Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanítanak nekünk ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanítanak nekünk ezek az élettörténetek az ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy srác, aki alapvetően elég jó családban született. Iskolás éveiben nem érdekelte a bulizás, hanem csendes, visszahúzódó volt, mialatt az osztálytársnői fenekét a nagyszájú, cigizős fiúk fogdosták. Mikor elkezdett ismerkedni, akkor illedelmes, tisztelettudó volt a nőkkel. Nem sütött el szexuális poénokat, sőt bocsánatot is kért a lányoktól, ha megbántotta őket. A nők azt mondták, hogy nagyon rendes srác, de többségük azt mondta, hogy nem szeretne többet. Sosem vágyott egyéjszakás kalandokra, hanem egy szeretetteljes, komoly párkapcsolatot szeretett volna, amiben őszintén szerethet egy nőt, aki viszonozza. De ez sajnos nem igen akart összejönni... Volt egy 3 hetes kapcsolata, de a nő dobta, mondván, hogy unalmas. 25 éves, és még szűz...


Most nézzünk egy másik történetet, de egyúttal egy valódi személlyel, aki tényleg létezett:


Eazy-E (eredeti nevén: Eric Lynn Wright) Amerika egyik legveszélyesebb településén, Comptonban született. Az iskolából kirúgták, és ahelyett, hogy tisztességes életet kezdett volna el élni, kábítószert kezdett el árulni. Később ezzel felhagyott, de továbbra sem lett "jófiú", mert néhány sráccal megalapította az N.W.A. nevű gengszter rap bandát. Az együttes botrányairól, durva, szókimondó szövegeiről volt híres. A zenekart kikiáltották "a világ legveszélyesebb bandájának". Hogy Eazy mennyire "tisztelte" a nőket, azt "megcsodálhatjuk" az általa énekelt dalokban, illetve a "Straight Outta Compton" című életrajzi filmben.


Az eredmény: Megszámlálhatatlanul sok nővel lefeküdt, 5 különböző nőtől volt gyereke. Soha nem voltak gondjai az ismerkedéssel.


Mire tanítanak minket ezek a történetek?


2019. máj. 27. 22:27
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
96%

Fogsz egy KITALÁLT történetet, és idepötyögöd, hogy tessék, neked van igazad, a rendes fiúk nem kellenek senkinek.

De a valóságból egyetlen egy példát nem tudsz felmutatni!

Szerintem ez pontosan azt igazolja, hogy nincs igazad.

2019. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
84%

"Én is olyan akarok lenni mint Mohammed Bello Abubakar. Rengeteg nővel szexelni, "


EZ ilyen tipikus lúzer pasi álom. Egy nőt is alig tud összeszedni, de erről álmodozik. Szánalmas.

2019. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

"Fogsz egy KITALÁLT történetet, és idepötyögöd, hogy tessék, neked van igazad, a rendes fiúk nem kellenek senkinek."


A történet olyan értelemben kitalált, hogy nem egy konkrét személyről van szó benne. Az élethelyzet amit viszont a történetben felvázoltam, VALÓSÁG. Itt az oldalon is megszámlálhatatlanul sok olyan topik van, amit olyan pasik nyitottak, amik hasonló helyzetben vannak. Akik csajozós tanfolyamokra járnak, azok többsége is kedves srác, és nem találnak barátnőt. Javaslom, olvasd el ezzel kapcsolatban Zsedényi Csaba könyvét, hogy megértsd, bizonyos srácok milyen helyzetben vannak.

2019. máj. 28. 10:17
 44/56 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj hogy nem vagy képes felfogni hogy sok rendes pasi csak azert nem talal nőt mert 1. abszolut nincs tisztaban a kategoriajaval es afelett keres ( esely nulla) 2. semmi nincs benne amivel megfogna a nőt mert beszélni se tud.


A parom tipikusan 1-es, megis idővel mindig akadt bnő, mert volt bátorsaga meg van elképesztő humora. Amúgy meg bizonyos okokból sokkal hátranyosabb helyzete volt mint csomó mas lúzer pasinak aki nyavajog. De a 10.pofon utan se vesztette el a hitét es tovabb próbálkozott. Gazdagnak éppen nem az, leszázalekolt, sokat volt kórházban, pénze sose volt - megis volt modell bnője is, 7 évre...aztan persze akadt aki nem colt hozzávaló. Szóval vmi minimális kell a nöknek ami megfogja, nem kell ahhoz bunkó alfanak lenni.

2019. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

". abszolut nincs tisztaban a kategoriajaval es afelett keres ( esely nulla)"


Ezt kifejthetnéd érthetőbben.

