Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tetszem a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nem gondolom magamat csúnya nőnek, valamiért mégsem tetszem/kellek a férfiaknak.

Volt egy három éves kapcsolatom, ahol majdnem megcsalt az exem egy elég könnyűvérű lánykával. Szakítottunk. (A majdnem azt jelenti, hogy találkozgattak, meg már olyanokat írtak egymásnak, hogy szeretlek).

Aztán a másik exem(3,5 éves kapcsolat) megcsalt, együtt járt el a lánnyal programokra, kettős életet folytatott egy évig(tehát nem tudtunk egymásról).

Azóta próbálok pasizni, ismerkedni, nem megy.

Most is van egy férfi, akibe szerelmes vagyok, de nem kellek neki hosszútávon, csak szórakozni akar, én meg abban nem vagyok benne.

A barátnőimért kapkodnak a fiúk, értem nem.

AMit tudni kell rólam: Az arcomat nem tartom a legszebbnek, de javítok rajta sminkkel. AZ alakom 10/10 viszont szerintem, és a férfiak szerint is. A belső tulajdonságaim: kedves, és elég humoros vagyok, viszont elég önbizalomhiányos, és új társaságban nehezen szólalok meg.

Ápolt vagyok, csinosan öltözködöm. Mindig olvasni, hogy pasizni olyan könnyű, de én nem érzem azt. Lehet csak az exeim tették ezt velem, de úgy érzem, hogy én nem jövök be a férfiaknak. Nem egyszer volt olyan, hogy a kiszemeltem oda jött hozzám, hogy bejön neki a barátnőm.

És ez hosszas ismertség után is. Olyan nincs, hogy értem teperne egy férfi, én kellenék neki.

Volt olyan, hogy bejelöltem egy számomra szimpatikus fiút a közösségi oldalon(nem vagyok ez a fajta,de ő nagyon megtetszett), és nem jelölt vissza. Sajnos nekem nincs fenékig érő egyenes hajam, babaarcom, ami a mai 16 éves lányoknak. És eljárok programokra. Egyetemista vagyok, majdnem estig az egyetemen, de sűrűn beülünk koktélozni, egyetemi programokra, sétálni a városban, stb.


2019. ápr. 18. 14:18
1 2
 11/11 mikeXxX ***** válasza:
Ha valóban 10/10 alakod lenne és csinos lennél akkor minden szingli férfi nyomulna de valahol van hiba szerintem ha mégsem keresnek. 40f
2019. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!