Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legnagyobb átverés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb átverés amivel találkoztatok párkeresés során?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem valakivel az interneten, és kiderült, hogy ő több dologban sem mondott igazat magáról. Még abban sem vagyok biztos, hogy egyedülálló.
2019. máj. 22. 09:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
A csajjal nem lehetett élőben beszélni, csak írásban.
2019. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#3 bot, robot. Program ami úgy tesz mintha élő ember lenne, pl a kamuprofilok nevében köszön, kacsint, és a naiv pasi azon fellelkesülve, hogy egy dögös csaj érdeklődik, előfizet hogy válaszolni tudjon, de nincs több válasz.


Animátor ugyan ez, csak élő ember kezeli a kamuprofilokat, és nyilván többet tud mint egy bot.

2019. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem én, apukám keresett magának neten párt. Találkozott egy nővel, beültek meginni valamit, de mivel apukám vezetett, nem ivott alkoholt (egyébként meg-megiszik egy pohárral). A nő is üdítőt kért, merthogy ő sosem iszik. Aztán valahogy a beszélgetésből kiderült, hogy fejből tudja kb minden ital árát.

Apukám hagyta is a nőt, amúgyse jött be annyira. Majd néhány hónappal később látta egy szupermarketben a kasszánál: olcsó tömény, 5 literes kannásbor.

2019. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
49%

Úgy csinált, mintha szeretne engem, akarna, aztán végül kinyögni, hogy csak hülyített és már nincs értelme, hogy tovább hülyítsen.

Az ilyen nők miatt nem mernek kezdeményezni a férfiak :)

2019. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19%

Randi után közölte velem, hogy nem vagyok az esete és hogy ő "nem úgy gondolta" (mert ugye a randit lehet másképp is gondolni ezek szerint). Mindezt úgy, hogy hetekig egymás mellett dolgoztunk, tehát bőven látott már előtte. Bővebben itt, de a blogom amúgy is az engem ért átbszásokról szól. Ahhoz képest, hogy azt ígértem, nem linkelem soha sehova a blogot, ez már a második vagy harmadik alkalom, de fölösleges bemásolni az egész történetet.

[link]

2019. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Feltűnően sokat beszélt anyagiakról, igazából már a kezdetektől voltak vörös zászlók, valahogy úgy éreztem, hogy a pénzével akar összeszedni. Többször mondtam neki, hogy nem igazán érdekelnek ezek, mert elég jól állok anyagilag. Szóval már netes beszélgetésekkor is előjött, hogy neki Audija van, vagy jajj most jött a boltból 80 ezret költött stb.

Aztán amikor sor került a randira sok vicces dolog volt. Odajött valóban egy Audival, csak éppen a hátulján rajta volt, hogy melyik autókölcsönzőből van... :D

Nagy Aliexpress vásárló vagyok, felismerem az ilyen kínai hamisított vackokat. Na az órája pont ilyen volt, nem volt szerencséje mert pont pár nappal azelőtt mutogattam tesómnak azt az órát, hogy milyen jó lenne neki és csak pár ezer forint. De azért ő eljátszotta, hogy fú de drága volt (még a márkát sem találta el egyébként aminek a hamisított verziója volt).

Aztán mondta, hogy melyik cégnél dolgozik ügyvezető igazgatóként. Csináltam pár promóciót a cégnek és ismerem az ügyvezetőt... :D

Meg volt még pár ilyen pénzzel villogós dolog amiről egyértelműen tudtam, hogy kamu. Szerencsétlen pont kifogta azokat a dolgokat amikről elég sokat tudtam. Nem zavart volna, hogy nem milliomos de ez a rengeteg kamu nagyon odavert.

2019. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom te vagy a nő. Ez sajnos nagyon gyakori dolog. Óvatosan az internetes ismerkedéssel. Hát megvan a szimpátia, néhány napon belül találkozót kell kérni.
2019. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
*ha megvan
2019. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
5%
Kíváncsian várom az indoklást, hogy az én (#15) negatív élményem miért kapott ilyen negatív véleményt, míg mások közel sem ennyire vészes átqrását miért hallgattátok hümmegve, bólogatva, együttérzően.
2019. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
8%
#19 arra, hogy incel, ugranak. Na meg csak a nőket verhetik át a "szemét pasik"
2019. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!