2019. máj. 28. 10:35
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Hat pl csak a szep vekony lanyokat veszi eszre mikor o maga tulsulyos es elonytelen kulseju pl, es meg szemelyisegben sem mutat vmi hude vonzot.
2019. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg azok után a nők után sóvárogsz, akiknek egy gengszter az ideáljuk?
2019. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

"Hat pl csak a szep vekony lanyokat veszi eszre mikor o maga tulsulyos es elonytelen kulseju pl, es meg szemelyisegben sem mutat vmi hude vonzot."


Részben egyetértek veled, de részben nem.


Mit jelent az, hogy előnytelen külsejű? Pl. ha Quasimodo, (tehát torz ember), akkor nem csak a vékony, szép nőknél, hanem semmilyen nőnél nincs esélye, még én is megijednék tőled.


Ha viszont valaki csak dagadt, viszont jól öltözködik, és jó a humora, megkaphat egy rakás csinos nőt is, mert a lányoknak nagyon sokat számít a személyiség.


Tévedés az, amit terjesztenek, hogy csak annak lehet esélye a jó csajoknál, aki maga is jól néz ki. 5 perc séta a városban és egy rakás olyan pasit lehet látni, aki nem egy Brad Pitt, de mégis szép, formás alakú nőnek fogja a kezét.

2019. máj. 28. 12:20
 49/56 anonim ***** válasza:
16%

#35: Szóval a srác megszedte magát drogból, de nem igazi rosszfiú. Légyszi, definiáld már, hogy milyen az igazi rosszfiú... :D Tényleg fájdalmas, amikor saját magatoknak is ellentmondotok. És az a még durvább, hogy itt erre van igény. Van a két szélsőség: Az egyik nőgyűlölő, a másik meg a nőket csak és kizárólag tökéletes színben akarja felmutatni.

Azért azt, hogy droggal megszedte magát, elég vicces összehasonlítani az általad felvázolt helyzettel. Amúgy nyugi csajozok pénz nélkül.

(Arról inkább nem beszélek, hogy milyen jellegű nőktől hallottam eddig a muci szót... :D)


#36: "az az incel, aki akarna nőt, de nem jön össze, és szűz. Mint a példában az első, aki a kérdező."

Ez a másik jellegzetes durva dolog az oldalon. Úgy dobálóztok szavakkal, hogy fogalmatok sincs róla...


"Írjatok egyetlen ismert embert vagy kitalált személyt, akire illik az első leírás! Vajon miért nem sikerül?"

Azért, mert... Hú, jó pár ilyen ismerősöm van. Valamilyen rejtélyes oknál fogva sikerült. Én kérek elnézést. Ráadásul, a nő ismerőseim is lazán mondanak ilyen emberkéket. Igazából csak itt van ez a csőlátású női had, aki nem tud.


"Aki ennyire kihangsúlyozza, hogy ő rendes és kedves, az valójában nem az!"

Ja, írtam, hogy ez egy kedvenc logikátlan érvetek. Akkor most menj és az olyan válaszokhoz, ahol nők azt írták, hogy "érett és intelligens nők", írd már oda, hogy ők nem azok, mert leírták valamelyik tulajdonságuk.


#38: Nem, a rendes srácokról nem ez derül ki. Pont azért rendes srácok. Attól, hogy ti a rendes srác kategóriára próbáltok valamit folyamatosan ráhúzni, mint mondjuk a rasszisták, még nem lesz úgy.

2019. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%

ezert irtam, hogy meg szemelyisegben sem kompenzalja a külso hianyossagait.

én is ismerek látok sok oylan sracot, aki nem olyan hűde bomba pasi, a barátnőjük kategóriákkal jobb nő, mint amilyenek ők pasiban. de ők valszeg olyan személyiségek, amivel megnyerik a nőt. beszédesek, extrók, szociálisak, viccesek, magabiztosak.

ha valaki se nem néz ki jól, se nem megnyerő személyiség, akkor az álmodozhat a szép lányokról, de elég kevés esélye lesz megszerezni egyet.

PL

egyébként én nem vagyok egy bombanő. szép az arcom, de dagi vagyok, és nem homokóra, hanem alma alkat, szóval szerencsétlenebb. amúgy nem bálna, 70 kiló kb szóval túlsolyos de nem a lefolyok a székről kategória.

van eg barátnőm aki elég bomba csaj. na most, csomó ilyen lúzer pasi jött oda hozzánk, hogy vele beszélgessen, engem meg levegőnek néztek. pedig legtöbbnél még jobban is néztem "szintben", és személyiségileg is elég creepy meg tényleg lúzer volt némelyik. aztán ezek sírnak, hogy nem találnak jó nőt. hát persze, mert pl engem átlag jucit levegőnek néznek, ha bomba betti is ott van...

2019. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!