Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan javítsak a helyzetemen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítsak a helyzetemen? 32f

Figyelt kérdés
egyedul elek, maganyos vagyok, nincs senkim
2019. ápr. 23. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Légy nagyon kedves, figyelmes a nőkkel és találni fogsz egy társat. 35/n
2019. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úgy. h kötődsz, nyílsz, bárki felé, adsz. Itt, munkahelyen, boltban, ügyintézéskor, séta közben, bárhol. Az ember társas lény. Ez jó kis közhelynek tűnik, de így van. Minden emberi érintkezés számít.Bárki, akihez szólhatsz, akire csak a szemed rávetheted. Mindenki számít. Adhatsz és kaphatsz. Te döntöd el kinek adsz, és ugyanígy, te döntötted el ki adhat... Senki sem magányos, csak az, aki az akar lenni. Mindenki és minden számít, Te döntöd el, h kik vesznek körül, kiknek adsz magadból..

Ne légy fukar, a te mosolyod, köszönésed, pár szavad is lehet a mennyország másnak, még ha nem is tudatosul benne.

Ez nagyon egyszerű dolog, ha megérted. Remélem megértetted...... :)

2019. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki jobban !
2019. ápr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül fogsz megpusztulni
2019. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok pénzzel. :))
2019. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is hasonlóan vagyok. Vannak persze haverok, havercsajok, de már családosak és nagyon "elkoptak" a kontaktok 30 felett. Nekem pedig továbbra sincs senkim. A fő ok szerintem, hogy nem is nagyon találkozom nőkkel sehol, férfias szakmában dolgozom kizárólag férfi munkatársak között, a hobbijaim, dolgaim mind olyanok ahol fehér holló egy nő. Szóval így nehéz. Pár éve online próbálkozom, 0 siker eddig de nem adom fel. :)
2019. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak rengeteg pénzzel lehet ellensúlyozni ezt. Szóval vagy nyerj a lottón vagy legyél oligarcha. :D
2019. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel! Lehet pont olyan lányt érdekelsz, akire gonondolni sem mernél. Engem egy olyan férfi érdekel, aki egyedül él, magányos és nincs senkije.Csak ki kellene nyitnia a szemét! Tehát járj nyitott szemmel!
2019. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Pszichoterapia. Minimum egy ev, es fokuszalj a problemara, hogy honnan ered. Ha megtalalod sokat tehetsz majd a megoldasert.

Amugy hasznald ki a maganyt, mert igy lehetsz leginkabb onmagad. Feszegesd a hataraisat, lepj ki a komfortzonadbol.

Olvass, muvelodj!

2019. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos pont azt tapasztaltam, hogy a nők a figyelmességtől és kedvességtől fejvesztve menekülnek.
2019. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!