Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok ha buszon villamoson egy számotokra csúnya férfi oda jönne hozzátok hogy "nagyon tetszel meg szeretnélek ismerni"?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 07:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Tény, hogy valóban sokszor lekoptató duma. Nekem exeim mondták, hogy az összes ,,kellemetlen" arcot így rázták le.

Szóval, igaz a dolog.

2019. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
58%

"Ne haragudj, de nem vagy az esetem".

Igen, amúgy volt már olyan eset, hogy vki megszépült a szememben, de nagyon ritkán. És ált. olyan esetekben, amikor nem felszedési próbálkozásból indult a dolog, és így tényleg a személyiségét ismertem meg, nem azt, hogy hát esetleg milyen szerepet aggat magára azért, hogy bejuthasson a bugyiba. De ez tényleg ritka, szóval nagyobb esély van arra, hogy ismerkedés közben sem szépül meg, akkor meg nem akarok elpazarolni több hónapot az életemből azért, hogyha mégsem szépül meg, és elhagyom, akkor én legyek a szemét azért, mert áltattam.


Amúgy meg a legtöbb ember, aki mondja, hogy "hát a legcsúnyábbnak is adnék esélyt", hazudik, vagy annyira szerencsétlen a másik nemnél, hogy már örülne annak, ha vki odamenne hozzá, és el sem tudja gondolni, hogy mit fog cselekedni, ha egy tényleg taszító külsejű ember megy oda...

2019. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Azt azért én sem írtam, hogy egészen biztosan esélyt adnék egy számomra tényleg taszító külsejű lánynak, nőnek. Emiatt írtam azt, hogy a csúnyaságnak is vannak fokozatai. Az, hogy megvan az esélye, azért nem azt jelenti, hogy mindenképpen, egészen biztosan, még így sem, hogy ennyire szerencsétlen helyzetben vagyok.
2019. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedem utcán. Akár jóképű, akár ronda. Utcán lendületből továbbmegyek, válasz nélkül. Tömegközlekedésen meg pár szóval leállítanám, utána nem reagálnék. Ha nagyon nyomul, leszállok (és remélem, hogy nem jön utánam). Az indok egyszerű: sosem lehet tudni, hogy ki milyen hátsó szándékkal szólít le. Eszembe sem jut elérhetőséget megadni, elmenni vele valahova meg pláne nem. Hallani elég történetet.

"Egy szórakozóhelyen is ugyanaz az idegen menne oda hozzátok, de akkor esélyt adtok, mert az szórakozóhely?"

Nem, ott sem. A fent említett okból.

2019. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
50%

"lendületből továbbmegyek válasz nélkül"


Na, ha valaki élőben is ilyen, akkor mit várjunk a társkereső oldalaktól? Bár tudom, hogy sokan nem várnak semmit. De legalább egy "köszönöm, nem"-et azért illene válaszolni, élőben mindenképpen, nem pedig levegőnek nézni a másikat. Mondom én, hogy akik ilyeneket írnak, azok még nem küzdöttek meg az ismerkedés nehézségeivel.


Aztán a másik dolog. Én megértem, hogy félnek az emberek, de most komolyan, mi történhet egy forgalmas helyen fényes nappal? Amitől szerintem tényleg félni kell, az az a helyzet, amikor valakit autóval akarnak elcsalni, de ez elég ritka, hogy valaki ennek bedőljön.

2019. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Dorci1999 ***** válasza:
Bocsi de nem tetszel. Ilyen egyszerű. Nem vagyok bunkó (gondolataimban sem), de hajlamos vagyok az őszinteségre. 23/L
2022. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Dorci1999 ***** válasza:
35-ös neked nagyon igazad van
2022. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
35: forgalmas helyen, fényes nappal nem történhet semmi? Jó vicc... egyszer a villamoson kezdett el taperolni egy alak, az összes ember vagy elfordította a fejét, vagy röhögött... olyan is volt, amikor megdobtak energiaitallal egy autóból, mert nem fordítottam el a fejem a cuppogásra. Jó, nyilván nem életveszélyes helyzet egyik sem, de azért elég ijesztő.
2022. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!