Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Nos, adott egy Nő. Szomszédom, több éve.

Szinte soha nem láttam, annak ellenére, hogy 2 ház választ minket el egymástól. A minap sétáltatta a kutyáját, pont előttünk, én pedig épp kint voltam az utcán.

Először lesem esett, hogy ki az, gondoltam hu de jó csaj rá köszönök. Mikor rakoszontem akkor esett le ki is ő. Köszönt, majd érdeklődött. Igaz a kérdés az szinte lényegtelen. Válaszoltam, aztán mentünk a dolgunkra.

Idősebb mint én az tuti. Tippelnem kéne 35 körül lehet, de egy bomba nő az biztos. És a mosolyát nem tudom kiverni a fejemből :D

Időközben kideritettem a nevét, meg találtam facebookon, de mivel nem ismerősöm, igy nem látom az adatlapjat. Nem tudom, hogy van e párja. Mint mondtam Őt sem lattam szinte soha, pasit meg még annyira sem.

Ha bejelolom facebookon, valószínű kiderul, hogy van e valakije. Ha esetleg nincs. Hogyan tudnám a tudtára adni, hogy szimpatikus, és szívesen megismerném? Persze oda mehetnék, és mindhatnam neki, de az életkor különbségből kifolyólag nem hiszem, hogy lenne bátorságom. :D

Esetleg lajkoljam be tök random a képét miután visszajelolt? Vagy, hogy tudnám finoman a tudtára adni?


22 vagyok egyébként.

Köszi a választ :)


2019. máj. 14. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy túl sok esélyed lenne egy 13 évvel idősebb csajnál... de ha már próbálkozni akarsz, várd meg, míg legközelebb sétáltatja a kutyáját, kérdezd meg, hogy hívják az ebet, simogasd meg, kezdeményezz beszélgetést. Utána már bejelölheted, csekkolhatod, van-e valakije.

A lájkolást hagyd, max. alsó tagozatban gondolják azt, hogy ez bármit is jelent.

2019. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igy esélytelen...

Előbb próbálj beszélgetni vele, hány éves, aztán ha jól alakul, akkor hivd el italra vagy valamire...

Ha baratja van, akkor el fogja utasitani, ennyi

2019. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Be ne jelöld már szerencsétlent, hülyegyerek, tök creepy, hogy kiderítetted a nevét úgy, hogy ő nem mondta neked, és amúgy semmilyen kapcsolatban nem álltok.

Nekem ez abszolút ijesztő lenne, nem pedig szimpatikus.

Ha akarsz tőle valamit, akkor inkább legközelebb, mikor látod szólítsd le, beszélgess vele, kérdezd meg a nevét, utána meg csinálhatod ezt a hülyeséget, amit kiterveltél.

Bár őszintén, nekem amikor csak úgy belájkolják valami random régebbi képemet a semmiből szintén nagyon para.

2019. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem én nem sertegettelek, ergo elvarom toled, hogy te se tedd. Kerdeztem. Nem azt mondtam, hogy ezt fogom tenni. Gondolom nem sikerült megtanulnod, hogy megadjuk a masiknak a tiszteletet. Természetesen ment a piros kéz.


#1, #2 köszi. Ment a pacsi! :)

2019. máj. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!