Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér emberek a kövérekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér emberek a kövérekkel alakítanak ki párkapcsolatot, a vékonyak meg a vékonyakkal?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A Real kövér az igen , akinek a hasán van egy +10 kiló a többi testrésze rendben az nem fog kövérekkel kialakítani ..
2019. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet általánosítani.Csak nehezen fogadják el az emberek,hogy egy sovány férfinak kövér a kedvese.Nekem volt nálam 100 kg-mal súlyosabb partnerem,s nagyon furcsán néztek ránk.....
2019. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kövér nő vékony férfivel mindennapos. Ha fordítva működne jacht vagy Mercedes nélkül, akkor én nem hisztiznék itt nap mint nap.
2019. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Sok kövér nőt látni vékony férfivel. Viszont fordítva csak úgy lehetséges ha a férfi a követsége melett kő gazdag! Másképp nem lesz vékony nője!
2019. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát a mi volt szomszédunk egy nagy kövér pasi volt egy csinos feleséggel, semmi extra anyagi helyzet, imádták egymást. Apám is egy zömök pocakos ember volt, anyám egy kis filigrán nő. Nekem is bejönnek a pocakos, aputestű férfiak. Nem mondom, hogy a kövérek, mert szeretem az izmokat, de nem baj ha fedi zsír. MIndenkinek más jön be
2019. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!