Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amennyiben konkrét feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben konkrét feleség keresési szándékaim vannak, hogyan dönthetem el hogy mik azok a tulajdonságok (mindkettőnkben) amik sikeres vagy sikertelen házasságot eredményeznének?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és néha elbizonytalanodom hogy sikerülhet-e ez az egész mert összeházasodni valakivel nem nagy mutatvány de évtizedekig boldogan együtt élni na az már az.


Tudom h nem lehet mindent számba venni (akárcsak azért is nem mert 10 20 30 év alatt változhat az ember olyan irányba is amire senki sem számít még az adott ember maga sem) de sztem ha tudatosan pár dolgot meg tudnék magamban fogalmazni h mi az amire mindenképpen vágyom, és amiről csak azt hiszem h az nekem fontos lenne azt engedjem el..


Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? :)



2019. jún. 10. 09:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

17,19,


Attól h vannak olyan csajok akik gyönyörűek és szerények, meg aki kevésbé szép és mégis nagyképű attól még van olyan is aki kicsit többet gondol magáról csak mert sokan megbámulják, és csakis ez miatt. De most ezzel mi a gond? Te nem ilyen vagy de más igen, és? Én inkább nyámnyila vagyok mint sem de ha egyszer úgy jönnék haza h fullos gádzsik hada vetkőztetne le a szemével akkor egy pillanatra elhinném h én vagyok a király.. sztem az emberek már csak ilyenek..

18-as válaszoló is jól összefoglalta.


Gondolom valamelyik részét a mondandójának nagyon magadra vetted, hát ne tedd.


20, Ez eléggé rétegtörténet.

2019. szept. 8. 06:38
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem vettem magamra, csak próbáltam kijavítani a tévedéseteket, de felőlem élhettek ebben a hitben továbbra is... Nem 1, nem 2, de nagyon sok csúnyább és mégis fullra elszállt nőt ismerek, és nagyon sok szépet, aki nem tudja magáról, vagy ne hiszi el.

Amúgy mi az a gádzsi? :D És miért tenne olyan jót az önbizalmadnak ha levetkőztetnének a szemükkel?

2019. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

22,

Na jó mert engem sem zavar különösebben h te milyen hitben élsz, viszont ennek semmi köze a kérdéshez vagy hát nem sok.. úgyhogy ha nem baj nem folytatnám tovább ezen téma boncolgatását. :-)

2019. szept. 8. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!