Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, min múlik a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, min múlik a szexuális vonzerő megléte, vagy hiánya számotokra?

Figyelt kérdés

Külső..

Belső..

Egzisztencia..

Végzettség..

Reális tervek..

Karakteres férfias arc..?

Testtartás..?

Szókincs..?


F31



2019. febr. 16. 19:10
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

21:51 Szíved joga hogy eldöntsd kivel mit szeretnél, az más kérdés hogy ezt mennyire teszed megfontoltan vagy előítéletesen, netán elhamarkodva. Van amikor esélyt sem kap a férfi hogy igazán megmutassa kicsoda, az efféle rögtönítélő bíróságok is ezek közé az esetek közé tartoznak. Nyilván vannak kirívó esetek. Ahogy az is a szíved joga, hogy ebbe beavatod az adott embert vagy sem.

Természetes hogy egy férfi, ha vonzódik egy nőhöz,s netán kezdi úgy érezni, hogy bele is tudna szeretni, ismeretségük alapján, mi több ideális esetben, ha mindez kölcsönös házasságot és családot is el tud képzelni az illetővel, akkor nem örül annak, ha a hőn áhított megismerni vágyott nő elutasítja hideg zuhanyként.

Én a saját példámon tudom, hogy a megbántás elsősorban nem e döntés megléte hanem ennek a kinyilvánításának a teljes hiánya, a megalázó leépítés, mert ez egy olyan pont ami minden csak nem korrekt a másikkal szemben. Én soha nem cselekedtem így mással.

2019. febr. 16. 22:04
 32/37 A kérdező kommentje:

22:04 Köszönöm a hasznos hozzászólásod. Igazad lehet meg kell találni az egyensúlyt, bár ez egyénenként változhat.

Esetleg volt saját tapasztalatod volt aki így bókolt neked? Egyébként átjön amit írsz, jogos ez a megközelítésed.

2019. febr. 16. 22:07
 33/37 anonim ***** válasza:

#31 Ezt így felesleges lebontani nemekre. Sok nő szenved viszonzatlan szerelemtől. Nekem is volt már olyan, hogy nagyon bejött valaki, szemeztünk többször is, társaságban beszélgettünk egy jót, éreztem a kölcsönös vonzalmat. De aztán kiderült, van valakije. Ennyi volt. Az is kiderülhetett volna, hogy éppen valaki másba szerelmes, vagy kedvelt, de a beszélgetésünk alatt az derült ki számára, hogy mégsem én vagyok a befutó. Ezt mindkét nem átéli.


És igen, ha egy férfi "sugározza" magából ezt az általunk vágyott jellemet, és a beszéde, gesztusai is ezt sugallják, akkor az felkelti az érdeklődésünket. Ha nem, akkor nem. Ezt hívják amúgy kisugárzásnak, és attól, hogy sokan tagadják, még létezik, minden embernek van egy kisugárzása, és akié az enyémmel harmonizál, az iránt kezdek el érdeklődni. Vannak, akiknek sok potenciális partner szaladgál a világban, van akinek nagyon-nagyon kevés.

2019. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

#31:


Na, akkor tisztázzunk le egy pár dolgot, kérdező.


1. Én tudom legjobban, hogy mit akarok, és azt is, hogy engem mi tenne a legboldogabbá.


2. Soha nem szoktam senkit hitegetni, sem hiú reményekbe ringatni egy másodpercre sem. A körülrajongást és az egótuningot sem igénylem egyáltalán.


"mi több ideális esetben, ha mindez kölcsönös házasságot és családot is el tud képzelni az illetővel, akkor nem örül annak, ha a hőn áhított megismerni vágyott nő elutasítja hideg zuhanyként."


Ha egy ilyen helyzet létrejön, ott valami nagyon súlyos félreértés lehet a két fél között. Amúgy olyankor mi van, ha az a bizonyos nő (most nem magamról beszélek) kapcsolatot szeretne azzal a bizonyos férfival, de házasságot meg családot egyáltalán nem akar senkivel?


"Én a saját példámon tudom, hogy a megbántás elsősorban nem e döntés megléte hanem ennek a kinyilvánításának a teljes hiánya, a megalázó leépítés, mert ez egy olyan pont ami minden csak nem korrekt a másikkal szemben."


Te most a ghostingról írsz?


"Én soha nem cselekedtem így mással."


Azt elhiszem, már megbocsáss, mert valószínűleg nem voltál abban a helyzetben, hogy megtehesd.

2019. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Te tudod nyilván mi és ki a jó neked, mégegyszer mondom szíved joga e döntés, hogy ezt ismét tisztázzuk.


Nem tudtam hogy erre már kreált a média egy és a mindentudó iránymutató angol slang egy szót.


Nem egészen. Én arról beszélek, amikor nagyon is elérhető a másik csak az semmi kommunikációra nem hajlandó, még annyira sem méltatja a karaktert, indoklás nélkül, hogy "kopj le" vagy ezt ne erőltessük vagy bármi nyilván lehet diszkrétebben is fogslmazni. De már az is több lenne ha letiltaná az embert vagy törölné, mert az is egyfajta egyértelmű jelzés, s nem a semmibe vevés extrém csúcsa.

2019. febr. 17. 20:04
 36/37 anonim ***** válasza:

Ismét 3as:

Igen, volt olyan fiú, aki nagyon aranyos volt, sok közös volt bennünk, nagyon sok lánynak külsőre is szimpatikus lenne, de nekem olyan volt mint egy kisöcsi, nem volt meg az kis "lányos zavar", vagy minek is mondjam :D


Pl ha belegondolsz, a lányoknak, nőknek sokszor szimpatikus a tanár vagy főnök szerepben lévő férfi, mert van egyfajta tekintélye, emellett lehet közvetlen, kedves.


Hogy is foglaljam össze:

Kedves fiúk, akik folyton barátzónába kerülnek (gyakran írnak gyk-n :))

Kedvesek, közvetlenek, de nem nincs meg a határozott kiállás.

Úriember ( nem, nem a jóképű, gazdag hapsi, aki leteper és semmibe vesz, mert a nőnek az kell)

Kedves, közvetlen, nem a mindekivel bratyizós, csak illedemes, és határozott.

Ez megmutatkozik a viselkedésben, testartásban, beszédben.

Nagyjából azok a tulajdonsagok, amik az említett tanár, főnök karakterekben is vonzóak.


Nem tudom mennyire sikerült vázolnom neked a karaktert? :D

2019. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Sikerült vázolnod, és kedves tőled.

Azonban én nem annyira ez a karakter vagyok. Tudom mire gondolsz tekintély alatt de ez csak a kapcsolat legelején van max mert ha két ember ismeri egymást akkor "meztelenek a lelkeik egymás előtt"

"Nem tudom megjátszani magam"

Nos valóban én gyerek vagyok és akit szeretek vagy akifelé vonzódom az őszinte és nagyjából teljes képet kap rólam. Ne akarok szerepet játszani legalább a kacsolatomban ne ez legyen már.. A világban az ember szabályok szerint kell viselkedjen azaz álarcok normák kereszttüzében van és "túlél"

2019. febr. 19. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!