Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok ha buszon villamoson egy számotokra csúnya férfi oda jönne hozzátok hogy "nagyon tetszel meg szeretnélek ismerni"?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 07:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
88%
Leráznám ha látnám erőszakos a nyomija .
2019. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem szeretném, hogy bárki a külsőm miatt közeledjen hozzám, úgyhogy nálam nem játszik az utcán/villamoson ismerkedés. Az ismerős társaságban a szimpatikusabbakkal kezdek csak mélyebben ismerkedni, mivel nekem elsősorban a lélek, gondolkozás számít. Nem bírom a felszínes embereket.
2019. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
58%
Azt felelném: "Köszi, de én erre nem vagyok vevő." Elég határozott, metsző és ellentmondást nem tűrő hangsúllyal, amihez még csak hangot emelnem sem kell. Ez utóbbi bármilyen (mások számára valószínűleg kellemetlen) nemet mondás esetében be szokott válni.
2019. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%

"1. Esélyt adnék neki. Hátha megszépül ismerkedés közben"


Nem szeretem húzni senki idejét, én megmondanám, hogy nem akarok vele ismerkedni. Szánalomból senkinek nem adok esélyt.

2019. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
41%

Én értem, hogy nem szeretnének ismerkedni olyannal, aki nem tetszik kinézetre, csak nagyon zavaró egyeseknek a stílusa, például amikor "nyominak" neveznek egy embert. Az ilyeneknek biztosan nagyon jól megy az ismerkedés, valószínűleg zsonganak körülöttük a fiúk, férfiak.


12-es, értelek, hogy te nem szeretsz így ismerkedni, de szerintem az nem felszínesség, ha valaki ezt teszi. Először a kinézetét látjuk a másiknak, aztán ha tetszik, utána nyilván meg szeretnénk ismerni belülről is. Mi ebben a felszínes?


Ha fordítva lenne, és hozzám jönne oda egy kinézetre nekem nem tetsző lány, nő, nem kizárható, hogy esélyt adnék neki, mert még soha semmilyen kapcsolatban nem voltam nővel. De ez a helyzettől függene, a stilusán. Lehet valami abban, hogy a jó belső tulajdonságok, a megnyerő, kellemes beszéd szépít az összképen. De akármi is lenne, azt mindenképpen nagyra értékelném, hogy ilyen bátor volt.

2019. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
82%
34 évesen én már nem próbálkozok, ha nem jön be, akkor nem jön be. Vannak férfiismerőseim, akik jó haverok, munkahelyen is vannak ilyen férfi munkatársaim, de össze nem jönnék velük, mert nem vonzódok hozzájuk. Csak mert szimpatikus emberileg, még nem biztos, hogy párkapcsolat működne köztünk, ahhoz több kell emberi szimpátiánál.
2019. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
29%
14: szerintem nincsen abban semmi szánalom, ha valaki valahol megszólít egy neki tetsző embert. Sőt, ez számomra hallatlanul nagy bátorságra vall.
2019. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%
"14: szerintem nincsen abban semmi szánalom, ha valaki valahol megszólít egy neki tetsző embert. Sőt, ez számomra hallatlanul nagy bátorságra vall." - Nem így értettem, hogy szánalomból nem adnék esélyt. Úgy értettem, hogy nem adok esélyt csak azért, mert jaj, de bátor, hogy megpróbálta, miközben nem tetszik, nem szimpatikus, nem vonzó számomra, esetleg érzem rajta a tömény dohányszagot, ami csípi a szemem. Ha nem tetszik, nem próbálkozok, akkor sem, ha bátor volt, hogy megszólított. Volt olyan, hogy elkezdtem így beszélgetni valakivel még naiv fiatal huszonpár éves koromban, de alig tudtam lerázni, és mikor közöltem, hogy bocs, de most már tényleg mennem kell, mert dolgom van (tényleg dolgom volt), akkor még utánam kiabált, hogy de bunkó vagyok. Ilyet most már nem csinálok. Rövidre kell zárni.
2019. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan,hogy idővel valaki megszépül,de csak abban az esetben,ha már kialakult az érzelmi kötődés.Az viszont hosszabb ismeretséget,kapcsolatot igényel.
2019. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%
Nem minden nő bunkó ribi. Én soha semmilyen körülmények között nem röhögnék senki képébe sem, levegőnek sem nézném. Nyilván jól esik, ha valaki vonzónak tart, megköszönném, de mondanám, hogy nem szeretnék ismerkedni, ennyi lenne. Idegenekkel egyébként sem ismerkedem csak úgy, ha leszólítanak az utcán, felőlem Brad Pitt is lehet vagy fene tudja kiért rajonganak már manapság a tinik, azt nem szeretem.
2019. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!