Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rossz ötlet elárulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz ötlet elárulni a másiknak, hogy külsőre ő a zsánerünk valamilyen tulajdonsága miatt?

Figyelt kérdés

Pl. nekem bejön a nőkön a magasság, vagy a barna haj, vagy a kreolosabb bőr, ilyenek. De emlékszem ha olyan nőkkel ismerkedtem, akik megfeleltek valamelyiknek (pláne többnek egyszerre) és ezt felhoztam mondjuk randin miután már csókolóztunk is, akkor utána mintha csökkent volna az érdeklődésük/vonzalmuk irántam hogy ezt elmondtam.


De érdekes módon ugyanez létezik fordítva nálam is! Ha egy csaj a külsőmet kezdi el dicsérni nagyon, hogy neki bejönnek általában a szőke férfiak (mint én), vagy a magas férfiak (mint én), akkor valahogy már egy kicsit kevésbé vagyok izgatott utána vele kapcsolatban. Ezek mitől vannak? Már jobb, ha nem mondom ki, hogy nagyon tetszik a másik valamilyen külső tulajdonsága miatt


2019. máj. 14. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyiasítás, fetisizálás kicsengése lesz tőle - még akkor is, ha nem erről van szó.
2019. máj. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzése lesz tőle az embernek mintha nem az adott személy lenne szimpatikus, hanem tök mindegy ki, csak legyen kreol bőre pl. Mintha nem az embert, hanem az előnyös kreol bőrt látná benne. Velem mondjuk még nem történt ilyen, nem fogott el ilyen érzés.
2019. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Mert nem konkrétan neki bokolsz, hanem általánosítasz.

Nekem kék szemem van. A 'kek szemű lányokat szeretem' és a 'nagyon tetszik, hogy kék a szemed' illetve a 'gyonyoru a szemed' között nagyon sok különbség van.

Az első. Tényleg picit olyan, mintha csak azért randiznál velem, mert kék a szemem. A második már ténylegesen is bók, de a harmadik a legjobb.

Alapvetően a tetszik rajtad x dolog sokkal jobb, mint az x típusú csajokat szeretem.

2019. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Hát engem jobban frusztrál,ha azt mondják,nem vagyok az esetük, de ... Nem tudom, miért lehet az, amit tapasztalsz...
2019. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet csak a kivitelezést kell megválasztani! Pl nem azt kell mindani hogy csak azert vagyok veled mert van ez az egy tulajdonsagod!


Nem!!!!!


Hanem ugy hogy tényleg komolyan gondolod és hozza teszed hogy te ezt nem nagyon bírod hanem nagyon szép a borod, a barna hajad, és olyan vagy mint egy amazon! Várj te vagy wonder women?

2019. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért van mert ha elárulja hogy az esete vagy zsánere vagy akkor már úgy érezheted nem kell pedálozzál a csaj megszerzéséért és megtartásáért hisz nagyon bejössz neki és mindig is rólad álmodott. Az a fajta természetes hajtás hogy a kegyeit keresd már elmarad.

Aki ilyen vallomást tesz az egyben alárendelt is lesz. Ami nem túl vonzó általában egy normális kapcsolatban a másik fél szempontjából.

2019. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a baj, hogy elárulod, hogy milyen külső tulajdonság tetszik, hanem az, hogyha ilyen formában fogalmazod meg a bókot, mintha minden nőnek szólna, nem csak az adott partnernek, elveszíti a személyességét az egész.

Meg te sem szereted hallani, hogy a párjelölt úgy dicsér, hogy közben úgy hangzik, mintha bármelyik más magas/szőke férfival lecserélhetne téged.

2019. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

#6 Szegényke:( nem mindenki ilyen kisebbségi komplexusos, mint te.

Egészséges önbizalommal rendelkező ember nem fogja emiatt alárendeltnek érezni magát, az a te bajod, hogy annak érzed magad.

2019. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Hat igen anno a szüleim engem ugy tanítottak hogy a lányoknak bokolni kell udvarolni stb... 20/F és igazuk is van ezzel lehet őket le venni a lábukról és igen tényleg nem ugy kell csinálni hogy az a leírás kb 20 millió masik emberre is igaz de ugy jo ha mondasz egy külső és egy belső tulajdonságot is! Azert csak megis a testet dicsered meg neki + a belsejét is ezzel azt ered el hogy azt gondolja hogy figyelsz rá...
2019. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

8-as szegényke te is :) Azért kérlek vonatkoztass el attól hogy valaki csak a saját lelkiállapotát írhatja le ide.

Egy megfigyelt jelenséget kérdezett a kérdező nem azt hogy magadban hogy érzel.


Az viszont élő megfigyelésem több lánynál is, hogy pl. bevallották a párjuknak, hogy a latin lover típusú fickókat szeretik mint a párjuk. És a fickó az érzéseivel a lánynak visszaélt, szinte bármit megcsinált mellette - mert tudta hogy a lány szerelmes belé (vagy inkább a külsejébe?) és úgyis elnézné neki ezeket, nem hagyná el. Ne szépítsük ez egyfajta kiszolgáltatottság a lány részéről.


Ilyenkor a zsáner fél elveszti az érdeklődését jobb esetben, mint ahogy írta a kérdező, rosszabb esetben meg visszaél a másik fél érzéseivel, " tágítja a kapcsolat határait...".


Ez a jelenséget a nemeket megfordítva is meg lehet persze figyelni.


De akkor jön a jogos kérdés hogy ne beszéljek őszintén az érzéseimről egy párkapcsolatban? Közöttünk kell hogy titkok legyenek?

2019. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!