Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanítanak nekünk ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanítanak nekünk ezek az élettörténetek az ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy srác, aki alapvetően elég jó családban született. Iskolás éveiben nem érdekelte a bulizás, hanem csendes, visszahúzódó volt, mialatt az osztálytársnői fenekét a nagyszájú, cigizős fiúk fogdosták. Mikor elkezdett ismerkedni, akkor illedelmes, tisztelettudó volt a nőkkel. Nem sütött el szexuális poénokat, sőt bocsánatot is kért a lányoktól, ha megbántotta őket. A nők azt mondták, hogy nagyon rendes srác, de többségük azt mondta, hogy nem szeretne többet. Sosem vágyott egyéjszakás kalandokra, hanem egy szeretetteljes, komoly párkapcsolatot szeretett volna, amiben őszintén szerethet egy nőt, aki viszonozza. De ez sajnos nem igen akart összejönni... Volt egy 3 hetes kapcsolata, de a nő dobta, mondván, hogy unalmas. 25 éves, és még szűz...


Most nézzünk egy másik történetet, de egyúttal egy valódi személlyel, aki tényleg létezett:


Eazy-E (eredeti nevén: Eric Lynn Wright) Amerika egyik legveszélyesebb településén, Comptonban született. Az iskolából kirúgták, és ahelyett, hogy tisztességes életet kezdett volna el élni, kábítószert kezdett el árulni. Később ezzel felhagyott, de továbbra sem lett "jófiú", mert néhány sráccal megalapította az N.W.A. nevű gengszter rap bandát. Az együttes botrányairól, durva, szókimondó szövegeiről volt híres. A zenekart kikiáltották "a világ legveszélyesebb bandájának". Hogy Eazy mennyire "tisztelte" a nőket, azt "megcsodálhatjuk" az általa énekelt dalokban, illetve a "Straight Outta Compton" című életrajzi filmben.


Az eredmény: Megszámlálhatatlanul sok nővel lefeküdt, 5 különböző nőtől volt gyereke. Soha nem voltak gondjai az ismerkedéssel.


Mire tanítanak minket ezek a történetek?


2019. máj. 27. 22:27
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

#42


Akkor mondj nekem olyan hetero pasit, aki nem szeretne sok nővel szexelni.

Illetve ajánlom a válaszom többi részének elolvasását is!


#43


Persze. Ismerek én is egy csomót. Akiknek van csajuk azok semmivel sem jobb vagy rosszabb emberek, mint akiknek nincs. És unom már, hogy ilyen hülyeség miatt egyből ítéletet hozunk más emberek fölött.


#44


Sosem kerestem a kategóriám feletti nőket. Egy átlagos nővel is megelégednék. Ha objektívan vesszük akkor a nők alsó 20-30%-át leszámítva bárki megfelelne nekem.

Az pedog, hogy mit értesz „bátor férfi” alatt az számomra még most is rejtély. Hozzá mer szólni és oda mer menni a nőkhöz? Ez nálam pipa. Akkor most én is bátor vagyok? Akkor miért vagyok mégis sikertelen?


#46


Átlagosnál szebbnek mondanak mások. Szálkás izomzatú sportos testem van (ami állítólag a nők kedvence). Ápolt vagyok és magas (180 cm).

Ellenben szupermodelleket sosem kerestem. Átlagos testalkatú nőknek én bőven örülök. De még nem volt semmi...


Az pedig, hogy mit értenek a nők megnyerő személyiség alatt az mégegy rejtély számomra. Mert ha a szokásos határozottmagabiztostudjamitakar sablonszövegeket, akkor egy rakás férfit tudok mondani, akinek van párkapcsolata és magáról mind ezt hirdeti, de alaposabban megismerve kiderül, hogy csak hamis egója van.

2019. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
84%
Ma front van hogy az összes pasi itt nyíg mert nem kapnak nőt :-D
2019. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent plauzabilis reakciót az általam komoly argumentumokkal alátámasztott állításokra.

Ezt argumentum ad hominemnek nevezik ügyvédi nyelvben. Várok további releváns válaszokat.

2019. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
#53-as, te most lényegében rajtunk, vadidegeneken kéred számon, hogy miért nem kellesz a nőknek?
2019. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
91%

Muszáj vmi önigazolást keresniük, hogy ők nem tehetnek róla csak a franya nők :-)


Mondjuk ha kimegyek az utcára a legritkább esetben látok szep ffit szep nővel, a zöme messze átlagos vagy az alatti, szóval vmi nem stimmel az ideológiával :-D

2019. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
21%

#50: "én is ismerek látok sok oylan sracot, aki nem olyan hűde bomba pasi, a barátnőjük kategóriákkal jobb nő, mint amilyenek ők pasiban."

Jó, jó, ez szépen hangzik... De mutasson már valaki egy ilyen párost. Régebben volt ilyen jellegű kérdés, akkor kaptam pár képet olyan párosokról, ahol "elvileg" a nő mérföldekkel jobb volt. Konkrétan az egyik párosnál a férfi személyi edző volt, a nő pedig teljesen átlagos... Ez nálatok az a felállás, amikor a nő kategóriákkal jobb? :D


"van eg barátnőm aki elég bomba csaj. na most, csomó ilyen lúzer pasi jött oda hozzánk, hogy vele beszélgessen, engem meg levegőnek néztek. pedig legtöbbnél még jobban is néztem "szintben", és személyiségileg is elég creepy meg tényleg lúzer volt némelyik. aztán ezek sírnak, hogy nem találnak jó nőt. hát persze, mert pl engem átlag jucit levegőnek néznek, ha bomba betti is ott van..."

Miért van az, hogy ilyet csak olyan lányoktól hallok, akikhez amúgy sorban odamennek, de valamiért ezeket a srácokat lazán elfelejtik? És miért van az, hogy diszkóban a legdagadtabb, legrondább csaj közelében is látni pasit? Tényleg. Mire jók ezek a mesék?

2019. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!