Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini vagy huszonéves lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini vagy huszonéves lányok! Van köztetek, aki vonzódik az érettebb (30-as,40-es) férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Mekkora korkülönbségre vagytok nyitottak, és mire számítotok egy ilyen kapcsolatban? Csak szexuális alapon izgat vagy tartósabb viszonyt is el tudtok képzelni? Mennyire fontos a környezetetek véleménye? Aggodalmaskodó szülők, akik még gyereknek tartanak, irigykedő barátok, osztálytársak vissza tudnának tartani titeket vagy kitartanátok saját vágyaitok mellett? Életkort is írjatok!

2019. febr. 16. 17:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
42%

30 felett már nagyon elhagyja magát egy átlag férfi.

Nem jön be.

2019. márc. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
66%
Engem mindig meglep, mennyire nem gondolkodnak az emberek 20-30 évre előre. Mintha az öregedés csak másokat érintene, őket nem. Vagy csak senki sem gondolkodik tartós párkapcsolatban, és úgy gondolja, úgysem marad a másikkal sokáig? Mert egy 55-60 körüli nő egy 70 feletti férfi mellett már nem feleség lesz, hanem idősgondozó vagy betegápoló (ami egy 60-as férfi mellett is bekövetkezhet), és onnantól a hátralévő életét a nagyapjával fogja leélni. Látom én, hogy itt mindenki ideges lesz, ha az öregedésre figyelmezteti valaki, de attól még az igazság ez marad. Mindenki megöregszik (aki szerencsés). És akkor nagyon vissza fog ütni, ha a párja 10-20 évvel öregebb nála, főleg, ha a férfi az öregebb.
2019. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
36%

bírom az ilyen " felnőtt " gondolkodású csajokat :)

az azt jelent mekkora ribac vagy és az aprópénz

már nem elég ? azokból már mindent kiszedtél jöhetnek a nagyhalak.

persze csóró az abból sem,mert az még gyerek mi ?

2019. jún. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%

ez a elhagyja magát mekkora baromság.aki igénytelen az 20 évesen is az.

vagy nem tom mire gondolsz.lehet elhízásra.hát fiatalabbak is tele vannak dagatt arcokkal.

de mindegy is.egyik hülyébb mint a másik,nem csak a csajok.mind.

összes ember fostalicska baromságokat néz tv be meg neten.

és közbe buzeráns telefonok meg autók után áhitoznak.amik valójában

szar muanyag darabok.kész csődtömeg az egész társadalom.

2019. jún. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
55%

21l/ 32f 2,5 éve vagyunk együtt, munka helyen talalkoztunk, én sokaig nem akartam vele osszejonni mert kollega.

Sokaig nem tudtuk egymasrol h ki hány éves már együtt voltunk mire vhogy szoba jött. Én többnek neztem ki ő kevesebbnek azt hittük egy idősek vagyunk kb. De pl engem sosem zavart a korkulonbseg, tinikent volt 4eves kapcsolatom ott 14voltam, fiú 18

18 eves koromba szakitottunk utana csak 30koruli barataim voltak vagy akikkel ismerkedtem

2019. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
16%
Egyedül is ellehet lenni,nem kell hozzá egy bosszantó társaság,aki mindennap mással fekszik össze,mert nem tudja a magának valót megtermelni.
2019. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Na meg nemely ember azt hiszi o sz.ta a spanyol viaszt,ugy banik masokkal,mint a sggebol huztak volna ki...Alljon mar meg a vilag
2019. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%

Tetszenek a jóképű idősebb pasik, olyan 30-40 között főleg.

Bár legtöbbel csak szexkapcsolat kellene indulásnak, aztán meglátjuk.

23/n

2019. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
49%

Hát én mindjárt felfosok a plafonra: idősebb 30-40 közötti pasik. Bammeg, az aztán kkuurrvvaa idős! Vagy ez nem a felnőtt kategória? Már ott tartunk, hogy 16-24 éves korig beszélünk a fiatalságról, utána meg már papi és mami mindenki? Fetrengeni fogok a röhögéstől, amikor a mai "fiatal" generáció elére a 30-at, majd a 40-et... :D


Tömeges öngyilkosságnak leszünk szemtanúi? Mert a mai gyereke komolyan mondom azt hiszik, hogy övék a világ, ők bizony mindig 20 évesek maradnak. Úúúú, ez a brutális egó úgy vissza fog ütni, hogy aki okos, már most pszichológusnak tanul!


Egyébként én most 44 évesen sokkalta jobban vagyok a toppon, mint mondjuk 25 évesen. Megvan az egzisztencia, megvan az anyagi háttér, megvan a saját család. Van időm magamra is, van időm a hobbijaimra is. Testileg szuper formában vagyok, szellemileg folyamatosan képzem magam, és ami fontos, megvan a tapasztalat, amit máshol érettségnek mondanak.


Ezzel a "szereléssel" tökéletesen érzem magam, jaaaa, nők. Nem léptem sosem félre, de vannak érdeklődők a 20 éves korosztálytól kezdve...

Mert ha az én szemszögemből akarnék általánosítani, akkor egy mondjuk 23 éves srác:


- otthon lakik

- esetleg albérletben

- anyagilag hónapról hónapra húzza

- nulla tapasztalat

- nulla alap


Mit is lehet egy ilyennel kezdeni?


- romkocsmába..

- fesztiválokra járni

- tervezgetni hogy ki kellene menni külföldre de miből

- tervezgetni az albérletet

- reménykedni hogy nem balfsz


Nincs is ezzel semmi baj, ez a korosztály 90%-ban itt tart. Igazából egy 40 és egy 20 éves ha a saját szintjén mozog, akkor felejtős egy normális kapcsolat. Oda-vissza. Egy 20 éves kislánnyal a szexen kívül mit lehetne kezdeni? Vagy tervezni? Vagy mik lennének a közös témák? :D Eléggé lehangoló lenne ha belegondolnék.

2019. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
62%

Nekem van olyan 40-es pasi ismerősöm, akivel simán el tudnám képzelni a kapcsolatot is.


26 N

2019. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!