Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt az erőfeszítést, próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az erőfeszítést, próbálkozást értékelnék a nők?

Figyelt kérdés

Egy férfi odamegy egy idegen nőhöz, és így szól neki:


"Szia!


Khm... amint látod, itt állok előtted. Szóval már tudom, hogy nincsen visszaút, nincs más hátra, mint előre...hogyha már idejöttem hozzád, valamit mondani is kéne, ööö...több is veszett már Mohácsnál, meg hát végülis, khm...nem ettél még embert, és ugye, te magad is ember vagy, nem Isten.

A fenébe is, mit is mondjak most neked... szóval, hát akkor én kezdeném is...khm... ööö...Hát, még egyszer szia...az a helyzet, hogy nagyon tetszel, és igen zaklatott lettem emiatt... gondoltam, hogy a fenébe, valamit tenni kéne, lehet, hogy soha többé nem is foglak már látni téged ... dehát amint látod, nem vagyok éppen a bátorság mintapéldája. ...És hát ha már megtettem, hogy idejöttem hozzád és megszólítottalak, jó lenne, hogyha nem utasítanál el... valamit majd csak kitalálunk, hogy miről beszélgessünk."


2019. máj. 5. 13:53
1 2 3 4
 31/39 Rockarc ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de ez nem a batorsag, amit osszekohogtel. Ketlem, hogy engednek akar csak a feleig is elmondani. Es ugye megint ez a buszos leszolitgatas. Nem tudnatok tovabblepni mar errol?


Rohadtul kenyszeredett, es illuziorombolo, ahogy a masikhoz kozeledsz. Tenyleg megertem azokat a noket, akik mar lelki sokkent veszik, ha hozzajuk szolnak. Keves szornyubbet hallottam ennel. Alintellektualis onsajnaltato szanalom akarmicsoda. Egy ilyen utan meg nonek sem neznek, nemhogy ferfinak.


43F

2019. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Figyelj már te #31 ismerkedéshuszár, hogyha már itt vagy!

Miből gondolod, hogy én ezt a szöveget alkalmazom a gyakorlatban? Én semmit nem alkalmazok a gyakorlatban. Csak meg ne sajnáld már szegény nőket, akik ki sem látszanak a férfihegyekből.

2019. máj. 5. 20:30
 33/39 anonim ***** válasza:
76%

Egy ilyen szöveg kb. olyan, mintha kiplakátolnád a homlokodra, hogy érzelmi fejlettségi szintedet illetően párkapcsolatra alkalmatlan, infantilis, azonfelül enyhén narcisztikus személyiség vagy.

Ja, a korábbi hozzászóló szerintem a "cringy" alatt inkább ezt értette:


[link]

2019. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ez nem ugyanaz, mint a pofon. Túlzol, ahogy mondtam. A pofonnal veszítesz, kár ér. Azzal egyenlő, hogy mindenkire ráköszönsz, ők ignorálnak, te meg felcseszed magad azon, hogy idegenek miért nem köszönnek vissza.


És nem, továbbra sem kell értékelni, mert te neki senki nem vagy. Nem az anyád, nem a haverod, aki végigkövette, min mentél keresztül. Ez olyan, mintha elvárod, hogy értékeljen minden szembejövő, mert letettél egy nyelvvizsgát. Irracionális.


A fejlődésedet annak kell értékelnie, aki ismer, aki szeret. Aki látta, hogy verekedted ki magad a szorongásból. És tudom, miről beszélek, nekem olyan szociális fóbiám volt, hogy köszönni nem mertem embereknek, és mégsem várom el, hogy a pénztáros értékeljen, mert kimondtam, hogy jó napot.

2019. máj. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
87%

"Szia!

Khm... izé, amint látom, a nőknek... khm nem jön be a dadogásom khm... de hát aki korán kel, az hamar elfárad, és nem mind Arany, aki költő... khm... izé... ööö... jobb egy lúdnyak tíz tyúknyaknál, és a kolbászomból nem lesz kerítés, de jobb ma egy szemüveg, mint holnap egy üvegszem... szóval khm... mivel erőfeszítést tettem, legyen minden nő a feleségem!"

2019. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

#33 magyarul írd le, hogy mit jelent!


#34 még egyszer leírom, hogy nem követelőzésről van szó, elutasítani meg szépen is lehet!


#35 de jó, hogy már ennyiből is látatlanban meg tudod mondani, hogy milyen vagyok! Az nem tűnt fel, hogy a 31-esre reagáltam ezekkel a szavakkal? Mert ugye, ő sem válogatta meg a szavait túlzottan!

2019. máj. 6. 12:17
 37/39 anonim ***** válasza:
34: Szerintem pedig ha a pénztárosnak köszönsz szépen, hogy jónapot, ő pedig nem köszön vissza, akkor ő lesz a bunkó és nem te. Normális embert már 2 évesen megtanítják visszaköszönni, már csak illendőségből is. De látom, nem egyformán nevelkedtünk.
2019. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Közben látom hogy csúszás van, nem a mostani 35-ösnek szántam, amit írtam, mivel ő kipottyant, akinek eredetileg írtam.
2019. máj. 6. 21:49
 39/39 anonim ***** válasza:
63%
#37-es, a pénztáros SZOLGÁLTATÓ szakma, ahol a visszaköszönés is a MUNKÁJA RÉSZE! Ez teljesen más kategóriába esik, mint egy civil idegen.
2019. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!