Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanítanak nekünk ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanítanak nekünk ezek az élettörténetek az ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy srác, aki alapvetően elég jó családban született. Iskolás éveiben nem érdekelte a bulizás, hanem csendes, visszahúzódó volt, mialatt az osztálytársnői fenekét a nagyszájú, cigizős fiúk fogdosták. Mikor elkezdett ismerkedni, akkor illedelmes, tisztelettudó volt a nőkkel. Nem sütött el szexuális poénokat, sőt bocsánatot is kért a lányoktól, ha megbántotta őket. A nők azt mondták, hogy nagyon rendes srác, de többségük azt mondta, hogy nem szeretne többet. Sosem vágyott egyéjszakás kalandokra, hanem egy szeretetteljes, komoly párkapcsolatot szeretett volna, amiben őszintén szerethet egy nőt, aki viszonozza. De ez sajnos nem igen akart összejönni... Volt egy 3 hetes kapcsolata, de a nő dobta, mondván, hogy unalmas. 25 éves, és még szűz...


Most nézzünk egy másik történetet, de egyúttal egy valódi személlyel, aki tényleg létezett:


Eazy-E (eredeti nevén: Eric Lynn Wright) Amerika egyik legveszélyesebb településén, Comptonban született. Az iskolából kirúgták, és ahelyett, hogy tisztességes életet kezdett volna el élni, kábítószert kezdett el árulni. Később ezzel felhagyott, de továbbra sem lett "jófiú", mert néhány sráccal megalapította az N.W.A. nevű gengszter rap bandát. Az együttes botrányairól, durva, szókimondó szövegeiről volt híres. A zenekart kikiáltották "a világ legveszélyesebb bandájának". Hogy Eazy mennyire "tisztelte" a nőket, azt "megcsodálhatjuk" az általa énekelt dalokban, illetve a "Straight Outta Compton" című életrajzi filmben.


Az eredmény: Megszámlálhatatlanul sok nővel lefeküdt, 5 különböző nőtől volt gyereke. Soha nem voltak gondjai az ismerkedéssel.


Mire tanítanak minket ezek a történetek?


2019. máj. 27. 22:27
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

#18


Köszi a tippeket, de hogy őszinte legyek nem hunyászkodok meg a lányoktól, és nem félek tőlük. Amit szeretnék tőlük azt megkapom, de ezt sosem annak köszönhettem, amit a nők tanítanak.


A "fazon" meg alfahím volt, mert felnőtt egy olyan helyen, ahol sokan nem bírnák ki. Volt stílusa: laza, vagány, bátor volt, és nagyszerűen rappelt/énekelt. A nők tanítása szerint az ilyen ember viszont nem lehet náluk sikeres, mert nem veszik komolyan, max a k**vák. Ez azonban hamis tanítás. Számos nő él párkapcsolatban gengszter pasival, és hűséges hozzá, tehát szereti. Ellenben számos pasi él úgy, amint azt az első fiktív történetben megírtam.

2019. máj. 28. 00:18
 22/56 A kérdező kommentje:
80%-os, azt kell mondanom, te nagyon bunkó vagy...
2019. máj. 28. 00:23
 23/56 anonim ***** válasza:
88%

Mondom, adok leckéket bunkózásból.

Te, azt miért nem írtad, hogy konkrétan AIDS-ben halt meg? Azt elsőre levettem, hogy gyerekkora óta drogfüggő volt. A magánélete egy romhalmaz.

De irigyek vagytok rá, mert ha van egy rakat zabigyereke, akkor biztos, hogy életében kettőnél többször szexelt. Igaz, hogy AIDS-ben halt meg 31 évesen, de aprócska áldozat.

2019. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
87%

#18-al teljes mértékben egyetértek.

Ha valaki magát jofiukent jellemzi, akkor hangosan szólnak a veszharangok a fejemben.

Egy normális pasival sem találkoztam, akinek magától eszébe jutott ezt a szót hasznalni saját maga jellemzesenel.

2019. máj. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
23%

#11


A magyarországi cigányoktól nem félek. Ahogyan a kérdező is írta, a nyócker komolytalan. Oda én is csak levegőzni szoktam járkálni. A múltkor is hajnalban pár ciágny késekkel fenyegetett engem, alig bírtam ki, hogy ne röhögjem ki őket, de végül elbeszélgettem velük és nem lett semmi.


A helyzet az, hogy olyan helyen nőttem fel, ahol kisebség voltam. Így napi szinten értek atrocitások és nem ritkán többszörös túlerőben kellett küzdenem. Rá lettem kényszerítve, hogy kemény legyek. Ami itt Magyarországon van, az kész vicc.


Az egyik ismerősöm is amikor anno Magyarországra jött bulizni és egy helyi kötekedni kezdett vele ő csak bemosott egyet neki és az ki is feküdt.

A hírekben is mindig csak olyat olvasni, hogy „román megvert egy magyart” meg „félholtra vertek szerbek magyarokat” stb. Ilyen helyen nőttem fel amúgy én is. Szóval itt Magyarországon had ne kelljen már féljek egy gyökértől sem.


