Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfiban abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfiban abszolút nincs vadász szellem, nem udvarló típus, nem kezdeményező akkor egyedül fog maradni mindig?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem feltétlen. Engem legalább annyi nő hódított már meg, mint amennyit én közülük. Udvarolni még az életemben nem udvaroltam és teperni sem igazán kellett. Mondjuk kezdeményezni szoktam, mert unom a várakozást, tétlenkedést. Illetve nyitott és beszédes is vagyok. Szóval akkor a kérdésed csupán 66% hamis.
2019. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Saját tapasztalatból mondom, hogy igen.
2019. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mindent megteszek annak érdekében, hogy rám találjon egy nő. Most is kinyitottam az ablakomat, a lehetőség adott,de csak a szép nőknek. :XD
2019. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2019 van, már nagyon ciki és szexista ez a vadász, préda dolog. Nem vadászni kell a nőre hanem, ha megvan a szimpátia akkor megismerni egymást. A nő is nyugodtan kezdeményezhet, hogyha tetszik neki valaki.
2019. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A mi fajtánk a berepülő sültgalambot se veszi észre... Vagy akkor se mer kezdeni a helyzettel, esetleg akkor lesz nőd ilyen mentalitással, ha szószerint rákérdez egy csaj nálad, hogy lennél-e a párja, de eddig nem sok nő megy el, csak akik szintúgy nagyon kétségbe vannak esve. Változtass, legalább a flört jeleket, azt hogy valakit érdekelsz, legalább azt vedd észre.
2019. márc. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismered a viccet ugye?


"Majd ha valamelyik akar valamit feljön"


De:


Miért is kellene vadászni? A kölcsönös vonzalom,tisztelet, szeretet spontán jön az életben. Ha erôltetni kell azt megette a fene.


Ha rátalãlsz egy olyan hölgyre....annak ösztönbôl udvarolni fogsz és érezteti is, hogy szeretné. Az hosszútávú lesz....

2019. márc. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ostoba a kérdés feltevés. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy a tudósok miből gondolják, hogy a föld gömb alakú és a nap körül forog.
2021. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!