Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha egy férfinak a leghosszabb kapcsolata fél év volt?

Figyelt kérdés

Mostanában több helyen olvastam/hallottam, hogy egyes lányoknál-nőknél az végzetes ok, ha valakinek nem volt hosszútávú kapcsolata.


Másik kérdésnél pont le is írtam, hogy valószínűleg engem ezért is dobott az előző ismerkedésem alanya pár hét után. Neki ugye csak hosszú kapcsolatai voltak 18 éves kora óta egy napot se volt egyedül. Legalábbis megkaptam mint negatívum - hogy az én hibám, hogy p...csákkal randiztam eddig.


Egyébként az ok egészen triviális, én nem vagyok kapcslatfüggő. Egyedül is boldogulok teljesen jól. Amíg nem találom meg azt akivel jól érzem magamat, addig nem akarom elkötelezni magamat.

Úgy látszik ez annyira nem népszerű :D nem mintha foglalkoznék vele, inkább kíváncsi vagyok az általános véleményre.


"Aki még nem volt szerelmes, azzal nem éri meg vesződni" ... ez főleg kegyetlen a későnérő férfiak számára.



2019. ápr. 14. 19:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"Mindennek megvan az oka, kinek hogy alakult az élete, miért van egyedül, vagy éppen miért volt több kapcsolata"

Persze. Csak a negatív történések mögött kivétel nélkül minden egyes embernek a saját hülyesége vagy rossz hozzáállása áll. Lehet ezt szépíteni, de nincs olyan maradandó sérülés vagy probléma amiben ne lenne az ember maga is hibás. Csak sokkal könnyebb külső tényezőket hibáztatni.

2019. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Aki már élt kapcsolatban az biztos, hogy tud szeretni és alkalmazkodni, ilyen egyszerű.
2019. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kizáró ok egyaltalán.Sok oka lehet ,hogy nem jött össze.Szerintem ,ha jól érzed magad egyedül,akkor ne foglalkozz azzal ki mit gondol.
2019. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

#19, Nem vagyok kiakadva, csak próbálom megfejteni a mögöttes indokokat és hogy mitől indulhatok hátrányból pár negatív paraméter miatt


Ugyanis nekem nem fért eddig a fejembe ez, engem egyáltalán nem érdekel a lány múltja... sőt örülnék neki, ha nem valami 5 éves tönkrement házasság után kezdene velem...


Egy lány ismerősöm pont azt mondta, hogy nem randizik 30 évesekkel, mert azok már tele vannak nagy csalódásokkal és hosszútávú hegekkel. "Csak egyszer lehet szerelmes valaki igazán"


Igazából amire rájöttem, bármivel el lehet szúrni az elején... a teljesen ellenkezőjével is :D ...felületes számok, paraméterek és múltbéli adatok alapján ítélik meg sokan az embert.

2019. ápr. 14. 21:55
 25/32 anonim ***** válasza:
21.04.-nek. Hol írtam azt, hogy külső tényezőket kell hibáztatni, vagy nem kell önvizsgálatot tartani? Azt ki dönti el, hogy az adott illető a hibás a történtekben, vagy más valaki, esetleg a körülmények? Talán te, nálad van a bölcsek köve? Mennyivel hibátlanabb, akinek volt kapcsolata, de nem jött össze, mint az, akinek nem volt, vagy éppenséggel fordítva? A részletek ismeretének hiányában nincs joga senkinek sem ítélkezni.
2019. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi köze nincs a szeretethez és az alkalmazkodáshoz, kinek volt már hosszú kapcsolata (lásd előző barátnőm, az önzőség és manipulatív nárcisztikus személyiség királynője. Mindig talált olyan lúzert aki elviseli a két szép szeméért, fél évnél tovább)


Egyébként meg bárhogy is, de egy hosszú kapcsolatnak is vége lett, ha mással van az illető.


Én legalábbis jobban tartok egy ilyen kiégés utáni állapottól, mintha több rövidebb próbálkozása, útkeresése lett volna.


Persze kinek mi...

2019. ápr. 14. 22:23
 27/32 anonim ***** válasza:

Tényleg bármivel el lehet szúrni ilyenkor már.

Ha kevés volt az a baj, ha sok volt az a baj... ha lelki sérült vagy egy pi..csától akkor az a baj, ha tapasztalatlan akkor meg az.


Le kell szarni és azt mondani amit hallani akarnak. Nekem ez vált be :D Igaz én nem is akarok megházasodni, meg gyerekeket (nem zárom ki, ha komolyodik, de eszembe se jutna az elején ez). Csak élvezni akarom az életet.


Fel kell építeni egy képet, egy izgalmas férfi képet...és elhitetni velük, hogy majd ők lesznek azok akik megzabolázzák ezt a vadállatot. Így már mindjárt nem egy kocka lúzer leszel, hanem egy független spartai harcos.


Tényleg nagyon nem mindegy hogy adod elő, ehhez kell a sok gyakorlat. Randizz sokat, gyakorold, játssz az arányokkal mit reagálnak mire. Ez csak egy játék, bármit kitalálhatsz.

Egy nőnek 30-hoz közelítve ez élethalál harc, fészekrakás bla bla... neked viszont játék :)

2019. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nálam inkább az a kizáró ok, hogyha valaki előítéletes ahelyett, hogy megismerné a másikat. Ez a korunk egyik betegsége amit gyógyítani kéne! Attól, hogy valakinek fél évig nem volt párkapcsolata még nem jelent semmit. Nem ismeri a másikat, nem tudja még, hogy miken ment át keresztül, nem ismeri a szellemiségét. Ne legyetek előítéletesek, ha éreztek kis szimpátiát ismerkedjetek meg vele!
2019. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

#28, Ja egyetértek. Engem tényleg abszolút nem érdekel a lány múltja.


Sok csinos és veszettül okos kollégám évek óta egyedülálló, mert inkább szakmai sikerekre koncentrál mint én. Nincsenek megkeseredve, csak nem görcsöltek erre rá.


#27, való igaz, tényleg jobb ha az ember nem is beszél a múltról. A nagy őszinteséggel én már csúnyán kiszoptam nem egyszer, mert elkezdenek kombinálni. Adni kell ami van, a jelenben őszintén. Az meg, hogy kinek hány és milyen hosszú kapcsolata volt, kit érdekel? Úgy se lehet visszakövetni mi volt 10 évvel ezelőtt :D

2019. ápr. 18. 11:18
 30/32 anonim ***** válasza:

"Mondjuk őszintén, mi az a kvantumfizika amit fél év alatt nem lehet megtanulni?"


Majd ha lesz egy kapcsolatod, ami kitart 2-3 évig, akkor megérted.

Nevetséges, ha egy fél éves kapcsolatban problémák merülnek fel. Olyankor még olyan friss minden, hogy ha kicsit is összeillik a két ember, akkor minden klappol.

Amennyiben nem, akkor elég sz_rul ismerkedtünk.


2-3 év után alábbhagy a láng és előjönnek a különbségek az emberekben. Mivel már nincs meg a kezdeti láng, ezért kiderül, hogy mennyire kompromisszumképes az ember, illetve mennyire is illünk össze valójában.


Teljesen más valakivel évek után is jól működő kapcsolatot fenntartani, mint pár hónapon keresztül.


Ezt nem tudod megérteni, mert nem élted még át.

2019. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!