Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért tart vonzóbbnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tart vonzóbbnak egy diplomás férfit szemben egy szakmunkás férfival?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha nagyon sok esetben pl. egy szakmunkás is keres olyan jól mint az a férfi aki diplomás. Tehát az egzisztenciája ugyanolyan jó, csak ő nem öltönyben dolgozik hanem munkásruhában.

2019. jan. 24. 22:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%

A szakmunkas nem keres tobbet mint egy diplomas.

En is dolgoztam szakmunkaskent es nem volt jo a fizetes. Nem azt kell nezni hogy a vallalkozo mennyit ker el a munkaert hanem hogy a munkas ebbol mennyit kap.

Ha meg vallalkozo komuvest hasonlitunk diplomashoz akkor a diplomas is legyen pl mernok es vallalkozo.


Abban egyetertek hogy a szakmunkasok nagy resze troger, alkoholista, ezert nem csoda hogy nem rajonganak utanuk a nok

2019. jan. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
Egyet tudok érteni az előzökkel. Nem csak a pénz számít, szükség van a hasonló érdeklődési körre, műveltségre. Én azt vettem észre, hogy egy diplomás gondolkodási módja is teljesen más, sokkal összetettebb. Nem azért nem jönnék össze szakmunkással mert bajom van velük, csupán egyszerűen teljesen másra lenne igényünk, nem illenénk össze.
2019. jan. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
38%

Mert azt hiszik, hogy egy emberi lény annyira egyszerű és egysíkú, hogy papírokkal le lehet írni.

Még a végén időt kellene fektetni bele, hogy megismerjék, te jó ég! Ki akar manapság már időt szánni arra, hogy megtalálja a párját??? Majd pont beszélgetni fogok valakivel, hogy kiderüljön, hogy intelligens-e, nem? Francokat, megnézem a papírjait, és akkor már aznap este lehet kufircolni, meg rámondani, hogy az egy "kapcsolat". (Aztán utána lehet nyígni, hogy mégse olyan az illető, mint amilyennek hitték..)

Sztereotipizálnak, és tojnak rá, hogy Kis Pistára, vagy Kovács Gizire éppen illik-e az adott sztereotípia, nem érdekli őket, azt már idő lenne kideríteni. Gyorsan be egy skatulyába, ha tetszik tetszik, ha nem nem, jöhet a következő.

Mert igen, minden sztereotípiának van valóságalapja, de sokan nem fogják fel, hogy ez nem jelenti azt, hogy örök érvényű, kivételek nélküli természeti törvény lenne.


Lusták az emberek, és mindent azonnal akarnak. Nem akarnak ismerkedéssel vacakolni, inkább egy bevásárlólistát csinálnak, amin gyorsan végig lehet rohanni, és ha elég tételt sikerült kipipálni, akkor király.

Nem fogják fel, hogy egy ember kissé komplexebb ennél.


Én diplomás nő vagyok, de soha nem az alapján ismerkedtem, hogy a férfinak van-e ilyen-olyan papírja. Volt diplomás párom, a férjem meg szakmunkás. Na puff. Megismerkedtem vele, és megkedveltem, intelligens, vannak közös érdeklődési köreink, hasonlóan látjuk a világot, tudunk beszélgetni bármiről (tegnap például Van Gogh művészetéről beszélgettünk egy órát) minden klappol, innentől kezdve miért érdekeljen, hogy neki milyen papírja van? Persze, találkoztam én már olyan szakmunkással, aki buta mint a föld, de ennek mi köze a páromhoz? Ennyi erővel én is buta vagyok, mert láttam már buta barna hajú nőt, és én is ugyanolyan vagyok. Fuhh, elszomorít ez a skatulyázós hozzáállás.

Egyetlen egy szempont van, ami miatt jobban örülnék, ha a férjem valami diplomás irodai munkát végezne: nem kellene aggódnom érte, hogy megsérül, ami jelen körülmények között sajnos előfordul néha... de ennyi.


(NEM, nem állítom, hogy a szakmunkások okosabbak a diplomásoknál - páran már értelmezték így a véleményem - , éppen azt mondom, hogy nem lehet papír alapján kijelenteni egyik oldalról se, hogy jobb a másiknál. Mindig az adott személyt kell megismerni, és személyesen róla eldönteni, hogy milyen. Az általánosítás a szememben a buta emberek szokása.)

2019. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
11%

Na, látom a sok "intelligens, magasabb szellemi szinten levő" emberkének nem tetszett a véleményem.

Nem is győzöm olvasni a sok ütős ellenérvet, amit felhoztak a piros nyomkodása mellé. :))))

Szellemi szint, na persze....

/23.

2019. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

23-as

Ha 10 szakmunkást megkérdezel hogy Van Gogh miért festészetének miért vannak ennyire egyedi vonásai, a 10-ből 9 arra fog gondolni hogy az a karatés pasi aki nyomja a spárgát szobafestő volt.

2019. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25

És? A tizedikkel meg tök jól el lehet beszélgetni a témáról. Miért kellene őt a többiek hü lyesége miatt elutasítani?

2019. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a diploma - érettségi - szakmunkás , ugyan olyan mint vékony pasi - dagadt pasi osszegadonlítas .


Ha egy pasi genetikailag vékony vagy van ideje 15 éven at edzeni és megfelő kajákat venni az rögtön szuper pasi ! Ha Béla hétköznapi ember aki hízékony és fizikai munkás és elvan kicsit hízva az egy alsóbbrendű nyomorék a nők szemében.

2019. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%

Így van. Ha egy nőtől elvárják hogy egy deka zsír ne legyen rajta ne hizzon stb

Akkor ez egy férfitól is elvárható hogy ne legyen dagadt , pocakos , apu testű

2019. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28: Egy nőtől soha nem várják el, hogy "egy deka zsír ne legyen rajta", például a mell nagyrésze zsírszövet stb. Ülj le, biológia egyes!
2023. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!