Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt az erőfeszítést, próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az erőfeszítést, próbálkozást értékelnék a nők?

Figyelt kérdés

Egy férfi odamegy egy idegen nőhöz, és így szól neki:


"Szia!


Khm... amint látod, itt állok előtted. Szóval már tudom, hogy nincsen visszaút, nincs más hátra, mint előre...hogyha már idejöttem hozzád, valamit mondani is kéne, ööö...több is veszett már Mohácsnál, meg hát végülis, khm...nem ettél még embert, és ugye, te magad is ember vagy, nem Isten.

A fenébe is, mit is mondjak most neked... szóval, hát akkor én kezdeném is...khm... ööö...Hát, még egyszer szia...az a helyzet, hogy nagyon tetszel, és igen zaklatott lettem emiatt... gondoltam, hogy a fenébe, valamit tenni kéne, lehet, hogy soha többé nem is foglak már látni téged ... dehát amint látod, nem vagyok éppen a bátorság mintapéldája. ...És hát ha már megtettem, hogy idejöttem hozzád és megszólítottalak, jó lenne, hogyha nem utasítanál el... valamit majd csak kitalálunk, hogy miről beszélgessünk."


2019. máj. 5. 13:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%
Szörnyű valóság: csak akkor értékelném, ha jól nézne ki (ha nekem szubjektív szemmel tetszene)
2019. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%

Én szégyenlem maga.

32/f

2019. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%

Ez borzasztó... Nem értékelném. Egy tök egyszerű mondat vagy kérdés jó. Pl: Te is oda mész?, Nem tudod hogy jutok el oda? Voltál már itt, mennyi a várakozási idő?

Stb.

2019. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%

Ez még férfiként is szánalmasan hangzik:D

Nyilván egy romkom-ban vicces, ahogy narrálják a béna tinisrác gondolatait, mikor az amcsi középiskolás folyosón összeakad a suli jócsajával, de a valóságban ez béna, nagyon

2019. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Borzalmas. Csak azért követeli szinte, hogy töltsem vele a drága időmet, mert ő mamlasz és mégis vette a bátorságot, hogy előttem ennyi hülyeséget összehordjon? Hagyjuk már...
2019. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

"Szia!


Khm... amint látod, itt állok előtted. Szóval már tudom, hogy nincsen visszaút, nincs más hátra, mint előre...hogyha már idejöttem hozzád, valamit mondani is kéne, ööö...több is veszett már Mohácsnál


Kb idáig értetlenül néznék, aztán vagy elhúznék, vagy vagy a krehácsolásnál megfejelnélek. Ez nem a Naruto, meg a Pokémon, hogy a kitartásodat díjazza bárki.

Ebből tudod mi jön le? Hogy egy értelmes mondatot nem tudsz kinyögni, és kb olyan szinten vagy, mint az a csetelés, ahol úgy beszélgettek, hogy:

- Hmm, jól nézel ki *előveszi a kisbicskát és almát szel a mellkasán vele*


Szóval ezek után nem is értem, mit beszélgetnél, főleg, ha az előre megírt szövegnek vége van...

2019. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem vagy szimpatikus, akkor ezt a sok habogást nem hallgatja végig. A szia után lepattint.

Ha szimpatikus vagy, akkor egy rövid leszólítás elég. Ilyen szia, te melyik buszra vársz?

2019. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
2019. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Kb. a "khm"-ig jutnál, mielőtt otthagyna :D
2019. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
Elfogott a szekunder szégyenérzet, miközben olvastam.
2019. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!