Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt az erőfeszítést, próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az erőfeszítést, próbálkozást értékelnék a nők?

Figyelt kérdés

Egy férfi odamegy egy idegen nőhöz, és így szól neki:


"Szia!


Khm... amint látod, itt állok előtted. Szóval már tudom, hogy nincsen visszaút, nincs más hátra, mint előre...hogyha már idejöttem hozzád, valamit mondani is kéne, ööö...több is veszett már Mohácsnál, meg hát végülis, khm...nem ettél még embert, és ugye, te magad is ember vagy, nem Isten.

A fenébe is, mit is mondjak most neked... szóval, hát akkor én kezdeném is...khm... ööö...Hát, még egyszer szia...az a helyzet, hogy nagyon tetszel, és igen zaklatott lettem emiatt... gondoltam, hogy a fenébe, valamit tenni kéne, lehet, hogy soha többé nem is foglak már látni téged ... dehát amint látod, nem vagyok éppen a bátorság mintapéldája. ...És hát ha már megtettem, hogy idejöttem hozzád és megszólítottalak, jó lenne, hogyha nem utasítanál el... valamit majd csak kitalálunk, hogy miről beszélgessünk."


2019. máj. 5. 13:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
89%
Sírok a Narutos Pokemonos válaszon :D
2019. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%
Én szégyellném magam helyette. Tényleg olyan, mint amikor a 16 éves vézna, kiközösített srác próbál megszólítani egy lányt valami középsulis témájú animében 😂
2019. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
56%
Minna wa baka >w< owo
2019. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
66%
Már a felénél rászólnék hogy ezt most hagyjuk abba ha már egy értelmes mondatot se tud kinyögni. És persze, majd azért adjak neki egy esélyt mert egy gyáva nyuszi és örülnöm kellene hogy oda mert jönni. Elküldeném a fenébe az ilyet. 18L
2019. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
95%
B...szki, férfiként mondom, hogy engedd el ezt a niceguy tévképzetet, hogy ha te "erőfeszítést teszel" (azaz kinyögsz egy félig értelmes mondatot), azért neked jár egy esély... Az emberek szimpátia alapján válogatnak, bocsesz.
2019. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%
Jézus Mária... Ez az egész monológ olyan... Cringy, nem tudom jobban kifejezni magam :D. A hab a tortán a végén: "jó lenne, hogyha nem utasítanál el... valamit majd csak kitalálunk, hogy miről beszélgessünk." Ez még ráadésul extra szánalmas is.
2019. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Ezek teljesen értelmes szavak és mondatok, csak nem folyamatos a tempó. #14 Te mit mondanál fordított helyzetben? Neked ez olyan természetes, hogy csak úgy odamész egy idegen férfihoz? De bátrak itt az emberek, irigyellek benneteket fenemódra.
2019. máj. 5. 15:29
 18/39 A kérdező kommentje:
16: mi az a cringy?
2019. máj. 5. 15:29
 19/39 A kérdező kommentje:
"megfejelnélek": hmmm...hogy mi lakozik egyes nők lelkében.
2019. máj. 5. 15:34
 20/39 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas...

De csináld csak, nekünk, akik szintén nem vagyunk adoniszok, de legalább ki tudunk nyögni 2-3 értelmes mondatot, ezentúl egy picit nagyobb esélyünk lesz. :)

2019. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!