Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem még sosem volt párkapcsolatom akkor az a kinézetem miatt van?

Figyelt kérdés

Meg mindenki másnak akinek 25 éves kora körülig sem volt még barátnője, vagy barátja akkor az a kinézete maitt van?

Magamat nem látom annyira rossznak, de más lehet máshogy látja.

Sosem gondoltam volna hogy így járok.... Mindig azt hittem hogy előbb utóbb nekem is lesz barátnőm de már kezdek rajönni hogy ez nem így van sajnos.


2019. máj. 20. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Photofeeler.com. Ott elválik, hogy tényleg ronda vagy-e, hiába mondják, hogy mindenki csak trollkodni jár oda, nekem nagyon valósnak tűnnek az ottani eredmények.


Pro tipp: ha valakinek ilyen idős koráig sem volt senkije, az többnyire valóban csúnya. Nem kell Oravecz Nóráékra hallgatni: csak a külső dönt. Nyilván nem árt, ha nem vagy mellé egy barom, de az csak egy kis pluszt ad. A különbség a kettő közt, hogy ha megütsz egy alapszintet külsőre, de idióta vagy, akkor a csajok hamar kiábrándulnak belőled - de ha ocsmány vagy, akkor még az ismerkedési fázisig sem jutsz el. Hogy alátámasszam az érvelésemet... nem, screenshotot mutatni lusta vagyok az én photofeeleres eredményeimről, így csak leírom őket (csak a "vonzalom" szempont eredményeit): 3.8, 3.7, 3.1(!!!), 5.4, 4.0, 4.7, 4.2, 3.2(!!!), 5.5, 4.3. Láss csodát! Nem volt még soha senkim. Nyilván semmi összefüggés nincs a pontszámaim és a társkeresési sikertelenségem közt, csak a véletlen műve.


Egyébként én is ugyanúgy voltam, mint te, 17-20 éves koromban csak legyintettem, mondom fiatal vagyok, majd lesz valakim nemsokára, csak kicsit várat magára. És most itt vagyok 25 éves aggszűzként. Ne legyenek nagy reményeid, de vigasztaljon, hogy nem vagy egyedül.

2019. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy nem vagyok már szűz, szexre találtam már lányokat akiknek bejöttem, de barátnőt nem találok:(
2019. máj. 20. 20:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, akkor meg nem értem a kérdést. Szexkapcsolatnál meg végképp nem számít más, csak a külső. Mindenesetre szívesen cserélnék veled. :D
2019. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!