Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy komolyan vegyenek a nők?

Figyelt kérdés

Majdnem 30 éves vagyok, de nagyon kisfiúsak az arcvonásaim, és kb. 22-23-nak szoktak nézni. Szakállt nem tudok növeszteni, kb. semmi szőr az arcomon. Sportos vagyok és az öltözködésem elég igényes, egyáltalán semmi "suhancos" nincs benne, nem hordok se szakadt farmert, se mintás pólókat, se tornacipőt. És a viselkedésem sem határozatlan vagy félszeg.

Nagyon elegem van belőle, hogy a korombeli és nálam pár évvel fiatalabb nők egyszerűen nem vesznek komolyan, úgy kezelnek, mintha valami gimis kissrác ment volna oda hozzájuk, és vagy lekoptatnak, vagy jön valami "jaj, de aranyos vagy" vagy hasonló szintű szöveg, de véletlenül se tekintenének rám úgy mint felnőtt férfira.

Ja igen, a fiatalabb, 19-20 körüli csajoknak meg még be is jönnék sokszor. Egész addig, amíg meg nem tudják, hogy már majdnem 30 vagyok.

Mégis mit csináljak, hogy ne történjen ez állandón?


2019. márc. 25. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Régen ilyen félénk és kisfiús srácokat a szülők sütötték el ismerősök lányainak. Szerintem nálad is így kellene, körülnézni ismerősi körben és kiválasztani egy hozzád illő csajt aztán udvarolni neki. Emlékszem gyerekkoromból hány ilyen házasítás volt.... Még azóta is együtt vannak. :)

Ha nem megy másképp, valamit kezdeni kell az ügy érdekében.

2019. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
NEM vagyok félénk, ahogy írtam is. Teljesen határozott, férfias viselkedésem van.
2019. márc. 25. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha határozott lennél és férfias akkor senkit sem érdekelne hogy nincs arcszőrzeted, lenne csajod.
2019. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy így az internet másik végéről megmondtad, milyen karakter vagyok, bizonyára remek rálátásod van. A korábbi barátnőim mind azt mondták, hogy a határozott viselkedésem volt az egyik fő oka, hogy megtetszettem nekik.
2019. márc. 25. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináljak, hogy komolyan vegyem a nőket? :/
2019. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan nők, akiknek ez bejön. Én is ilyen vagyok, párom fiatalabb is nálam 2 évvel, de még annál is kisfiúsabbnak látszik. Hozzá kell tenni, engem sem néznek 28-nak, mert alacsony vagyok, vékony, és kislányos az arcom is. Kívülről úgy nézünk ki, mint egy tini pár, pedig már együtt élünk, felelős beosztásban dolgozunk, de egy sörért még igazolványt kérnek tőlünk.

És nem én vagyok az egyetlen. Tény, hogy kevesebb hasonló ízléssel megáldott nő van, de ha rátalálsz, és más téren is passzoltok, akkor az csodás lesz. Csak a keserűséget tedd félre, mert az senki számára nem vonzó. Picit lazábban, könnyedebben ismerkedj.

2019. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os, jó hogy van ilyen is.

Próbálok nem keserű lenni, de az embert azért egy idő után eléggé ki tudja kezdeni, hogy hiába dolgozott keményen, hogy sikeres és elismert legyen a munkájában, jó egzisztenciát teremtsen, jól nézzen ki, kihozza magából a legtöbbet, és közben folyton lepattanni, mikor mások, akikről tudod, hogy közel sem tettek ennyit, simán becsajoznak, mert "éretten" néznek ki.

2019. márc. 25. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Először is kezdd el komolyan venni magadat, majd ha ez sikerült akkor ezt elvárhatod mástól is.
2019. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És elárulnád, hogy neked miből jön le az, hogy nem veszem komolyan magam?
2019. márc. 25. 21:02
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:
Tudom, hogy nem értesz egyet, de szerintem is, a határozottsággal van a baj. Ha a lányok barátként kezelnek, akkor az azt jelenti, hogy azt a szándékot mutatós, hogy te csak barátkozni akarsz. Minél inkább megosztó vagy, kimodnod a véleményed annál kevésbbé fognak betenni a fiatal jó fiú kategóriába.
2019. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!