Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini vagy huszonéves lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini vagy huszonéves lányok! Van köztetek, aki vonzódik az érettebb (30-as,40-es) férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Mekkora korkülönbségre vagytok nyitottak, és mire számítotok egy ilyen kapcsolatban? Csak szexuális alapon izgat vagy tartósabb viszonyt is el tudtok képzelni? Mennyire fontos a környezetetek véleménye? Aggodalmaskodó szülők, akik még gyereknek tartanak, irigykedő barátok, osztálytársak vissza tudnának tartani titeket vagy kitartanátok saját vágyaitok mellett? Életkort is írjatok!

2019. febr. 16. 17:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%

Engem egy 10 év korkülönbség nem zavar sőt az még lehet jó is. Ha nagyon megkedvelném az illetőt semmi nem zavarna a világon.

Na és nem csak szexuális viszonyt tudnék elképzelni egy 30as pasival.

21/N

2019. okt. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%

30 éves vagyok most ugyan, de tinikoromban / huszonévesen mindig a nálam 7-20 évvel idősebb korosztály tetszett, ebbe már beleesett a 30as korosztály is. Tiniként eszem ágában sem lett volna kapcsolatot kezdenem velük (főleg a 10+ évesekkel), mert sejtettem, hogy annak nem lenne jó vége... csak szex kapcsolat sosem érdekelt, tartós kapcsolatra meg, lássuk be, egy lelkileg egészséges 30as férfi nem tinilányok után fog koslatni.

Láttam osztálytársakat, akik elmentek idősebb férfiakkal, hát azok a kapcsolatok olyanok is voltak. Tipikus parasztok, akik azért hajtják a tiniket, mert őket könnyű befolyásolni és sok mindenre rá lehet venni, lehet őket irányítani meg basáskodni felettük... illetve egy olyan is volt, aki értelmileg-érzelmileg megrekedt tiniszinten és tök gyerekes volt.


Huszonévesen voltam már annyira érett, hogy kapcsolatba léptem volna egy értelmes, érzelmileg érett idősebb férfival, ha úgy hozza a sors. De akkor pont egy nálam 5 évvel idősebb, még a húszas éveiben járó férfival találtunk egymásra.

2019. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

Engem izgatna ha egy idősebb pasival csinálhatnám

L/25

2019. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
64%

#12: Ez a kedvenc "érvem". Amikor előrerepülünk az időben, és sajnálattal rácsodálkozunk, hogy szegény, szinte még tini 70 évesnek milyen rossz a hozzá képest vénember 80 éves mellett.

Gondolkodtál egyébként kicsit, amikor ezt leírtad?

Pont, hogy lehetetlen megmondani, hogy ebben a korban 10 év korkülönbség mennyit is jelent majd az öregedési folyamatokat tekintve. Van, aki 45 évesen már félig roncs. Más meg 50 évesen fitt és egészséges. Van, aki 60 évesen már halott. Más meg 90 évesen még aktív életet él. Lehet, hogy a most annyira sajnált fiatal huszonéves lesz az, akit hamarabb, és komolyabban megvisel az öregedés. Nem lenne példa nélküli. Idős korban az egyes emberek öregedési ciklusa között nagyobb különbség van, mint amekkora korkülönbségen itt rugózunk.

Mellesleg: egyszer mindenki megöregszik. Ha szerencséje van, akkor gyorsan távozik, ha nincs szerencséje, akkor hosszas magatehetetlenség után. Ezt sem lehet előre megmondani. De egyszer mindenképp eljön ez az idő. Akkor meg nem lenne érdemesebb azt választani, akivel az előtte levő időt boldogan tudnánk tölteni?

2019. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Belmont!

Köszönöm az értékes hozzászólást. Végre valaki gondolkodik. Ment a zöld pracli.

2019. nov. 12. 00:13
 26/32 anonim ***** válasza:
46%
Engem is izgatna, ha egy 30-40-essel lenne szex kapcsolatom. 21/L
2019. nov. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%
19 vagyok max 30 ig, vonzodok idősebbekhez is, külsőleg de nem kezdenék vele semmit
2019. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én 20 leszek és sajnos azt tapasztalom hogy a velem egykorúak kb ugyanazon a szinten maradtak mint 4-5 évvel ezelőtt voltak... Nekem nem kell egy kapcsolatba az, hogy az anyja legyek valakinek, inkább érettebb férfiakkal ismerkedek, akik nem bábuként kezelnek és nem csak a saját élvezkedésük érdekli
2020. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
24L éves vagyok a párom 32F 9éve vagyunk együtt és imádjuk egymást talán jobban mint az első nap.
2020. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig is a nálam fiatalok jöttek be ,min 18ig. 😊26N
2020. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!