Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szűz, ún. "rendes srácok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz, ún. "rendes srácok" (akik saját magukat annak tartják) miért nem fogják fel, hogy ők csak azért "rendesek", mert csak álmodoznak a nőkről, egy párkapcsolatról, és még soha nem kellett az ún. "rendességüket" gyakorlatban is bizonyítaniuk?

Figyelt kérdés
Nem merül fel bennük, hogy elméletben könnyebb "rendesnek" lenni, mint gyakorlatban?

2019. febr. 10. 21:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha mondjuk még soha nem vezettem, akkor eleve nem bukhattam le még gyorshajtáson vagy ittas vezetésen. Ha 30 évesen teszem le a jogsit, akkor miért feltételezitek azt, hogy csak azért nem volt még büntetésem, mert korábban nem volt jogsim? Ez mennyivel hihetőbb mint az, hogy akkor se lett volna ha 19 éves korom óta vezetek?
2019. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#15. Valahonnan csak tudják, hogy egy adott valaki rendes vagy csak megjátsza. Bizonyára onnan tudják megállapítani, hogy ők maguk is rendesek vagy "rendesek". Összehasonlítási alap nélkül honnan tudnák?

32/f

2019. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ott hibázik az itteni válaszok többsége, hogy nem veszi figyelembe, hogy ha valaki rendes akkor rendes. Vagy ez nem egy kapcsoló. Nem lehet eldönteni, hogy "na ez rosszul nézett rám, holnaptól ősbunkó leszek!" Ez nem így működik. Én ilyen vagyok, és ilyen maradok, és nem érdekel ha a bunkók kellenek, inkább maradok egyedül 80 éves koromig, minthogy suttyó legyek. (31/F)
2019. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
53%

23.

De már akkor itt is, a rendes definiciójával is gondok vannak.


A rendes srác ellentéte nem az ősbunkó srác, hanem a magabiztos/férfias srác. A rendes srác azt hiszi, hogy egy nő lábai közé kedvességgel, udvariassággal, mézes-mázaskodással, barátkozással lehet bekerülni és ezek miatt viselkedik így.

Egy magabiztos srác is lehet kedves, stb, de első sorban tudja, hogy a lányok olyan dolgok iránt kezdenek vonzódni, mint tökösség, viccesség, magabiztosság, jó duma, kezdeményezőkészség és ezekre építi a csajozását, nem pedig kedvességre, barátkozásra, stb. Tudja milyen belső tulajdonságokhoz vonzódnak a nők és ezek szerint csinálja a dolgokat. A rendes srác tök fogalmatlan, egy álomvilágban él, azt hiszi hogy amiket a hollywoodi filmekben és disney mesékben látott, az a valóság a szerelemmel, férfi-női viszonnyal kapcsolatban.

2019. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#24: "De már akkor itt is, a rendes definiciójával is gondok vannak."

Pontosan és erre az általad adott válasz a bizonyíték. A rendes azt jelenti, hogy többek között tiszteli a többi embert (nem csak a kiszemelt nőket) és nem csak érdekből, hanem mert ilyen a természete. Segítőkész, előzékeny, megbízható. Pl. nem csak a 20 éves csinos csajnak adja át a helyét a villamoson (mert tetszik neki), hanem az időseknek, gyerekes anyukáknak, mozgássérülteknek..., tehát másokkal segítőkész, "rendes". Ugyanakkor ennek az ellentéte nem a magabiztos/férfias srác, hanem igenis a bunkó. A bunkó az aki a példánál maradva csak a 20 éves csajszival kedves, mert tudja, hogy "a lányok milyen tulajdonságokhoz vonzódnak", tehát csak eljátssza a rendességet, de valójában nem az. Ő ettől még lehet magabiztos és férfias is. Sőt egy valóban "rendes" srác is lehet magabiztos, de lehet félénkebb is. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy egy félénk srác is lehet bunkó. Ha szerinted a rendes ellentettje a magabiztos/férfias, akkor azzal valami olyasmit állítasz, hogy a fehér ellentettje az édes.

2019. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Ezt az előbb is akartam írni: Szóval egy férfi pont hogy tudja, hogy egy fiatal nővel NEM szabad kedvesnek lenni úgy, mint bármilyen más emberrel :D

Tehát pont hogy viselkedhetsz normális emberként az élet minden egyéb területein ha olyan vagy, lehetsz előzékeny a kismamával, öregemberrel, kisgyerekkel, stb. KIVÉVE egy jó csajjal, aki iránt érdeklődsz. Vele ne viselkedj úgy.


