Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szűz, ún. "rendes srácok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz, ún. "rendes srácok" (akik saját magukat annak tartják) miért nem fogják fel, hogy ők csak azért "rendesek", mert csak álmodoznak a nőkről, egy párkapcsolatról, és még soha nem kellett az ún. "rendességüket" gyakorlatban is bizonyítaniuk?

Figyelt kérdés
Nem merül fel bennük, hogy elméletben könnyebb "rendesnek" lenni, mint gyakorlatban?

2019. febr. 10. 21:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
A rinyálók többsége csak bemeséli magának, hogy rendes (egyes emberek olyan önámítók tudnak lenni), ill. meg sem fordul a fejében, hogy nem tudhatja, párkapcsolatban hogy fog viselkedni, ha még nem volt rá lehetősége.
2019. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

#11

Na, hát ugyanezt mondom én is. ;)

2019. febr. 10. 23:07
 13/30 anonim ***** válasza:
26%

Ti is azután lettetek gondolom rendes lányok, miután a fél város előtt már bebizonyítottátok, hogy ti márpedig rendes lányok vagytok... :D. Ez nem így működik :)

32/f

2019. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
56%

"Ekkora f**ságot is ritkán olvasni. Én bizonyítanék, ha megkapnám az esélyt."

Mert ez nem fszság??? Semmit nem tudsz nyújtani, azért nem kellesz a kutyának sem! Tipikus lúzer az összes! Becsavarodott, pnaéhes rakás szerencsétlenség!

2019. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%

#13: a szalmabáb érvelés tankönyvi példája, gratulálok!


Egészen pontosan melyik válaszadó is mondta itt magáról, hogy rendes lány?

2019. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%

Jajj, általában ezek a rendes srácok frusztrált kis majmok, akik 0/24-ben a barátnőjükön lógnak, állandóan hisztiznek mindenen, ki akarják sajátítani a párjukat, mártírt játszanak, ha a nő el mer menni a barátnőjével egy kávéra. Tipikus számonkérő lúzerek. Sajátosságuk már az ismerkedési fázisban megmutatkozik például olyan dolgokban, hogy mihelyt a lány belép a facebe, a pasika már írkál,hogy " szia. Kivel beszélsz ?" Magyarázkodni kell nekik a nagy büdös semmiért, ápolgatni a kis lelkét a nap 24 órájában.

Volt szerencsém ilyenhez, soha többé... Nem lehet tőlük megszabadulni.

Képzelik magukról,hogy rendesek, mert ők hűségesek, nem csinálnak semmi kéteset, dolgoznak és sajnáltatják magukat, hogy ennek ellenére senkinek nem kellenek. Annyi eszük nincs,hogy ezek természetes dolgok, ez alap. Semmi extra. Cserébe állandóan a másikon lóg, nem hagy levegőhöz jutni, rácsimpaszkodik a párjára.

Nagyon rendesek, persze. Elméletben. A gyakorlatban meg önzőek és csodálkoznak, ha viták vannak, hangoztatván,hogy ők semmi rosszat nem csináltak. Nem. Persze. Csak levegőt nem lehet mellettük venni. A rendességről téves fogalmaik vannak.

2019. febr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%

Kétféle ember van, rendes és alávaló.

Az aki rendes az egy kapcsolatban is rendes marad, amennyiben eljut egyáltalán odáig ezen személy.



F/32

2019. febr. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
62%

Általában ezek a fiúk szokták hangoztatni, hogy az a férfi, aki jól néz ki egyből bunkó és a belső tulajdonságai rosszak, ellentétben vele. Nem lehet és szabad általánosítani. A külső tulajdonságok, csak a Disney mesékben utalnak a belső tulajdonságokra.


Szerintem sok nőtársam találkozott már ilyen "rendes" fiúkákkal. A legszebb, hogy amikor jelzed, hogy nem egymást keresitek, akkor elküld a k. anyádba vagy lek.rváz, csak azért, mert nem őt választottad. Valóban, ilyen egy rendes ember.

2019. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
36%

Én is azt hittem magamról 25 évig, hogy rendes srác vagyok (és 23 éves koromig szűz voltam), de aztán megtanultam hogy kell csajozni, elkezdtem edzőterembe járni éa befutottam a karrieremben is.


Szóval szerintem a legtöbb rendes srác ugyanígy csak ámítja önmagát. Azért akartok rendesek lenni egyetlen lányhoz, mert nem is tudtok többet megkapni, de leginkább még egyet sem. Ha titeket is sok nő kezdene el kívánni, akkor ti sem akarnátok megmaradni egy mellett.


29/F

2019. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
64%

"Szerintem sok nőtársam találkozott már ilyen "rendes" fiúkákkal. A legszebb, hogy amikor jelzed, hogy nem egymást keresitek, akkor elküld a k. anyádba vagy lek.rváz, csak azért, mert nem őt választottad"

Nekem is volt egy ilyen: Tipikus "rendes srác", átlag külső, szemüveges, amúgy választékosnak, okosnak tűnt. Egy randi volt, sétáltunk egy nagyot Pesten. A lényeg, hogy nekem nem jött be, és miután kulturáltan megmondtam neki, hogy nem egymást keressük, akkor kb. minden voltam, csak úrilány nem. Mellesleg én 22 voltam, ő 26, ja, és hab a tortán, hogy ált.iskolás gyerekeknek tanított törit (az ember egy ilyentől valahogy pláne nem ezt várná.) Annyira lezárhatta volna kulturáltan is.

2019. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!