Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők nálatok hátrányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nálatok hátrányból indul egy olyan férfi, aki egyedül él a macskájával?

Figyelt kérdés

A macska teljesen szobatiszta, nem büdös, nincs büdös a lakásban sem(nem tudom ki terjeszti ezt a tévhitet, hogy a macskás lakás büdös?!), az alomját napi kétszer takarítom, egyébként mindennap porszívózok a lakásban, heti 1x-2x fel is mosok, ahogy kedvem van. Szóval amúgy sem élek mocsokban, még vízkövet sem találni a csaptelepeken, erre is odafigyelek.


Csak ismerkedésnél sajnos amint kiderül, hogy macskám van, 10/9 lány továbbáll. De nem értem miért.


Bezzeg, ha kutyám lenne már (főleg egy ilyen kis táska szörny) rég sínen lennék. - De az akkor nem a valódi létem lenne.


2019. márc. 1. 09:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%
Mert azt hiszik Te is az a retardált vagy,aki állattal szexelsz.
2019. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
33%

"- Lakásod?


- Kocsid?


- Melód?


(...)


Ezek a fontosak, nem a macska!"


Most annyira elképzeltem egy kiégett, 30-as nőt... És nem, nem vagyok szegény, de szánalmas, hogy neked ezek számítanak.

2019. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
A macska az csak pozitívum :) nem azért álltak tovább
2019. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
Nekem személy szerint nem lenne ezzel gondom, sőt...Az, hogy gondoskodsz egy állatról az már legalább annyira enged következtetni, hogy valamilyen szinten megbízható vagy és felelősségteljes. Én imádom az állatokat, nekem sajnos nem lehet egyelőre, mert albiban nem igazán engedik az ilyesmit, szóval ha úgy nézzük én még örülnék is, hogy ha mondjuk nálad vagyunk akkor tudnám szeretgetni a kis szőrmókot. Nálam ez semmi esetre sem lenne befolyásoló tényező, ha szimpatikus lennél, pozitiv benyomása lenne, ha nem lennél szimpatikus akkor meg nem számítana szimplán.Hogy a legtöbb nő ilyenkor miért áll tovább, én azt mondanám azért mert nagyon sokan felszínesek és azt gondolják, hogy macskája csak egy nőnek lehet, mert az olyan lányos állat, szóval ha macskád van férfiként egből következik, hogy nőies vagy, esetleg túl érzékeny satöbbi. Prdig szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz.
2019. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kimondottan előny lenne, de nekem is van 4... :) Ha felmerülne az összeköltözés, akkor ez már elég sok cica lenne. Szóval az is kérdés, hogy te is bevállalnád-e a nő kedvencét/kedvenceit, ha neki is lennének?
2019. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretem a macskát és ez kölcsönös... :))

De nem lenne kizáró ok, nem ez a mérvadó egy párkapcsolat szempontjából.

Egyébként nekem a legtöbb nő ismerősöm odavan a macskákért, szóval nem hiszem, hogy 10-ből 9 ezért áll tovább. Valami más lehet a háttéren.

2019. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én allergiás vagyok a macskaszőrre. Ez az elején még nem lenne gond, de hosszútávon azért eléggé, azt pedig senkitől se várnám el, hogy miattam megszabaduljon a háziállatától.
2019. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
Majd viszem a kutyámat /40kg/ jól eljátszanak...
2019. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj, de a macska alom büdös. Az, hogy te nem érzed azért van, mert hozzászoktál. Aki viszont nem, ő neki bizony feltűnik. A macska vizeletét is minden alkalommal kiszeded? Nem hinném. Hiába a hiper szuper alom, sajnos aki nem ott él, annak feltűnik. Mondjuk nekem extra érzékeny a szaglásom.
2019. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a pozitív kommenteket. Úgy látszik csak engem sodort össze az élet pont olyanokkal, akiknél ez kizáró ok :)


Utolsónak:

Igen, napi 2x takarítom az almot. A pisit is.

A wc-ben mindig van automata illatosító. A wc kagylóban pedig Duck kék lé van, amit napjában többször is beletöltök egy keveset.

Elmondom, hogy jártam olyan wc-ben is, ahol se alom sem semmi nem volt, de olyan büdös volt bent, hogy nem lehetett megmaradni. Nálam ráadásul peremnélküli WC csésze van, a wc-t is minden este kitakarítom kívül belül. A perem nélküli meg alapból sem baktériumtenyészet, a wc ülőke is antibakteriális duroplast.. Azt is minden nap lefertőtlenítem.


Amúgy ezt benézted(nem bántásként írom, csak nem tudom másképp kifejezni most magam:) ), mert aki hozzám jön mondjuk először(de még többedszerre is), az első kérdésem, hogy érez-e macskaszagot, vagy alom szagot. Direkt bekísérem a WC-be is, és nem éreznek semmilyen kellemetlen szagot, inkább a kellemes wc illatosítót és a duck wc fertőtlenítőt.

Nagyon odafigyelek ezekre. A tálja is mindig ki van takarítva, amibe kaját kap.

Persze, aki sztereotípiákban él és még csak esélyt sem ad, hogy megmutassam a lakásom, azzal nem tudok mit kezdeni.


Amúgy vannak olyan macskás csaj ismerőseim akiknél tényleg büdös van. Én is meglepődtem, hogy egy csaj(tisztelet a kivételnek!), hogyan lehet ennyire igénytelen magára és a környezetére.


Én pont ezekből okulva nagyon nagy hangsúlyt fektetek a lakás tisztán tartására. Férfi létemre.

Sőt minden nap főzök is. Ami nem merül ki egy rántottában.

2019. márc. 1. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!