Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rossz ötlet elárulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz ötlet elárulni a másiknak, hogy külsőre ő a zsánerünk valamilyen tulajdonsága miatt?

Figyelt kérdés

Pl. nekem bejön a nőkön a magasság, vagy a barna haj, vagy a kreolosabb bőr, ilyenek. De emlékszem ha olyan nőkkel ismerkedtem, akik megfeleltek valamelyiknek (pláne többnek egyszerre) és ezt felhoztam mondjuk randin miután már csókolóztunk is, akkor utána mintha csökkent volna az érdeklődésük/vonzalmuk irántam hogy ezt elmondtam.


De érdekes módon ugyanez létezik fordítva nálam is! Ha egy csaj a külsőmet kezdi el dicsérni nagyon, hogy neki bejönnek általában a szőke férfiak (mint én), vagy a magas férfiak (mint én), akkor valahogy már egy kicsit kevésbé vagyok izgatott utána vele kapcsolatban. Ezek mitől vannak? Már jobb, ha nem mondom ki, hogy nagyon tetszik a másik valamilyen külső tulajdonsága miatt


2019. máj. 14. 07:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Végiggondoltam amiket írtatok és a 6-ossal értek egyet. Tényleg nagyon sok minden van abban, amit mond.


Úgy néz ki meg kell tanulnom nem elárulni egy nőnek, hogy valamilyen külső tulajdonsága nagyon vonzó a számomra. Ez még egy kibírható dolog.


10: Szerintem ez csak egy szintlépés inkább. Minthogy megtanulod 5-10-15 éves korodra, hogy nem küldünk szívecskés leveleket annak, akibe szerelmesek vagyunk, vagy nem mondjuk el a másiknak, hogy belé zúgtunk első látásra (mielőtt még bármi kapcsolat kialakult volna köztünk), talán ez is tanulási folyamat része, hogy később pedig erre jövünk rá valamikor, hogy azt sem mondjuk el a másiknak, hogy adott külső tulajdonságai nagyon vonzóak számunkra. Azokból az okokból, amiket te is elmondtál két válasz alatt.

2019. máj. 16. 11:17
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Ki mondta, hogy nem mondjuk el? Nem tudom te hol hallottad ezeket a baromságokat, hogy hol tanítják ezt neked:)
2019. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12. Az élet iskolájában. Tudod, ahol ha ötödjére is pofára esel ugyanazt a dolgot csinálva, akkor rájössz, hogy az egy hiba és nem követed el mondjuk hatodjára is.
2019. máj. 18. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!