Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással is elofordul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is elofordul, hogy a sok csalódás és rossz tapasztalatok miatt elvesztette azt az ártatlan, naiv hozzaallasat a tarskereseshez?

Figyelt kérdés

Régen úgy gondoltam, hogy majd ha társat akarok, akkor csak az érzelmek fognak vezetni, de azóta annyira kilugoztak belőlem ezt a hozzaallast, hogy csak racionálisan, tetelesen tudok a témához hozzaallni.

Pl legyen biztos állása, és jó fizetése, nem kell gazdagnak lenni, de ne legyenek anyagi gondok, adósságok, rám sem kell költeni, de ne nekem kelljen öt is finanszíroznom (volt ilyen), vagy pl fizikailag legyen olyan genallomanya, ami az utodnemzesben a legoptimalisabb, az IQ-ja is legyen átlag feletti, de ne beszéljen sokat és az érzelmei sem érdekelnek, csak ne zavarjon a jelenlétével, mint egy robot, akit ki lehet kapcsolni, ha nincs szükség rá. Ez lett belőlem, ennyinek látok egy férfit jelenleg, ami néha elborzaszt.


2019. máj. 9. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

“Ha jön valaki ilyen, akkor tuti, hogy a közelembe sem engedem. Sose engednek olyannak, aki jelent valamit, ennyire nem szolgáltatom ki magamat.”



Na igen. Mert te vagy az első, aki erre megesküszik... tudod, ember tervez...

2019. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy lassan 30 évesen még csak a közelében sem jártam annak az érzelmi állapotnak, amit szerelemnek hívnak, így nem látok túl nagy esélyt, hogy veszélyben legyen az úgynevezett eskum.
2019. máj. 9. 23:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nocsak. Az első őszinte nő a gyakorin?
2019. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy legoptimálisabb. Az optimális már eleve azt jelenti, hogy a legjobb.


De hogy a témához is szóljak, én is szkeptikusabb lettem már x tapasztalat után.

2019. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Attila-m44 ***** válasza:

Nagyon sok embert büntet azzal a sors, hogy pechükre olyan embereket vonzanak, akik aztán bajt hoznak a fejükre...

Én ilyen irányból kezdenék óvatos lépésekkel változtatni.

Az, hogy vannak még "normális" pasik, akik nem okoztak volna csalódást, 1000% eséllyel kijelenthetem. Én is ilyen vagyok, sőt a munkahelyem is tele van ilyenekkel. Csak te most (még) valamiért "azokat" vonzod.. és úgy látod, mintha minden pasi ilyen lenne... de NEM !!!!

2019. máj. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!