Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van két gyereke a férfinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két gyereke a férfinek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, nagyon tetszik nekem, láthatóan ő sem közömbös irántam, de még nem tudok róla sok mindent. Egyedül neveli a két lányát, a körülményeket nem ismerem. Nektek kizáró ok lenne? Ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, az ossza meg legyen szíves.

32N (gyermektelen)



2019. ápr. 28. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartál és eztán sem akarsz gyereket, akkor egy özvegy ember két gyerekét sem igen tudnád jó szeretettel felnevelni, még ha most azt is gondolod, hogy igen, hiszen alighanem inkább a férfihez vonzódsz és nem a gyerekekhez. Nem állítom, hogy biztosan igazam van, benned is feltámadhat még az anyai ösztön, de ismerd meg jól a gyerekeket (ők pedig Téged!), aztán dönts véglegesen és visszavonhatatlanul.
2019. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lennék, akkor belemennék, kivéve , hogyha pl utálnám a gyerekeket, a gyerekzsivajt.
2019. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15%
Játszd a pótmamát annak a szukának a kölykeivel akit előtted tolt a pasid és még a gyerektartásba is segíts be neki....VAGY őrizd meg a női mèltóságod, legyen benned tartás, és keress egy normális pasit, ő meg presztrálja egyedül a porontyait.
2019. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A rokonok gyerekeivel és a barátnőm gyerekével is jól elvagyok, de tudom, hogy az más.
2019. ápr. 28. 21:22
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagy,s vele akarsz élni, akkor szerintem valamilyen részben akár tekinthetnél magadra úgy,hogy te vagy az anyjuk.

Egyszer láttam még nagyon régen, jópár évvel ezelőtt egy műsort, abban egy jós egy nőnek lapokat rakosgatott ki, és azt látta a lapokból, hogy mindenképp jönni fog neki egy gyerek; és hogy nem biztos, hogy ő fogja megszülni, de látszik ott neki egy gyerek mindenképpen.

2019. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

*szal lehet pl férje előző házasságából is

meg az egyébként egy msáik eset volt, tehát gondolom nem lehet mindegyikre levetíteni



De mondjuk emiatt, v bármi ,v bárki bármit mond miatt nem kell belemenni , csak ha szeretnéd; és fel tudnád vállalni hát ezt; legalább ilyen részbeni anyaságot.


Szerintem működhet jól egy ilyen kapcsolat.

Én szerintem adnék kettőtöknek egy esélyt, próbáljátok meg, ozt ha nem megy max szétmentek; de mondjuk ha te már pl szeretnél saját gyereket is, nemtom pl ő bevállal-e mégegyet szívesen, mert te pl babázni akarsz, és szeretnél sajátot is, vagy nemtom bármelyikőtöknek vannak-e még ilyen tervei a jövőre nézve.

2019. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez nem gáz, meg nem is az a gyerekmennyiség, amit ne lehetne tolerálni. Így, hogy nem akarsz sajátot, szerintem nincs akadálya a kapcsolatnak.

Meglepő, hogy néhány ember mennyire önzőn tud gondolkodni, hogy ezt rögtön kizárja.

2019. ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ketten vannak. Volt benne tapasztalatom az exemmel, ő özvegy volt két gyerekkel. Ha csak egy lett volna, akkor még azt mondom, hogy az egy az jobban alkalmazkodik (persze nem csak ő, nyilván én is), de így, hogy ketten voltak, egymást erősítették. Lehetetlen volt bármit is kezdeni velük, ellenségesek voltak (persze nem az elején, de szépen lassan kimutatták a foguk fehérjét). Végül én kiléptem, két év együtt élés után (nálunk állítólag az is volt a baj, hogy már 6 éve nevelte egyedül őket, túl sok idő telt el úgy, hogy ők szépen megvoltak hármasban, "betolakodó" nélkül.)
2019. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!