Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha egy férfi vékony, nem kigyúrt de mellé viszont eléggé jóképű akkor bejön nektek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton vékony alkatú vagyok viszont jóképű. Az arccal lehet kompenzálni azt, hogy nem vagyok kigyúrt?

Belinkelek majd 3 képet vékony de szerintem jóképű emberekről. Ők bejönnek nektek?


[link]


[link]


[link]



2019. febr. 17. 15:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre, hogy a kigyúrt férfiak alapból eléggé bejönnek a nőknek. Engem az érdekel ha vékony valaki de jóképű akkor az is "topkategória" e.
2019. febr. 17. 16:06
 12/16 anonim ***** válasza:

Van aki azért vesz kocsit, mert szép. És van aki azt nézi, milyen az autó, mennyire megbízható, mennyire passzol az igényeihez.

Aki szépség alapján vesz autót, annak nem fogsz tudni eladni egy kevésbé szép, de roppant gazdaságos kocsit.

Aki meg a belső értékeket lesi, nem fog megvenni egy szar kocsit csak azért, mert az szép.

2019. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Lennék én szerény, csak nincs mire"


Amúgy ez a világ leghülyébb mondása, mert pont azt mondja ki, hogy nincs mire szerénynek lennie, vagyis nincs olyan teljesítmény az életében, ami miatt nagyképű lehetne, de mégis inkább a szerénységet választja. :D


A vékony, de sportos alkat szerintem nyerő sok nőnél. A lényeg, hogy Auschwitz-szökevény vagy skinny fat ne legyél.


Ő sincs szénné gyúrva, aztán olvasd végig a cikket:

[link]

2019. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezek a pasik azért dolgoznak a testükön.Te miért nem?
2019. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Ezek a pasik azért dolgoznak a testükön.Te miért nem?"


Összességében körülbelül 6 éve edzem betegség miatt az utóbbi időben elég rendesen hanyagoltam a gyúrós életmódot. Ezt nem nevezném nem dolgozásnak.


Egyébként nem válaszoltál a kérdésre.

2019. febr. 17. 16:37
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen de ne legynntetkója am. mindegy hogy nekem tetszik-e mert az ilyen pasik nem szeretik a kövèr nôket!
2019. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!