Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez, amit a sok " magányos, , ember csinál itt nap mint nap?

Figyelt kérdés

Kérdezem ezt úgy, hogy valamikor én is ilyen voltam, és ma sem erősségem bármiféle emberi kapcsolat kialakítása, de azért az ember tanulja meg elfogadni a sorsát, ha már tenni lusta vagy képtelen ellene. Én mondjuk tudtam tenni ellene, találtam párt 2 évig tartott, és rájöttem hogy nem nekem való ez, és mégcsak meg sem oldja a problémákat. Csak azt képzelik sokan hogy egy ember megoldhatja a lelki problémáikat de nagyon tévednek. De nem is ez a lényeg hanem az hogy már a magamfajta embereket is irritál ez a nyomozás amit minden nap itt élnek ki....

És persze ezzel általános sztereotípiák születnek azokkal az emberekkel szemben is akik nem ilyenek, csak ilyennek látszanak a külvilág számára. Vagy éppen az olyanokról mint én, akikről ránézésre nem mondaná meg senki hogy kevéssé vonzó külsőm ellenére szép nők érdeklődését is felkeltettem már, de aki ezt nem tudja rólam az persze valószínűleg azt gondolja, hogy itt egy gyk-s nyomorék aki alig várja hogy haza érjen és a napi klimaxát kiírhassa ide...

Szóval nektek szól ez az üzenet ti szánalmas lúzerek akik csak tényleg sajnaltatni tudják magukat, fejezzétek be ezt, mert semmi értelme csak lejártjátok vele magatokat és másokat is!!!

Élő példája vagyok, hogy nem feltétlen a kiváltságos szépség, hanem bennetek nincs elég ehhez az egészhez...

Ha meg nem vagytok hajlandóak elfogadni ezt akkor tegyetek ellene, de ne itt szítsátok már minden nap a nemek közötti feszültséget...



2019. febr. 10. 19:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10 eske te ugyanazt csinálod ami ellen szót emelsz... Te pl mit keresel ebben a témakörben ha olyan nagyon rendben van az életed? Kímélj meg a filozófiádtól kérlek, én egy valós dolgot hoztam fel te meg csak kötekedsz hogy okosnak tűnj...
2019. febr. 10. 20:22
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az egész szöveg amit leírtál, tök hiteltelen. Ahhoz képest, hogy elvileg már okés vagy, árad a frusztráció, ami arra van kiélezve, hogy egy kicsit szidd a férfiakat. Ráadásul pont úgy lúzerezel, ahogy egy csomó női felhasználó.

Amit meg írtál... Aham, ennyire nem voltál okés, de szép nők érdeklődtek. Hát persze. Kimaradt az a titkos konkrétum, hogy min változtattál.

Ja és az egész annyira egyoldalú... Mintha női felhasználóktól nem érkezne egy csomó férfigyűlölet, csak a lúzer és sikertelen pasiktól...

2019. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem lenne itt ennyi sírás, ha csak arcképpel és névvel lehetne írni a kérdéseket, kommenteket.
2019. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mindenikek van véleménye meg van egy fórum ahol lehet panaszkodni kategóriája. Szimplán ennyi ez nem egy logikus dolog csak egy ok kiváltotta okozat következménye. Adott egy kielégítetlen dolog ami neked kell.


Ezt nem kapod meg ezért panaszkodsz ennyi. Mondjuk ha az emberek maguknak reális célokat tűznének ki és belátnák h nem mindenikek jut minden akkor talán kevésbé lenne sz@r.

Attól mert neki meg neki van kapcsolta az


1. Nem azt jelenti törvényszerűen h neked is lesz.

2. A párkapcsolatnak is vannak hátrányai.

2019. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas vagy akinek biztosan még a farka sem áll fel és itt éli ki magát olyanok szidalmazásával, akik tényleg halmozottan hátrányosak kapcsolatok kialakítását illetően.
2019. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!