Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kizáró ok, ha egy férfinak a leghosszabb kapcsolata fél év volt?

Figyelt kérdés

Mostanában több helyen olvastam/hallottam, hogy egyes lányoknál-nőknél az végzetes ok, ha valakinek nem volt hosszútávú kapcsolata.


Másik kérdésnél pont le is írtam, hogy valószínűleg engem ezért is dobott az előző ismerkedésem alanya pár hét után. Neki ugye csak hosszú kapcsolatai voltak 18 éves kora óta egy napot se volt egyedül. Legalábbis megkaptam mint negatívum - hogy az én hibám, hogy p...csákkal randiztam eddig.


Egyébként az ok egészen triviális, én nem vagyok kapcslatfüggő. Egyedül is boldogulok teljesen jól. Amíg nem találom meg azt akivel jól érzem magamat, addig nem akarom elkötelezni magamat.

Úgy látszik ez annyira nem népszerű :D nem mintha foglalkoznék vele, inkább kíváncsi vagyok az általános véleményre.


"Aki még nem volt szerelmes, azzal nem éri meg vesződni" ... ez főleg kegyetlen a későnérő férfiak számára.



2019. ápr. 14. 19:20
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

...én ezt pontosan tudom, hogy teljesen más. Ugyanakkor azt mondom, hogy két ember ha összeillik akkor kellő kompromisszumkészéggel ezek spontán kialakulnak.


Eleve minden ember teljesen más. Nem is lehet ráhúzni egy adott megoldási sémát egy kapcsolatra. Fél év alatt meg bőven megmutatkoznak az alapvető együttműködési képességei valakinek. Igazából a lényeg 1-2 hónap után simán kimutatkozik. Ennyi idő alatt bőven kimutatkoznak az alapvető személyiségjegyek.


Másrészt a korábbi válaszolóval egyetértve, én is igazándiból csak jól akarom valakivel érezni magamat. Eszembe sem jut előre tervezni pár hónapnál. Ezerszer fontosabb és nagyobb volumenű célok mozgatnak, mint egy kapcsolat. Egy problémás kapcsolat pedig energiavámpírként elszívja az életerőmet és nem tudok koncentrálni a fontos dolgokra. Ez nálam prioritásban sokadlagos kérdés.


Az szerencsére engem igazol, hogy a környezetemben kb öt, az élet más területein kiemelkedően sikeres férfi ismerősöm is 40-43 évesen házasodott meg először és vette komolyan ezt az egészet. Egészen addig szóba sem jött bármilyen nyomás az elköteleződésre. Jól érezték magukat, szabadon... valaki pár évet külföldön élt, valaki itthon...de a lényeg, hogy nem volt ebből hátrányuk.


Van, hogy aki többet akar mint egy átlagos élet, átlagos meló, hétköznapi problémákkal, annak fel kell adnia a korai elköteleződést. Lehet máshogy nem megy. Ezt vegytisztán látom is a 30 körüli 1-2 gyerekes apuka kollégáimon.

2019. ápr. 18. 21:40
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem kell ezzel foglalkozni. Én pont így vagyok és azt szoktam mondani volt két komolyabb kapcsolatom, meg több rövidebb de ennyi. Egyszer elmeséltem részletesen, meg is szívtam. Nem tartozik rájuk egyáltalán. Plusz én nem ebben a posványban fogok megrohadni, hanem külföldön. Csak úgy akarok kimenni, hogy szakmailag megalapoztam itthon is a mérnöki karrieremet. Ebbe egyelőre nem is fér bele egy komoly kapcsolat. Persze nem zárom ki, alakul ami alakul, nem tervezek.Annyi fix, hogy úgy kell alakítani az egész ismerkedést, hogy ne legyenek előítéletei. Azt kell mondani amit hallani akarnak :D aztán ha komolyodik mérne. Persze nem szabad senki mellé odaláncolni magadat. 40 felett ráér bőven.

Ha beüt a gyerek akkor már úgy is cseszheted a szabad életet. 😃

2019. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!