Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanítanak nekünk ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanítanak nekünk ezek az élettörténetek az ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy srác, aki alapvetően elég jó családban született. Iskolás éveiben nem érdekelte a bulizás, hanem csendes, visszahúzódó volt, mialatt az osztálytársnői fenekét a nagyszájú, cigizős fiúk fogdosták. Mikor elkezdett ismerkedni, akkor illedelmes, tisztelettudó volt a nőkkel. Nem sütött el szexuális poénokat, sőt bocsánatot is kért a lányoktól, ha megbántotta őket. A nők azt mondták, hogy nagyon rendes srác, de többségük azt mondta, hogy nem szeretne többet. Sosem vágyott egyéjszakás kalandokra, hanem egy szeretetteljes, komoly párkapcsolatot szeretett volna, amiben őszintén szerethet egy nőt, aki viszonozza. De ez sajnos nem igen akart összejönni... Volt egy 3 hetes kapcsolata, de a nő dobta, mondván, hogy unalmas. 25 éves, és még szűz...


Most nézzünk egy másik történetet, de egyúttal egy valódi személlyel, aki tényleg létezett:


Eazy-E (eredeti nevén: Eric Lynn Wright) Amerika egyik legveszélyesebb településén, Comptonban született. Az iskolából kirúgták, és ahelyett, hogy tisztességes életet kezdett volna el élni, kábítószert kezdett el árulni. Később ezzel felhagyott, de továbbra sem lett "jófiú", mert néhány sráccal megalapította az N.W.A. nevű gengszter rap bandát. Az együttes botrányairól, durva, szókimondó szövegeiről volt híres. A zenekart kikiáltották "a világ legveszélyesebb bandájának". Hogy Eazy mennyire "tisztelte" a nőket, azt "megcsodálhatjuk" az általa énekelt dalokban, illetve a "Straight Outta Compton" című életrajzi filmben.


Az eredmény: Megszámlálhatatlanul sok nővel lefeküdt, 5 különböző nőtől volt gyereke. Soha nem voltak gondjai az ismerkedéssel.


Mire tanítanak minket ezek a történetek?


2019. máj. 27. 22:27
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
90%

A mártírokat csak az oroszlánok szeretik.

De egyébként nagyon szépen megfogalmaztad, hogy gyáva puapöts vagy, aki egy 50 kilós lánnyal szemben sem mer tökösen viselkedni.


Még hogy gengszter élet...ott sz.arnád össze magad a nyóckerben délután kettőkor, ha Lakatos Romeó tüzet kér. De akkor is, ha a kishúga.

2019. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

#11


Kicsit félreértetted a kérdést. Nekem alapvetően nincsenek gondjaim az ismerkedéssel.


A "nyócker" mára komolytalan. :-)


Comptonban viszont - ahol Eazy felnőtt - igazi gengszter élet van:


"Compton a statisztikák szerint az Amerikai Egyesült Államok egyik legveszélyesebb városa. Nagyon nagy a szegénység és a bűnözés, különösen az emberölések száma magas... Tízezer lakosra több, mint 200 bűneset jut évente, ez több, mint tízszerese a közeli Malibu bűnözési rátájának. Jelentősek a városban a különböző utcai bandák (a Bloodok, a Cripek és több kisebb mexikói banda)."


Forrás: [link]


De nem is állítom, hogy tudnék ott élni (ahogy bizonyára te sem).

2019. máj. 27. 23:38
 13/56 A kérdező kommentje:

"Újra megkérdezem. Ha szerinted annak van nője, aki bunkó, aki rendes, az szűzien hal meg, akkor miért nem leszel egyszerűen te is bunkó? Annyira lúzer vagy, hogy segítség nélkül ez se megy? Adjak órákat?"


Aki bunkó, annak mindig van nője. A rendesek meg ismerkedési problémákkal küzdenek.


Egyébként látom, felzaklatott a kérdés. Most például te vagy bunkó, és gondolom nincs problémád az ismerkedéssel.

2019. máj. 27. 23:51
 14/56 anonim ***** válasza:
78%

Szerencsére azt se tudom, kiről van szó. 😊

Így nincs hatással az életemre a nőgyűlölő szövege, az élete, és nem tekintem példaképnek.

Az én életemre olyan volt hátassal, akit személyesen ismerek, az élete példaértékű számomra, és inspirált pàlyaválasztásnál.


Bocs, de emberszámba se tudom venni, aki ennyire felnéz egy aljadék bűnözőre. Azt sem hiszem, hogy azonos körökben mozgunk. Ez a kettő már egy jó ok, hogy egy átlagos nő miért néz titeket levegőnek. 🤗

2019. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

Azért, hogy tudd kiről van szó:


https://www.youtube.com/watch?v=TMZi25Pq3T8


(2:54)-től


Nyilván érthető, amit mondasz, meggyőzni meg nem akarlak.


Jó éjt!

2019. máj. 28. 00:01
 16/56 anonim ***** válasza:
91%
Én nőként ebből a kérdésfelvezetésből olyasmit tanultam, amit már eddig is pontosan tudtam: ha jót akarok magamnak, tartózkodok a szélsőségektől. Az olyan emberektől pláne, akik csak szélsőségekben tudnak gondolkodni, mert az nem több, mint egyfajta ösztönös-érzelmi gravitáció, nyájszellem. Ezen a szinten én meg már túlnőttem. (És ez a túlnövés nekem is erőfeszítésembe került, de tudtam, hogy megéri.)
2019. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
52%
#15-ös: és akkor most, a youtube videó láttán ájuljunk el tőle, mert rappelt, és mert játszotta a macsót? Nagy cucc, rajta kívül megtették még páran.
2019. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
82%

#13: Jé, tényleg nincs problémám az ismerkedéssel. De ez nem azért van, mert nő vagyok, és előttem sorban állnak? Eddig azt hittem. De ezek szerint nem, hanem bejön a kis hímribiknek, ha bunkóznak velük.


Tanulni akarsz? Jól jegyezd meg! Azzal szemben nem tudsz bunkózni, akitől félsz. Ha egy lány előtt meghunyászkodsz, szólni se mersz hozzá, akkor inkább adod az udvarias bétát, a lábad közé húzott farokkal. Ez nem kedvesség, hanem gyávaság. De ha lenne vér a pucádban, akkor úgy viselkednél, mint a rajongottad. Ezt hívják bunkóságnak.


Neked ez a fazon alfahím, mert volt pénze ribikre, és nem érdekelte, hogy hány alomnyi kölyköt szór szét. Gumiban biztos neki is lekonyul.

Az én szememben sose lenne alfa. Ember se. Ahogy az se, akinek az orra tövig van a se.ggében. Csak kutyák vagytok. Azért ugattok állandóan, egymás valagát szagolva, futva a szukaszag után, és vinnyogtok alfákról.

Csak tessék már végre megérteni, hogy nem azonos fajhoz tartozunk.

Egy nőnek férfi kell, nem egy Napóleon-szindrómás csivava.

2019. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Igen, bár sok esetben szélsőségekkel találkozunk. Az emberek vagy nagyon rosszak, vagy nagyon jók.


Szerintem a helyes út középen van. Szükséges a rossz, de a jó is fontos.

2019. máj. 28. 00:10
 20/56 anonim ***** válasza:
72%
Hagyjuk már ezt a jófiú dumat. A legtöbbjük semmivel nem különb, csak mellé gyáva es luzer is.
2019. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!