Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, min múlik a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, min múlik a szexuális vonzerő megléte, vagy hiánya számotokra?

Figyelt kérdés

Külső..

Belső..

Egzisztencia..

Végzettség..

Reális tervek..

Karakteres férfias arc..?

Testtartás..?

Szókincs..?


F31



2019. febr. 16. 19:10
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

# 8 Ez egy nagyon vékony jég, mert más szóval ezt bókolásnak hívják a nagykönyv szerint szerintetek, ha a férfi bókol akkor kisfiússá válik?

Értem én hogy vannak akik azt szeretik ha kihívás a férfi és elérhetetlen, de ha már eleve a férfi kezdeményezte a randit akkor már nagyon nincs miről beszélni pláne ha előette ismerték egymást, mert ebből egyértelmű, hogy a férfi akar valamit a nőtől.


De ez esetben miért jön el a randira, miért "színleli" hogy ő is vonzódik és jól érzi magát ha utána nem létezik számára a férfi abszolút nem keresi ha ő ír neki pedig teljes mértékben hidegen hagyja?

2019. febr. 16. 20:26
 12/37 anonim ***** válasza:
63%
10 nem csak sorba rendeztem a te általad meg adottakat.mivel szexuális kisugárzasrol van szó a külső adottságok a leg fontosabbak.
2019. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

# 6 Mit értesz konkrétan érzelmi intelligencia alatt?

Az őszinte és fer kommunikáció is a része a, ha te belül el is döntöd, hogy ettől az embertől semmit nem akarsz mondjuk, és szó nélkül ignorálod és leépíted annak ellenére hogy ő még próbál gesztusokat tenni feléd nyelve a büszkeségét, és próbál hinni benned mint nő, mint kapcsolat?

2019. febr. 16. 20:32
 14/37 A kérdező kommentje:
20:28 Értem tehát a külső szimpátia kulcsfontosságú tényező számodra. Az ember még sokszor saját magának sem tudja felmérni hogy ő most jóképű e vagy sem, bár ha sok elutasításba van része az embernek akkor nyilván nem kell agyzsebésznek lennie ahhoz, hogy kitalálja, hogy már itt bukta a dolgot az esetek döntő többségében.
2019. febr. 16. 20:36
 15/37 anonim ***** válasza:
90%

Azt, amit én értek érzelmi intelligencia alatt, elég nehéz röviden elmagyarázni, de ha majd eszembe jut valami, ami segíthet körülírni, akkor majd egy másik válaszban megírom.

Ó, ami engem illet, én mondhatni bárdolatlanul őszinte vagyok, és nem szokásom senkit hitegetni, sőt, ha már biztos vagyok benne, hogy egyáltalán semmit nem akarok a másiktól, akkor igyekszem olyan gyorsan leépíteni, amennyire csak lehet. A büszkeséget meg senkitől se várom el, hogy nyeldesse. Az ilyenek általában amúgy is kizárólag a szex reménye miatt nyeldesik, nem másért.

2019. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
90%

Kevés pasihoz vonzódtam eddig szexuálisan, és egyik sem volt egy álom pasi. Sőt, ez nem is első látásra alakult ki általában, hanem hogy többször találkoztunk. (munka, edzés, baráti kör kapcsán)

Ha egy férfi jól néz ki, akkor tetszik, de nálam ez még nem ok a vonzalomra. Ehhez kell a belső plusz. Ami viszont kevésbé vonzó külső esetén is működik. És hogy mi ez a belső plusz? Kinek mi. Nekem: jó illat, férfias külső, férfias hang, intelligencia, beszédstílus,humorérzék (nem erőltetett humorizálás) és egyfajta csendes magabiztosság. A te általad felsoroltak többségével nem tudok mit kezdeni.

2019. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
90%

Fogalmazzunk úgy, hogy az érzelmi intelligencia először is egy csomó, az önismerettel és az emberismerettel összefüggő belső képesség és tulajdonság szét nem választható egységét és egymást erősítő, támogató módon működő rendszerét jelenti. Aki ilyen, az egyébként folyamatosan fejlődik, azaz változik, de mindig fejlettebb lesz, mint amilyen korábban volt, azaz egyre nő az emberekkel és önmagával (valójában: ezek működésével, a működések törvényszerűségeivel) kapcsolatos tudása. Nagyon jól, az átlagembereknél sokkal mélyebben oda tud figyelni másokra, ha akar, de ez nem azt jelenti, hogy a figyelmét boldog-boldogtalannak osztogatja. Kifelé és befelé is egyaránt intenzíven tud figyelni, és sem nem túl extravertált, sem nem túl introvertált, hanem a kettő között egy egészséges egyensúlyt képes fönntartani. Tisztában van saját magával és a külvilággal is, viszont, és ez nagyon fontos, egy élő, folyamatosan változó "organizmusként" tekint a saját és mások személyiségére, tehát nem külön-külön látja és figyeli meg az egyes tulajdonságokat, hanem egységként, és a működésük folyamatában. Semmi gépies vagy leegyszerűsített nincs abban, ahogyan ezeket látja, mert nem várja el, hogy a külvilág igazodjon hozzá. Képes különösebb felindulás vagy kiborulás nélkül elfogadni mindent és mindenkit olyannak, amilyen, de azt, hogy mit és kit enged be az életébe, a magánszférájába, udvariasan, de kellő határozottsággal megválogatja. Szeret (esetleg a háttérbe vonulva is) intenzíven (de ítélkezés nélkül) megfigyelni másokat, illetve a külvilág bizonyos jelenségeit (amelyek érdeklik), és szeret az így kapott információkból tanulni. Nagyon nyitott és rendkívüli mértékben előítéletmentes. Ez utóbbi tulajdonságában semmi erőltetett nincs, ő természetes módon, könnyedén, lazán ilyen.

Én így tudnék elképzelni egy olyan embert, akit én személy szerint nagy érzelmi intelligenciájúnak tartok.

2019. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

20:37 Ne is haragudj de ez olyan távol esik az érzelmi intelligencia bármely formájától, mint Makó Jeruzsálemtől.

Nem irigylem azokat a férfiakat akiket ilyen intelligensen építesz lefelé. Gondolom ez visszafele neked sem esne valami jól. Azt pedig nem tudhatod hogy a férfi éppen mit akart tőled. Mégis miből szűröd le azt hogy egy férfi biztos csak szexet akart tőled szerintem elhamarkodottan ítélsz de a te dolgod, de így lehet elszalasztasz rendes normális embereket is.

2019. febr. 16. 20:55
 19/37 A kérdező kommentje:
20:48 Ezzel egyetértek. De ezen tulajdonságok csoportja amit így definiáltál ez idő kérdése amíg kiismeri az ember a a másik emberben. Ez egy asztalos beszélgetés fogja átadni, pláne ha bizalmatlan a karakter a férfiakkal szemben ami részben jogos is persze.
2019. febr. 16. 21:00
 20/37 A kérdező kommentje:
Ezt nem egy asztalos beszélgetés fogja átadni*
2019. febr. 16. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!