Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fehér bőr férfinak hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér bőr férfinak hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér a bőröm, de mindig is ilyen volt. Kb mint Edward a Twilight-ban. Nem szeretnék szoláriumba járni, igazából én szeretem a bőrömet ahogy van, de megfordult a fejemben, hogy talán emiatt nem vesznek észre a nők?

2019. ápr. 3. 14:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8: Minek menne napra? De még ha nagyon akarna is... mikor? Amikor reggel 7 és este 6 között melóval vagy elfoglalva (plusz oda-vissza utazással, stb) egy irodában. A fennmaradó időben nincs túl sok nap :)
2019. ápr. 3. 16:09
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ritkán lehet napra kijutni a munka miatt, de még 5 után is jó, vagy néha néha hétvégén. Nem az hogy sötétbarnára barnulj, vagy leégj, de nekem tetszik pl a páromon hogy látszik hogy kicsit lebarnult, szeretem a szabadtéri programokat, legalább délután.
2019. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem hátrány ha foglalkozol az arcbőröddel.

Az a lényeg, hogy sima, hidratált arcbőröd legyen, amin látszik, hogy foglalkoznak vele.

Ha ez nincs meg és száraz, sápadt, pattanásos vagy, akkor viszont könnyen hullás hatást kelthet az, hogy még pluszban fehér is a bőröd.

2019. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálam pl. előny.
2019. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

férfiban ez egyáltalán nem hátrány a legtöbb országban kulturában a fehér férfit szeretik ez azért van mert a történelem során a különböző országokban ha volt egy fehér férfi ami nem fehér emberekből áll akkor az a gazdaságot jelezte pl vietnám, korea, kina, japán, az afrikai gyarmatok, dél amerikai gyarmatok

de ha csak simán magyarokkal akarsz ismerkedni akkor más valamiben van a probléma

2019. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
Pár roma férfi szívesen lett volna fehér.. Ne szégyeld azt aminek születtél !
2019. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!