában merül ki.
2019. jan. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!