Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy elhízott férfi nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elhízott férfi nem is kereshet egy átlagos (nem duci) nőt?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin az terjed hogy mit képzel a dagadt (180/90kg ) férfi hogy neki juthat egy 170/50 es nő! 10 válaszból 9 arra megy ki hogy a férfi egy lúzer és kezdjen el edzeni járni meg helyesen étkezni ! Vagy neki marad a recska vagy a 160/100 kilós nők !
2019. ápr. 29. 14:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a 180/90-es ferfi meg nem annyira kover, hogy ez korlatozza az ismerkedesben. Viszont egy 170/50-es lany mar korosan sovany. Kiszamoltam a BMI-ket is. Szoval szerintem ne aggodj, hanem menj es ismerkedj...

166/55 lany

2019. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
1%

Drága frusztrált, kövér gyk-s nők! Barmi szánalmas ez a lepontozó kórus.

Tessék elmenni mozogni, és akkor nem néztek majd úgy ki, mint egy bálna.

2019. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4%

#10 az teljesen rendben van, hogy nem akarsz túlsúlyos férfit. Komolyan, nincs ezzel gond. De milyen alapon csinálsz ebből Te, vagy akárki más jogosultsági kérdést? Mint ha egy túlsúlyos csak túlsúlyosakra nézhetne rá, meg lenne szabva és különben is, fel vagy háborodva, ha netán valaki csak felveti a gondolatot, hogy...

Érted mire akarok kilyukadni? Rendben, mindenki azzal jön össze, akivel akar/tetszik neki. De ne csináljunk már ebből jogosultsági kérdést, mert szimplán nevetséges! Neked semmi jogod megszabni, hogy ki kivel akarhat akármit és nem hiszem, hogy értékesebb ember vagy másoknál, mert te vékonyabb vagy.

Ez neked szólt, de alapvetően is látom itt a GYK-n ezt az ostoba mentalitást. A párkeresés nem egy jogosultságokon alapuló témakör.

2019. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
#12 Kedves szingli szūz férfi. Elhiszem, hogy jól nézett ki a barátnōd, aki a fantázia világodban él, mert a leírás alapján nem egy reális létezō nō, csupán kitaláció szülötte.
2019. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem,mert milyen jogon vàr el egy elhìzott pali,vèkony csinos nőt.

Nem èrtem,közmunkàs jòska ne akarjon milliòs nettót mert nem kapja meg.

Ha csinos nő kell tessèk menni edzeni,mellette megfelelő ètrendet követni.

Mièrt induljon be egy szexi nő egy dagadt pasira?

2019. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

#13 Ha ne csináljunk ebbōl jogosultsági kérdést, akkor ezt a kérdezōknek mond, hogy ne írjanak ki ilyen kérdést. Legalábbis miféle választ vár az, aki ilyen kérdéseket ír ki. Netán azt várja, hogy megveregessék a vállát és bíztassák, hogy “ne aggodj, lesz majd szép vékony csinos párod” és megsimogassák szegény fejét?


Nem szólok bele abba, hogy ki milyen nōt keres, de ha már kiírt egy ilyen kérdést, akkor csak elmondhatja a véldményét az ember......

2019. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
6%

"Mièrt induljon be egy szexi nő egy dagadt pasira?"


Bezzeg ha ezt fordítva írnánk (Miért induljon be egy szexi pasi egy molett nőre?), itt az összes nő fel lenne háborodva és mennének a mínuszok, meg az ilyen válaszok, hogy "akkor a terhes feleségére se indul be, vagy megint csak a külsőségek, vagy a duci nő is lehet vonzó stb...).


Értem, szóval a dagadt pasi undorító, de a duci nő vonzó, meg fogadjuk el. Már megint a kettős mérce...

2019. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%

Utolsò èn fèrfi vagyok.

De fordìtva is így van,egy dagadèk nő ne akarjon piackèpes fèrfit mert nem illenek össze,ugyanez àll fent.

Az a nő is fogyjon le,eddzen,tudjon öltözködni utàna lehetnek elvàràsai.

2019. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
42%
180 centihez nem vészes a 90 kiló, főleg, ha normálisan edz a csávó. Akkor még kevés is.
2019. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%

"egy dagadèk nő ne akarjon piackèpes fèrfit mert nem illenek össze"


És ezt ki dönti el, te??? Vannak olyan férfiak, akik a molettebb nőkre buknak, és vannak olyan vékony nők is, akik a mackósabb pasikra.

Jóhogy nem már szelektálsz hjogy vékonyhoz vékony, dagadthoz dagadt.

Hogy mást ne mondjak, ott van Pierce Brosnan, kb. annyi vékony nőt kaphatott volna, amennyit csak akar, és nézd meg a feleségét...

2019. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!