Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy elhízott férfi nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elhízott férfi nem is kereshet egy átlagos (nem duci) nőt?

Figyelt kérdés
Itt a gyakorin az terjed hogy mit képzel a dagadt (180/90kg ) férfi hogy neki juthat egy 170/50 es nő! 10 válaszból 9 arra megy ki hogy a férfi egy lúzer és kezdjen el edzeni járni meg helyesen étkezni ! Vagy neki marad a recska vagy a 160/100 kilós nők !
2019. ápr. 29. 14:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondtam nincs kivètel utolsò,de alapjàban vève nem vèletlenül izzad a konditerembe az a nő/fèrfi.

Nem vèletlenül add magàra a màsik,nyilvàn hasonlòt vàr el.


Nem kell ezen fent akadni hanem tenni kell èrte,hogy keljetek a csinos nőknek vagy ha nő vagy izmos sikeres fèrfiaknak.


Pierre Brosman okè,neki ilyen az asszony, azonban nem làtsz bele,hogy esetleg hànyszor csalja meg,hàny szeretője van.

Ezt nem fogjàk reklàmozni.

Nem mondom ìgy van,de nem tudthatjuk.

2019. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%
#18 Ez nem húspiac meg piacképes. Emberek vannak, egyéniségek. Nem egyszer látni olyat, hogy kövér nővel van sportos férfi vagy vékony nővel kövér férfi. Nem mindenki gondolkodik a ti értékrendetek szerint. Van aki az embert nézi és nem a testtömeg indexet. Ennyi. Persze ilyenkor a sok rosszindulatú, irigy ember egyből jön a "biztos a pénzéért van vele", stb finomságokkal. Gusztustalan világ ez, az biztos...
2019. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
42%
Egy gyártó soron dolgozó ember nem kereshet annyit, mint egy német implatológus?
2019. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
79%

Elnézést, de úgy gondolom tévedsz kérdező. A 170/50 nő egyáltalán nem átlagos, hanem nagyon vékony. Az átlagos az 170/58-65 lenne. Még ez sem lenne duci kategória.

Egy 170/50 nő olyan, mint egy 180/70 férfi. Tény, hogy a 180/90 férfi nem kifejezetten kövér, na de aki az átlaghoz képest sokkal vékonyabb nőt akar magának, az tegyen is valamit érte.

2019. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem kereshet!

Nekem ilyen volt az exem.

Tegyük hozzá azt sulykolják az emberekbe, hogy úgy nézzenek ki mint akik a munkatáborból szabadultak.

Sok nő úgy néz ki mint egy fogpiszkáló, a fejük a sikoly maszkra hasonlít. Se mellük, se hátsójuk...kérdem én ez normális?? Belevannak hülyülve a kondiba meg a diétába és közben megszűnnek nőnek lenni és kinézni. Ez beteges, fejben vannak bajok aki ebben éli ki azt ami hiányzik az életéből. Persze kell a mozgás, de mikor már a külső kinézet kárára megy, vagy a családi életére, ez már orvosi eset.

2019. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez amúgy érdekes kérdés. Én magam nem vagyok szép, de mikor a csodaszép barátnőimnél bepróbálkoznak ilyen kancsal, fogatlan parasztok, azért nézek egy sort, hogy ezekben aztán van önbizalom.
2019. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked a 170/50 akar lenni az átlagos, "nem duci" kategória? El vagy tévedve.

10 kilóval vagyok több ehhez a magassághoz, és még bőven S-es méretű vagyok.

Mellesleg rád sem néznék.

2019. ápr. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Senki nem azt mondja, hogy tiltott :). Csak azt, hogy ha tényleg akar kapcsolatot, akkor olyan szempontból irreális elvárás, hogy a vékony, feszes testű fiatal nőkre kb. a férfiak 75%-a hajt 18 és 70 éves kor között, és tudnak is válogatni. Meg gyanítom, az az átlagos csaj, amiről a kérdező beszél, igazából átlag feletti arcra is, nemcsak testre...
2019. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!