Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők nálatok hátrányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nálatok hátrányból indul egy olyan férfi, aki egyedül él a macskájával?

Figyelt kérdés

A macska teljesen szobatiszta, nem büdös, nincs büdös a lakásban sem(nem tudom ki terjeszti ezt a tévhitet, hogy a macskás lakás büdös?!), az alomját napi kétszer takarítom, egyébként mindennap porszívózok a lakásban, heti 1x-2x fel is mosok, ahogy kedvem van. Szóval amúgy sem élek mocsokban, még vízkövet sem találni a csaptelepeken, erre is odafigyelek.


Csak ismerkedésnél sajnos amint kiderül, hogy macskám van, 10/9 lány továbbáll. De nem értem miért.


Bezzeg, ha kutyám lenne már (főleg egy ilyen kis táska szörny) rég sínen lennék. - De az akkor nem a valódi létem lenne.


2019. márc. 1. 09:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%

Annyira rossz ez a sztereotípia. Meg a macskás öregasszonyok.


A macskások alkalmazkodóak, hiszen nehéz parancsolni, uralmad alá hajtani egy macskát, míg a kutyások uralkodóak, hiszen a kutya automatikusan besorolódik alád, engedelmeskedik. Nagyon sarkított, de érthető a lényeg.


A kérdésre válaszolva, nem indul hátrányból. Életem álma teljesülne, kis túlzással, ha lehetne egy macskám, vagy lenne egy palim macskával. De pali az már van, macska közös lakással lesz. Csak egyszerűen nem macskás lányokkal találkoztál.

2019. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, ahogy így olvaslak, nekem már inkább szőrszálhasogatóan tisztaságmániásnak és pedánsnak tűnsz.Ha a valóságban is olyan vagy, mint egy háklis takarítónő, az szerintem sokkal ijesztőbb, mint hogy macskával laksz, ami önmagában abszolut nem baj.Rendben van az teljesen, hogy vezeted aháztartást és igényes vagy erre, csak lehetséges, hogy aggodalmadban túltolod ezt az egészet.
2019. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy nekem is van macskám, és bizony néha érződik aszaga :( Nem vagyok igénytelen, csak sajnos más dolgom is van, mint vigyázban állni a seprűvel és napi többször almot takarítani.Az én macskám nem ivartalanított, lehet, hogy az a baj.
2019. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

Számomra kb kizáró ok, mert nem tudnék átmenni hozzá.

(Macska közelében könnyek között fuldoklok, pedig imádom a cicákat, régen nekem is volt szobacicám, mielőtt beütött az allergia. Én se értem, miért lenne büdös...????)

2019. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
51%

Nálam előny, nagyon szeretem az összes állatot, főleg a cicákat.

Nem is értem, hogy képes valaki otthagyni egy potenciális párt, csak mert van macskája vagy kutyája.. Nekem ez szánalmas. Persze az már más, ha allergiás.

2019. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy NŐ igénytelen - nálam az ilyen elszólás a rossz pont. Hiába vagy pedáns, ha így gondolkozol. Az igénytelenség mindenkinél egyformán gáz.
2019. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mondok valami durvát.

Három macskám van.

20/L

(Bár főzni nem tudok :'( )

2019. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nálam előny lenne. Imádom a macskákat, nekem is van. Így nálam a macskás tévhitek sem játszanak :D
2019. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 mellanka ***** válasza:
A macska csak kifogas, ha ezzel jonnek, rohogd korbe oket. Vagy mondd, hogy a bmw is tele van macskaszorrel ;)
2019. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!