Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt értem hogy közel 30 évesen mért nem kellek a nőknek, nincs jó munkám, nem vagyok határozott, magabiztos, se magas, de előtte? Vagy tizenévesen? Akkor se kellettem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 12:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
“Ronda vagyok és még pénzem sincs, nem értem mi a baj velem?”
2019. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

#4 vagyok.


En 11 evesen a farkamat mutogattam egy osztalytarsnomnek, aki most Insta modell. Eloszor felhaborodott, meg menekult, utana ra par hetre baratkozosabb lett. Csak engem nem erdekeltek akkor a lanyok komolyan, csak szorakoztam veluk. Ha hianyoztam a sulibol, hozta a lecket :)


Ha tovabbmegyek es lesmarolom, akkor en lennek az egyetlen aggszuz az orszagban, aki Insta modell lannyal csokolozott eloszor.


Egy masik osztalytarsnom meg pingpongozni tanitott a jatszoteren, ugy, hogy mogem jott, es a kezemet fogta, hogy mutassa a technikat, o akkor is leigazolt jatekos volt, azota valogatott is lett. Amikor lattam az olimpian a TV-ben, ra 10+ evre, mondtam is, olimpikontol tanultam pingpongozni.


De mondom, akkor legkevesbe sem erdekeltek "ugy" a lanyok. Csak hulyeskedtem veluk.

2019. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

A noknek tudod mi kell? egy harcos!!! Ezt nem lehet merni penzben vagy kulsosegekben merni.


Altalaba ram azt mondjak, h jokepu vagyok de viszont inkabb a harciassagom miatt neznek fel ram. ezt persze ne ugy ertsd, h verekedes es tarsai...hanem mindig mindent megteszek a celjaimer es a nok ezt keresik. azt hiszed, h egy onjelolt magas penzes ferfi nellett jol erezne magat egyetlen normalis no is? dzoval a celok es a toretlen hit ami a te legnagyobb baratod lehet ebben a helyzetbe.

2019. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Lényegtelen mi volt tizenévesen. Kamaszok voltatok. Az a lényeg most mit hozol ki magadból. A múlton merengeni is csak a szánalmas emberek tulajdonsága. Szerintem értelmetlen ez a kérdés.
2019. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
"En 11 evesen a farkamat mutogattam egy osztalytarsnomnek" Hát ne haragudj, de ez k-rva beteg. Írom ezt férfiként.
2019. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Alkalmi kapcsolatot keresel vagy tartósat, mert az se mindegy. Szeretem 1-2 alkalmi után megjönne azönbizalmad.
2019. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Alkalmi kapcsolatot keresel vagy tartósat, mert az se mindegy. Szeretem 1-2 alkalmi után megjönne azönbizalmad.


közel 30 év alatt volt hogy ezt akartam,volt hogy azt,se erre se arra nem kellettem senkinek

2019. jún. 3. 15:02
 18/19 anonim ***** válasza:

#15


Brahibol csimaltam. Voltak ennel meredekebb dolgaim is abban a korszakomban :)


#16


Nyilvan egy jo csaj siman belemegy alkalmiba egy 30 eves szuzzel, ja persze, ahogy az ki van talalva :D

2019. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez itt gond veletek, "jó csaj", nyilván a jó csajok, jó pasikkal másználnak.


Le kell szállni a lóról.

2019. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!