Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha egy férfinak a leghosszabb kapcsolata fél év volt?

Figyelt kérdés

Mostanában több helyen olvastam/hallottam, hogy egyes lányoknál-nőknél az végzetes ok, ha valakinek nem volt hosszútávú kapcsolata.


Másik kérdésnél pont le is írtam, hogy valószínűleg engem ezért is dobott az előző ismerkedésem alanya pár hét után. Neki ugye csak hosszú kapcsolatai voltak 18 éves kora óta egy napot se volt egyedül. Legalábbis megkaptam mint negatívum - hogy az én hibám, hogy p...csákkal randiztam eddig.


Egyébként az ok egészen triviális, én nem vagyok kapcslatfüggő. Egyedül is boldogulok teljesen jól. Amíg nem találom meg azt akivel jól érzem magamat, addig nem akarom elkötelezni magamat.

Úgy látszik ez annyira nem népszerű :D nem mintha foglalkoznék vele, inkább kíváncsi vagyok az általános véleményre.


"Aki még nem volt szerelmes, azzal nem éri meg vesződni" ... ez főleg kegyetlen a későnérő férfiak számára.



2019. ápr. 14. 19:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez defekt vagy sem, de ha mégis az, akkor én is defektes vagyok:)) Nem mindenki tökéletes. Meg azt látom, hogy tökéletlen emberek is elōbb utóbb találnak párkapcsolatot (nem totàl gázos emberekre gondolok, hanem azokra, akiknek van valamilyen jellem hibájuk, ami még elfogadható is lehet).


Vannak akik nem képesek elfogadni azt, ha van egy jellemhibám, mindenkinek mások az elvárásai, nem szándékozom mindenkinek megfelelni.

2019. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
#10 Ez eléggé baromság. Sokaknak problémát okoz pl. az, ha valaki elözōleg kapcsolatban volt és nem tette túl magát az exén, még évekkel késōbb sem heverte ki teljesen. Ehhez képest jobb lehet egy olyan pasi, akinél egyáltalán nem merülnek fel ilyen ex problémák.
2019. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
38%

Egy komoly kapcsolat sokkal könnyebben megy, ha mindkét félnek van tapasztalata. Ha az egyik fél még éppen a tanulási folyamatban van ilyen téren az rengeteg veszélyt hordoz. Sok olyan probléma van, amit a tapasztaltabb fél már 2 szóval megold, de a másiknak nagy gondot okoz és nem érti, mit kellene tennie.

Nem kizáró ok, de nagy előny ha valaki tapasztalta már, hogy mit is jelent komoly, hosszú párkapcsolatban élni. Sokkal könnyebben megy az egész.

Meg az nyilván sokat elmond egy emberről, ha pár hónap után minden párja kidobja, vagy ő választ annyira rosszul, hogy egy komoly kapcsolatra alkalmas párja sem volt.

2019. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Mondjuk őszintén, mi az a kvantumfizika amit fél év alatt nem lehet megtanulni?


Nem éltem még nővel, nem költöztem még össze senkivel 30 év alatt. Ez a nagy bűnöm maximum...


Azért fél év alatt elég sok dologra rá lehet jönni. Na meg volt még pár rövidebb is. Nekem az sokkal nagyobb tapasztalat volt, hogy 5 teljesen különböző női személyiséget megismertem...


... és főleg rájöttem, hogy mi az amit nem keresek 😃

2019. ápr. 14. 20:25
 15/32 anonim ***** válasza:
54%
Az rossz ómen, ha valakinek mondjuk 35 éves korára van 30 exe, akikkel csak pár hónapig volt. Mindegy, hogy nő vagy férfi, ott bajok vannak. Ha egyszerűen nyugisabb ember, az nem hátrány. Szerintem.
2019. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Na meg pont a legutóbbi "csak hosszú kapcsolatos" barátnőm... ő volt mind közül a legrosszabb.


Nem csak hogy kiderült, a 2 éves volt kapcsolatában legalább 3x megcsalta a legutóbbi barátját... aki gyakorlatilag egy kényelmes kapcsolat volt. Nem túl okos, de jóképű... eltűrte a mérgező hülyeségeit a lánynak. Szerintem még a megcsalásról is tudott.

Őt használta a kapcsolatfüggése alapjának, de folyton csalta és kereste az új áldozatot. Ez voltam én igazából. Képtelen volt egyedül egy napot is eltölteni és boldogulni.


Szóval ez egy életreszóló tapasztalat volt, menekülni kell a kapcsolatfüggőktől. Szerintem ez pont az ellenkező pólusa amiről a kérdés szól.

2019. ápr. 14. 20:29
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesen? Hány max. fél éves kapcsolatról beszélünk, és miért lett végük?

Fiatalon én nem tartom feltétlen problémának, ha volt egy pár rövidebb kapcsolata, csak mindegyikkel különböztek valami olyan életviteli, életszemléleti dologban, ami miatt jobbnak látták szakítani. Inkább idősebb korban lehet ez probléma, ha valaki 40+ éves korára több mint 20 csajt kipróbált és egyik mellett se maradt meg fél évnél tovább, ott valami tényleg nem kóser. De 25 alatt inkább legyen ez, mint hogy minden hülye mellett kitart öt éveket, mert nem bír egyedül létezni.

2019. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ha nem is ideális párjelölt, de mindenképp előrébb tart, mint azok, akiknek egyéjszakásuk volt, vagy alkalmi kapcsolatuk, nem gondolod:DDD? Én megpróbálnám ilyen pozitív oldalról is nézni a dolgot.


Kissé úgy hangzik ez, mintha már-már selejtesnek ítélnének ezért valakit, pedig sokan vannak rosszabb helyzetben. Pedig a te eseted érthető, ha azért nem volt hosszú kapcsolatod, mert alapból nem foglalkoztál annyira párkapcsolatokkal.

2019. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy többen is írták itt, hogy nekik nem kizáró ok. Te meg mégis azokon a válaszokon vagy fennakadva, akik szerint az.


Élőben is így vagy? Kizárólag csak azok a lányok véleménye foglalkoztat, akik kizártak téged, mint partner jelölt?

2019. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Az emberek felszínesek, előítéletesek, álszentek, ahelyett hogy megismernének valakit, könnyen ítélkeznek. Mindennek megvan az oka, kinek hogy alakult az élete, miért van egyedül, vagy éppen miért volt több kapcsolata, egyik véglet sem jobb, vagy rosszabb a másiknál, mint ahogy azok sem, akik a társadalmi normáknak akarnak megfelelni, az ember egész egyszerűen nem hibátlan. Persze van az az erkölcs nevű dolog, ha valaki tükörbe tud nézni az nem baj !
2019. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!