Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfiban abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfiban abszolút nincs vadász szellem, nem udvarló típus, nem kezdeményező akkor egyedül fog maradni mindig?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Valószínű.
2019. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

Kérdezz egy látót.

Nem,nem maradnak. Az ilyenket általában megtalálja egy határozott,de valójában bunkó, mogyoró csavargató, papucs férfira szomjazó,irányításmániás nő,akibe természetesen a férfi hulla szerelmes lesz.Csak a nők maradnak egyedül.

2019. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára vannak, akikben nincsen "vadász-szellem", de én inkább úgy fogalmaznék, hogy nincsen bennük bátorság, most magamból indulok ki. Attól, hogy én egyedül vagyok, másnak még esetleg lehet szerencséje. De valóban jó eséllyel egyedül maradunk.
2019. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Szokott repkedni a sült galamb, azt kell megvárni.
2019. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Így van 4 es, és vannak kihagyható lehetősègek is :)
2019. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem fog egyedül maradni, levadássza egy határozottabb csaj azt is.
2019. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Az én párom 3 éve szeretett belém, amit még az elején be is vallott.


De soha nem "vadászott" rám, a barátságommal is elégedett volt.

2019. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Vagy is feléd is sültgalamb repdesett
2019. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Talán a probléma az, hogy nem csak “vadász szellem” nincs benne, hanem jóformán semmi sincs, ami megfogná a nõt.


Nem muszáj annyira “udvarló típusnak” lennie, aki minden második nōnél pepróbálkozik, de ha semmilyen formában nem próbálkozik senkinél, akkor meg mit vár?

2019. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
be-*
2019. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!