A lányokkat meg meg merem szólítani. Ezzel nem volt gondom sosem. De ez nem jelent semmit, a mai lányok annyira flegmák, hogy hiába mondok nekik bármit is csak azt a hülye telefont simogatják egész idő alatt. Én folyamatosan a szemükbe nézek, de ők csak azt a sz.rt nyomogatják és kb mintha falnak beszélnék.


=============================


Azt meg látom, hogy mindenki értetlenkedik Eazy-E kapcsán, de utánakeresni, ami kb 3-4 kattintás már senki nem veszi a fáradságot.


#18


Nem vagyok egy félős típus, hogy őszinte legyek. De ez nem szokott kiderülni rólam.


Ellenben a mondanivalód könnyen megcáfolható.

Ha rejtett kamerás prank-videókat nézünk a youtubon akkor ha férfi-nő párokat lázunk, akkor az ijesztés után az esetek több mint felében a pasi elrohan. Ezt halálkomolyan mondom, az öcsémmel egyszer órákig ilyen videókat néztünk és baromi sokszor ha párokat ijesztgetnek, akkor a férfi egyszerűen elfut.

Tehát a gyáva férfiaknak nincs bajuk az ismerkedéssel.


Ellenben a múltkor én pl a Blaha környékén járkáltam este és láttam, hogy egy sörösüveget széttört valaki, mert tökön rúgták. Egyből odamentem segíteni és megkérdeztem, hogy jól van-e. Mire az aki tökön rúgta, nekem akart ugrani és ordítani kezdett rám.

Tudod mit csináltam? Semmit. Mozdulatlanul álltam ott és végig mérgesen néztem a szemébe. Olyan dühösen néztem, hogy a többiek engem kezdtek nyugtatni, hogy minden rendben van ne csináljak semmit.


És mégis sikertelen vagyok a nők szemében.


A nők nem kérnek a bátor pasikból. Nekik a nagydumás macsók kellenek hamis egóval.


#25


Magamat sosem tartottam jófiúnak, sem rosszfiúnak. Inkább amolyan független kívülállóként tekintek magamra.

2019. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

#24


Tévedtem, te nem bunkó vagy, hanem tahó. :D Meg a másik az, hogy mivel te nő vagy, neked nem is áll jól.


Egyébként egy korábbi kommentemben utaltam rá, hogy Eazy felelőtlen volt. Igen, 31 évet élt, rövid élete volt, viszont hiteles ember volt. A stílusa nagyszerű volt, mert természetes lazaság áradt belőle. Ő nem olyan volt, mint a tejfelesszájú "kemény csávók", akik azért, mert megdugnak egy részeg tinipitsát a diszkóban, meg elszívnak egy füves cigit, már gengszternek, maffiózónak képzelik magukat.


De egyébként Ezay-t példaként említettem, az első történet ellenpárjaként. Érzékeltetni akartam a két story közti különbséget, és őt érdemesnek találtam rá hivatkozni. Az N.W.A. a világ legveszélyesebb zenekara volt, ezért kiváló példa az egyik frontember.


Tupac Shakur egyébként hasonló életet élt, (hasonló zenét is játszott) viszont ő nem lett volna jó példa, mert egy mélyen gondolkodó ember ember volt, aki foglalkozott a társadalmi problémákkal, ő nem volt gengszter (noha a legnagyobb gengszter rappernek tartották).


Érdemes azért belegondolni, hogy ezek a férfiak a 90-es években éltek. Az, hogy manapság ilyenek nincsenek, a feminizmus agymosásának köszönhető, ami a férfiakat elrontotta.

2019. máj. 28. 00:52
 27/56 anonim ***** válasza:
92%

Hááát, aki egy nőgyülölő csávót tekint példaképnek, akinek 6(!) nőtől van gyereke, azt nem is nézem sokba, ne haragudj,kérdező és az ilyentől mentsen meg a jó isten, még egy dugás erejére is!


Érdekes, én még olyat nem olvastam, hogy valakinek a cigánysorról jött, Semmelweissen doktorált csávó a példaképe, akinek most hirtelen nem tudom a nevét. Vagy bárki azok közül a romák közül, akikre lehetett a közelmúltban szavazni, hogy ki nyerjen meg valami díjat. Volt ott ápolónő, költő,műfordító, zenész,stb.


Aki egy olyan embert csodál, akit beszippantott a környezete, szétdrogozta az agyát,AIDSet kapott és csinált egy rahedli pulyát, az nálam leírta magát.

2019. máj. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

Nem volt nőgyűlölő. Amennyire én látom, őt az üzlet érdekelte, abszolút nem érzett a nők iránt sem szeretetet, sem gyűlöletet. Nem tisztelte a nőket, de nem is utálta őket. Szexelni szeretett, és aki szétrakta neki a lábát azt megdugta.


Egyébként meg azt ti sem tagadhatjátok, hogy a zenekara egy történelmi együttes volt, hiszen olyat vittek véghez, amit előtte senki.

2019. máj. 28. 01:12
 29/56 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszokat.


Viszont térjünk rá az 1. story-ra:


Az első történet főhőse - és akikre jellemző a történet - miért sikertelen?

2019. máj. 28. 01:14
 30/56 anonim ***** válasza:
85%
A szűz csávóról kihagytál egy s mást. Milyen a háttere,stb.? Bizony ez rájátszik.
2019. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!