Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha felnőtt férfi létemre csak a fiatal lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
NEM vagyok pedofil! Nem a kislányok tetszenek, hanem a 20-25 év körüli ifjú hölgyek. Karcsúak, bájosak, helyesek. Én 43/férfi vagyok. Az a baj, hogy a korombéli nők kövérek, tramplik, kiélt fejük van (tisztelet a kivételeknek!)El nem tudom képzelni, hogy kisportolt férfiként egy 80 kilós Terikével legyek. NINCS/nem is volt semmilyen kapcsolatom fiatal lányokkal! Az a kérdés, hogy hogy találjak korombéli társat, ha egyszerűen semmi vonzót nem találok bennük? Nyilván lányom-korú csajjal nem tervezek komoly kapcsolatot. Amúgy más férfi is van így? Nem kérek gyalázkodó privát üzeneteket, köszönöm!

#trampli #csinos-fiatal #40-es-nők
2019. ápr. 11. 14:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Jaj de átlátszóan próbál a kérdező belerúgni a negyvenes nőkbe. :D Gondolom neki senki nem jutott, így akar elégtételt venni. Írom ezt harmincasként, akitől elkérik a személyijét.
2019. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradnak a prostik...
2019. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

68 kilós Terike vagyok, de túlkoros, mert 36 éves. :-D


Ismerkedj egyetemek környékén, főiskolás bulikon, stb....

2019. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Ha az a korosztály tetszik,akkor minek erőltetnéd magadra a veled egykorùt?Gondolom a 20-25 éves korosztály jár bulizni,sportolni,koncertekre,rendezvényekre,könyvtárba,egyetem környéke,vagy a netes társkereső.Hasonló helyeken.
2019. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Én egy 44 éves, 55 kilós sportos "nem Terike" vagyok, aki sok huszonévest kenterbe ver (és ezt NEM én állítom magamról), és csak azért nem veszem magamra az általad kiírtakat, mert zárójelben megjegyezted, hogy "tisztelet a kivételeknek". 😘


...karcsúak... Ez külön tetszett 😄😄

(persze, részemről is tisztelet a kivételeknek)

2019. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kérdező, minden férfinek bejönnek a 20-25 éves nők.


Már kinézetre, mert mikor beszélnem kell ilyen korosztállyal lassan 40 évesen, akkor gyorsan rájövök, hogy olyan sok közös tevékenységet nem tudnék elképzelni velük (borzasztó ritka közöttük aki értelmes).



Az ember viszont egyrészt ennyi idős korára megállapodik, másrészt, ha mégsem jött össze valami miatt, akkor keres egy olyan nőt, aki szintén meg akar állapodni.



Nincs nevetségesebb, mint azok a haverjaim, akik még mindig ezt a korosztályt hajtják 38-48 évesen.


Tudod, egy ideig még a kigyúrt bicepsz, a kocsikulcs pörgetés segíthet, aztán 1-2 év, és már ez sem, akkor jön, hogy egyre több pénzt kell betolni a mókába (megjelennek az egzotikus nyaralások, a drága wellness hétvégék).


És tudod, hogy melyik a legszánalmasabb pont? Mikor már ez sem segít. Marad az izzadságszagú erőlködés, annak elviselése, hogy már kiröhögnek, majd a végén a végső mentsvár, a prostik. Hidd el, nem akarod megvárni, amíg ebbe a végső stádiumba kerülsz.

2019. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem értelem a hozzászólókat. A kérdező nem azt mondta, hogy 25 éves lányokkal bármit is akarna. Csak annyit, hogy kellemesebb rájzk nézni mint a korosztályára aki eligénytelenedett. Sajnos én is ezt tapasztalom 40 éves nőként. És maximálisan megértem a kérdést. Mert igaz, hogy 40 évesen már megjelenik néhány szarkaláb, de hogy miért kell bálna méretűre hízni és ocsmányul öltözködni, sok esetben ápolatlannak lenni azt én sem értem meg. Sajnos én is szívesebben nézek rá egy 25 évesre, mint a korosztályomra. Hozzáteszem mielőtt mindenki leszólna, sosem kezdtem és kezdenék nálam sokkal fiatalabbal.Én sem tartom ízlésesnek, de mit tud csinálni aki 40 évesen lett szingli és nem akar egy medvével párkapcsolatot? Sajnos ez tényleg egy valós probléma.
2019. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!