Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, min múlik a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, min múlik a szexuális vonzerő megléte, vagy hiánya számotokra?

Figyelt kérdés

Külső..

Belső..

Egzisztencia..

Végzettség..

Reális tervek..

Karakteres férfias arc..?

Testtartás..?

Szókincs..?


F31



2019. febr. 16. 19:10
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

"De ezen tulajdonságok csoportja amit így definiáltál ez idő kérdése amíg kiismeri az ember a a másik emberben."


Ebben tévedsz: bizonyos tapasztalattal felvértezve már testbeszédből, hanghordozásból, mimikából (ezek ÖSSZHATÁSÁBÓL, nem külön-külön!) ki lehet deríteni.

2019. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
36%

OMG

Aki azt írta, hogy a külső egyáltalán nem számít az hazudik. Csak jó kislány akar lenni.

A külső a legfontosabb.

2019. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, kérdező, mivel valójában utálok megbántani másokat (amellett, hogy képtelen vagyok nem őszinte lenni), ezért az utóbbi időben inkább már átálltam rejtőzködő módra, így szerencsére a többség észre sem vesz. Amúgy is introvertált vagyok.
2019. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Ráutaló jeleket találhatsz de ennyiből elítélni valakit szerintem abszurd. Mert könnyen félreismerheted és elítélheted azt aki valójában egy teljesen összetettebb adott esetben pozitívabb személyiség.

Nehéz lehet "neked megfelelni" mondhatni lehetetlen.

Azért azt tudod hogy tökéletes ember nincsen? Az emberek követnek el hibákat amikből tanulnak is, és ahogy te is írtad változnak is.

2019. febr. 16. 21:11
 25/37 A kérdező kommentje:
21:10 Én nem értem szerinte túl szigorú vagy magaddal és másokkal is. Szerinted az ember alapvetően "bűntelen"? Képes a változásra?
2019. febr. 16. 21:15
 26/37 anonim ***** válasza:

"Én nem értem szerinte túl szigorú vagy magaddal és másokkal is."


Tény, hogy nem te vagy az első, aki ezt mondja.

Sajnos nem értem, hogy mit értesz az alatt a kérdés alatt, hogy az ember alapvetően bűntelen-e. Mondjuk nekem - sokakkal ellentétben - gyerekkoromban sem volt bolti lopásom soha. És amikor egyszer meghallottam, hogy 3 kolléganőm ezekről a "csínyeikről" mesélnek egymásnak a legnagyobb természetességgel, hát, őszintén elszörnyedtem.

2019. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Bárki képes a változásra, de csak akkor, ha igazán akarja, mert ahhoz elég nagy erőfeszítés kell, és nem egyik pillanatról a másikra történik (maximum rendkívül felszínes kívülállóknak tűnhet úgy). Én egyébként próbálok változni, de elég lassan megy. Mindazonáltal haladok, csak nekem még annál is hosszabb idő, úgyhogy folyamatosan figyelmeztetnem kell magamat arra, hogy nem vallottam kudarcot, csak ez egy folyamat, amelyiknek éppen valamilyen fázisában tartok.
2019. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

21:30 Bűntelenség alatt nem bolti lopásokra gondoltam hanem az érzelmi intelligenciás összhangodra. Az ember csiszolódik és változik, sőt azt kell hogy mondjam, amikor kétféle személyiség szép lassan egymáshoz csiszolódik az egy nagyszerű élmény egy pozitív út. van hogy olyan képet akarunk mutatni magunkról ami a másik számára is ideális mi több eggyé válik az ember ezekkel a törekvésekkel de erre nyilván csak az képes akiben meg van a csírája a változásra.

Nekem például fontos a másik erkölcsi értékrendszere és a vallása. Fontos az őszinte kommunikáció.

Az egyfajta kommunikációs zsákutca, ha az egyén introvertáltság vértjével általa megfogalmazott jelekből dönt ahelyett, hogy őszinte kommunikációban derítené ki milyen ember a másik. Ha már rögtön az elején játszmázik az ember és ő belülről eldönti milyen ember az nem biztos hogy túl célravezető, és ezzel ki is van kövezve a magány végeláthatatlan útja.

2019. febr. 16. 21:43
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már rögtön az elején játszmázik az ember és ő belülről eldönti milyen ember"


Mármint az a játszmázás, hogy a másikat nem avatom be abba a belső folyamatomba, amikor kialakítom róla a véleményemet, amely eldönti, hogy akarok-e vele párkapcsolatot? Mert ha igen, akkor áruld már el légy szíves, hogy ebben mi a játszmázás. Eddig ugyanis úgy tudtam, hogy a játszmázás az azt jelenti, amikor a másikat az orránál fogva vezetve használjuk, és ez amúgy is párkapcsolaton BELÜL jellemző, nem?

Ami pedig a magányt illeti, én eddig azt hittem, hogy a magány az, amikor az egyedüllétet nem kívánt teherként éli meg valaki. Amit mindenki maga dönthet el a saját belátása szerint, mármint hogy a rövid vagy hosszabb egyedülléthez hogyan áll hozzá.

2019. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Ismét 3as vagyok :D

Igen, a bókolás az jó, de van amikor már nem bókolás hanem inkább ilyen gyermeki csodálatba megy át, ami miatt nem mint férfira, hanem mint barátra, kis öccsre hasonlít az egyén. :)

Kell egy kis tekintély, ami mellett még kedves és úriember valaki, csak van benne egyfajta férfias magabiztosság.

2019. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!