Sőt ezen is érdemes elgondolkozni, hogy a nekünk tetsző csajokkal azt hinnénk hogy ugyanúgy vagyunk kedvesek, mint másokkal, de közben nem, hanem még sokkal jobban, mert még sokkal inkább ráerőltetünk a dologra, ha azt hisszük hogy az bejön neki. (Mivel tudat alatt ösztönösen egy dolgot akarunk csak: Hogy bejöjjünk neki, bármi áron.)


És akkor még bejön az, hogy a fiatal nő az élet császára, királya, nem kellett mást csinálnia a férfiak és a társadalom kitartó, 10-15 éven át tartó figyelméhez, mint nem csúnyának születnie, illetve nem elhíznia. Mindenki baromi kedves, figyelmes, stb vele (még ha ő ezt nem is érzékeli, mert annyira hozzászokott, nem élt másban, csak amiben van). És ha valaki már nem így viselkedik vele, azt észreveszi, felkelti a figyelmét.


Miért zsákol sokat a 10% nőkkel bunkó/tökös, magabiztos, jó dumás, vicces férfi? Mert a 90% nem ilyen, a nők figyelmét meg felkelti az a kevés, aki olyan MER lenni velük. Meg persze ott van az is, hogy tudat alatt mindenkiről aki rosszul bánik velünk azt hisszük hogy tőlünk magasabban áll a hierarchiában (mert megteheti hogy rosszul bánik velünk), míg aki jól bánik velünk, arról azt hisszük hogy tőlünk alacsonyabban áll. A nők pedig olyan férfiakhoz vonzódnak, akikről azt hiszik hogy tőlük magasabban állnak a hierarchiában.


Ugye erről elég sokat lehetne még beszélgetni, mint látszik :D

2019. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ezekben van némi igazság. De azért ne essünk át a ló túloldalára, mert akkor megint ott kötünk ki, hogy a nők a bunkó férfiakhoz vonzódnak. Ez pedig egyszerűen nem igaz. A nők a domináns típushoz vonzódnak.

A példámnál maradva: ha azzal a 20 éves csajjal napi szinten együtt utazunk és látja, hogy én minden nap átadom valakinek a helyem ha valaki olyan jön, aki nálam rászorultabb (kismama, idős ember...), és egy nap ő áll mellettem és neki is átadom, ezzel pozitív lesz a megítélésem. Mert nem azt gondolja, hogy "na ez is meg akar dugni", hanem azt, hogy ez a pasi mindenkivel rendes, és tudat alatt ott lesz benne az is, amit írtál a hierarchiáról. Ha viszont azt látja, hogy amikor felszáll a helyi vezérbika és csapata és átadom nekik a helyem, akkor megyek a "balfék" kategóriába. Ha pedig ezek után egy napon neki is átadom a helyem, akkor egyenesen lúzer leszek, szintén azért, amit a hierarchiáról írtál. Szóval nem egyszerű ez.:)


Csak arra akartam rávilágítani, hogy hülyeség az, amit páran ezen az oldalon terjesztenek a rendes srácokról, mert nem annyira egyszerű, hogy aki rendes az lúzer, aki meg bunkó arra tapadnak a nők.

2019. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

27.


Jaja, értem miről beszélsz. Egyszer ilyen volt a zsúfolt buszon, hogy utaztam délelőtt, egyedüli felnőtt férfi voltam és 2-3 babakocsis kismamának kellett segítenem leszállni a buszról (lépcsős busz volt, nem alacsonypadlós). És ott utána több mamika is megdícsért, de azt is láttam hogy két csaj is nagyon megnézett magának. Talán ez is a te példádhoz illik inkább.

2019. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Igen. Ha valaki tényleg rendes, az szerintem férfiaknál is abszolút pozitív tulajdonság, csak ugye ezzel csajozni nem lehet.:) Azzal egyetlen nő sem fog rád felfigyelni, ha úgy mutatkozol be, hogy "szia, én egy rendes srác vagyok". Felfigyelnek mondjuk a stílusodra, viselkedésedre, az elért eredményeidre..., és ha ezeken felül valóban rendes vagy, az egy plusz jó pont lesz. De önmagában édeskevés.
2019. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Hát igen... lakva ismerszik meg az ember. Én sose akartam "jó képet" mutatni a csajok felé. Itt az a baj, hogy "a lányok jobbat várnak és rosszabb jön". Lehet általánosítás, de a lányok kevésbé jó emberismerők, könnyen becsaphatók, inkább tapasztalatokat gyűjtenek. Ám tegyék. Nincs ezzel gond, csak ne akarjanak nekem gyerekkel társkeresőzni. Én nem árulok zsákba macskát, selejtes áru vagyok. Mégis voltak szituációk, mikor f'sza gyereknek tűntem, akkor lett volna érdeklődő...
2019. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!