Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők nálatok hátrányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nálatok hátrányból indul egy olyan férfi, aki egyedül él a macskájával?

Figyelt kérdés

A macska teljesen szobatiszta, nem büdös, nincs büdös a lakásban sem(nem tudom ki terjeszti ezt a tévhitet, hogy a macskás lakás büdös?!), az alomját napi kétszer takarítom, egyébként mindennap porszívózok a lakásban, heti 1x-2x fel is mosok, ahogy kedvem van. Szóval amúgy sem élek mocsokban, még vízkövet sem találni a csaptelepeken, erre is odafigyelek.


Csak ismerkedésnél sajnos amint kiderül, hogy macskám van, 10/9 lány továbbáll. De nem értem miért.


Bezzeg, ha kutyám lenne már (főleg egy ilyen kis táska szörny) rég sínen lennék. - De az akkor nem a valódi létem lenne.


2019. márc. 1. 09:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem aztân vadászgörényed is lehet.Ha csak emiatt dobtak,akkor alacsony szinten állnak,bár szerintem más oka lehetett.Mondjuk sokat beszéltél a macskádról,és ezzel kapcsolatos egyéb dolgokról,vagy csak simán más miatt.
2019. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%
Mert a nők hülyék és ezt nőként mondom. Nekik semmi nem jó. Pedig én örülnék ha a pasim ilyen lenne akármikor mehetnék hozzá mert nem kell mást kerülgetni és nem kell viselkedni úgy öltözök ahogy akarok stb.
2019. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

Te lennél az én emberem:)

Imádom a macskákat.

2019. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még előny is lenne, mivel szeretem a macskákat, nekem is van, de eddig több olyan pasival is akadt dolgom, aki utálta őket. Kellemetlen voot, mert sz egyiknek még a vállát se lehetett megsimogatni, ha előtte a macskához értem. Mivel neked ks van macskád, így gondolom, szereted is. Nem mintha amúgy számítana, hogy ki milyen állatot tart, ezért nem szakítanék senkivel.
2019. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy ők kutyásak voltak, vagy teljesen ettől független ok miatt nem akartak tőled semmit, csak jó volt erre fogni.

Szeretem az állatokat, viszont én nem élnék együtt olyannal, akinek háziállat van bent a lakásában, legyen az kutya, macska..stb.

Hiába takarítasz, az állatszőr minden apró résben megtalálható.

Én bevallom, nincs türelmem ahhoz, hogy gondozzak egy állatot, az erre fordított időt, pénzösszeget másra szánnám.

2019. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Nálam a macska (kutya is) hátrány. Nem utálom őket sőt, de nem akarok a lakásomba állatokat.
2019. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%
Nekem van két macskám, sőt, kutyám is. Ha felmerül a kérdés, hogy nő vagy állatok, akkor 100%, hogy az előbbi repül.
2019. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem is van egy cicám. De el kell fogadni, hogy nem mindenki szereti őket. Én is mindig mondtam ismerkedés elején, és volt aki passzolt is emiatt. Ehhez mindenkinek joga van.


N

2019. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Én nagyon szeretem az állatokat. Kutyám is volt régebben, most két cicám van. Szinte mindent szabad nekik, hiszen családtagok. El tudom fogadni, ha valaki nem szereti őket annyira, vagy úgy általában az állatokat nem annyira. Azt nem tudom elfogadni, ha valaki bántja őket.
2019. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Babetta?
2019. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!