Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond ami miatt nem találok barátnőt?

Figyelt kérdés

Eddig nem sok sikerem volt a lányoknál.

A kinézetem: 190 cm átlagos alkat, vagy talán kicsit vékonyabb. Barna a hajam és a szemem.

A belső: valószínűleg azzal van a legnagyobb baj hogy nem vagyok társasági ember. Eléggé keveset beszélek. Viszont ha megismernék egy lányt akkor vele tudnék miről beszélni, csak ismeretlenül nehéz. És nagyon szeretném őt.

Nem vagyok önbizalomhiányos, sem felénk hanem inkább szerény és szolid.


Ez a gond szerintetek is?


2019. máj. 17. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9# Jah,biztos nem értem.Annyira ismersz,hogy tisztába vagy az életemmel.
2019. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből sajnos nem lehet megmondani. Csak a leírtak alapján nekem szimpatikus lennél. Azzal szerintem nincs gond, ha valaki nem túl beszédes, nem is kell állandóan dumálni, időnként a csendet is lehet élvezni egymás társaságában.
2019. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10


De a kisugárzáson hogyan lehetne változtatni? Én már annyi könyvet olvastam ebben a témában, követtem egy darabig a leírásokat, ideig-óráig működött, de valahogy az igazi áttörés, sosem jött el. Utána jön egy zordabb időszak (most is ebben vagyok, egy kb. 2 hónapos "úgy-ahogy haladok" után, mivel eddig sikerült eszerint csinálni, mostmár nem fog menni, mivel 2 hónap alatt sem jött áttörés, akkor ezután sem fog. Aztán konvergencia és visszaáll az alapállapot, aztán én hülye, megint reménykedni kezdek, jön egy kisebb pozitívabb állapot, szokásos csalódás, zordabb időszak...



Valószínűleg az alábbiak szükségesek a jó kisugárzáshoz, mint alapfeltételek:


Nagyon sok pénz, jómód, kevés munkával, hogy ne kelljen aggódni vagy olyat csinálni amit az ember utál, de mivel jobb nem lehet, ezért mindig marad ez. Ha valakinek nem kell semmi miatt aggódni, az gondolom lazaságot eredményez, ami jó kisugárzás.

Egészség, hogy amiatt se kelljen aggódni

Normális rokonság vagy azt helyettesítendő barátok vagy kapcsolat, hogy emiatt se kelljen félni.

2019. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!