Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legnagyobb átverés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb átverés amivel találkoztatok párkeresés során?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem valakivel az interneten, és kiderült, hogy ő több dologban sem mondott igazat magáról. Még abban sem vagyok biztos, hogy egyedülálló.
2019. máj. 22. 09:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A társkereső oldalak, üzemeltetői kamuprofilokkal, botokkal, animátorokkal, pl parom.hu, csajokespasik, cupydo, de kb az összes ilyen.
2019. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
"Már rég túl vagyok az exemen, csak barátok vagyunk."
2019. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
1: Mik azok a botok és animátorok? A hamis profilokat elég sokan írják itt.
2019. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítanék: olyan esetekre gondolok, amikor egy létező ember ültetett fel :)
2019. máj. 22. 09:29
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem elég gyakori jelenség főleg ha nőként keresel párt. Persze ha bele futsz egy ilyenbe szarul esik de emelt fővel menni kell tovább és tanulni az esetből. Unaloműzés, ego tuning, vagy szimplán lelki defekt. Nem is kár az olyanért.
2019. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Csak a szokásos. Elfelejtette elmondani, hogy két gyerekes családapa.
2019. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta különélt a feleségétől, aki le is költözött vidékre, csak éppen nem tudott róla. (mármint a feleség)
2019. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Társkeresőn ne lepődj meg ha problémás emberek vannak fent, úgymond a legalja emberek gyűjtőhelye minden társkereső. Nyilván utolsó lehetőségként regisztrálnak fel, mert a való életben senki sem áll velük szóba.


Testvérem 2-3 éve olyan fickóval ismerkedett meg társkeresőn, hogy 34 évesnek mondta magát, meg szinte nem volt olyan szakma amihez állítása szerint nem értett. Testvérem nagyon naiv, de én első perctől kezdve röhögtem rajta, mert tudtam hogy kamu. Körülbelül fél évig éjjel nappal hívta telefonon, azt mondta vállalkozása van, jogásznak tanult csak nem fejezte be és nagyon gazdag stb. Aztán fél év után megmutatta testvérem a képét és elájultam. Körülbelül 15-20 éves kép volt és az emberke egy elvált 49 éves pali volt csak jól tartotta magát és vastagon munkanélküli volt. Gyakorlatilag 15 évet tagadott le a korából, amit testvérem bekajált. Szerencsére nem lett közöttük semmi, mert a pali egy pszichopata állat, akitől a 15 éves lánya el lett tiltva, nem láthatta kicsi kora óta. De még így a kezdeti füllentések után sem lett volna gyanakvó testvérem, ő teljesen elfogadta hogy letagadta a valós korát, a gyerekét meg a többi dolgait.


Olyan kapcsolat ami hazugsággal indul, jobb el se kezdeni.

2019. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

"egy nagyon jó ismerősömmel élek albiban" - Az a nagyon jó ismerős, mint később kiderült Facebookon, a menyasszonya. Végül is a menyasszony elég jó ismerős 😀...

"az utóbbi időben nagyon magányosnak éreztem magam, de most úgy döntöttem, hogy megpróbálom a társkeresőt" - Valóban magányos lehetett, hiszen a csaja 500 km-re külföldön él, párhavonta látták csak egymást, addig is kellett valami szórakozás, na meg az egótuning.


Ja az örök klasszikus, amikor csukott szájjal mosolyog a képeken, aztán élőben derül ki, hogy rohad a foga és brutális szájszaga van.

2019. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
185 cm magas vagyok, élőben max 170. Sportos, határozott srác: komoly beszédhibás és idegsérülése van ami miatt észrevehetően rángatózik.
2019. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!